Saç Rengi ve Saç Boyama Sacinizdaki Boyalardan 30 Dakıkada Kurtulun!!!!

akadaşlar inanmayın boya siliciye akıl var mantık var oryalsiz açılırmı hiç benim kuaförüm tavsiye etmiyor beyaz saf sabunla yıkayın boll boyanız kısa sürede akacak zatennn

bende kuaförüm...bu sadece göz boyama....icinde oreal var zaten....oreali süsleyip paketlemisler....:icecream:.....orealsiz SACLAR ACILMAZ.....saca zarari yokmu ????var 3-4 yikamadan sonra zaten farkediliyor sacin zarar gördügünü anliyorsun ......aldanmayin böyle seylere para tuzagi sadece......

oreal kadar yakıp kavuramaz heralde .........denemek lazım ..

arkadaşlar mantıklı düşünmeye davet ediyorum sizi ;
bi düşünün boya saçı açmak yada koyu yapmak için kullanılır öyle dimi kimyalsal maddelerle saçın "kendi rengini açar veya kapatır saçın içindeki öz rengi için bu söylediklerim"
hani cila gibi bişey olsa çıkar spey gibi
örn: tırnaklarımıza oje süreriz onu asetonla çıkarmak mümkündür çünküü bu cila türüdür ama ojeler tırnagın kendi rengi içine hareket etseydi ( tırnaga sürülen kına gibi bi nevi oda içe hareket edioyor)))
çıkarmak mümkün olmazdı bunun gibi düşünün
en azınızdan saçınıza ve paranıza yazık !!!!!!!

vallaha çok mantıklı açıklamışın canım tebrikler. sonuna kadar katılıyorum sana

boya siliciler kozmetik dükkanlarında satılıyo 35tly di ben sorduğumda adam profesyonel kullanım için dediği için almadım yapabilir miyim die tereddüt ettim sadece kuaförlerde bulunan bir ürün değil gidip birebir alabilirsiniz üstünde yazıodur nasıl kullandığı pek incelemedim ama gidip görebilirsiniz sonuçta kuaförlerde kozmetikcilerden alıo ürünleri sadece kuaförde bulunur olayı saçmalık profesyonel kullanım için olduğunu söylemek istemiştir kozmetikcilerden temin edebilirsiniz

slm bende 3 gün önce saçımı siyaha boyadım.yakıştıramadım kendime açmak istitorum tekrar kahve tonlarında. selective oxy reload almayı düşünüyorum nasıl kullanıldığı yazıyormu üstünde?

ben saçımı natural colours la boyadım saçıya ve bana hiç yakışmadı bi daha boyadım başka saç boyasıyla ve saçımı tutmadı 1 haftada aktı bendede etkili olur mu silici

siyah boyayı akıtan var mı bu silicilerle ?:97:

:KK43:benim doğal saçlarım sarı ama bi hevesle gittim kendi saçımın 3 ton falan açığına boyadım saçlarımın bi kısımını. çok doğal duruyo güzelde ama diplerden çıktıkca görüntü kötü oluyo . bnde bu görüntüden kurtulmak istiyorum saçlarımdaki boyayı çıkarmak kendi saçıma dönmek istiyorum :KK43::KK43::KK43:. ne yapabilrim bu ürün bana yararmı. zaten bi kez boyadım saçımı 2 kezde dibini perhidrolle açtım :KK25:

arkadaşlar ben internetten satın alıp kullandım bu ürünü..kendim sürmeye cesaret edemediğim için kuaförüme sürdürdüm. gerçekten başarılı.. muhakkak varıdr içinde bir miktar açıcı ama asla kuaförlerin kullandığı kdr yoğun değil.. altından tatlı bir açık kumral çıkıyor üzerine her rengi yaptırabilirsiniz.. yaklaşık 2 sene önce kullandım markasını hatırlamıyorum zaten buraya da belki adını yazan olmuştur diye bakmaya geldim

Arkadaşlar;

Benim saçım koyu kestaneydi ve yaklaşık 3 yıldır sarıya boyatıyordum. Platine dönmüştü iyice. Fakat dün gidip bakıra boyattım ve şu an gözüme aşırı derecede koyu geliyor saçlar. Platinden bakıra dönüş, düşünün siz.:18:Renge hiç alışamadım ve alışacağımı sanmıyorum. Acaba yıkadıkça hepsi akar mı, yoksa renk silici kullansam işe yarar mı? Biri yardımcı olursa çok sevineceğim, açılan saçların üzerine de tekrar açıcı sürülmesi imkansız çünkü. Depresyondayım resmen!

oryalin bir çeşidi filan değil. kuaför oryalle saçı açarken saç dibi yanıyor, acıyor ama bunda benim saçımın dibi hiç yanmadı. saç dibine ya da boyasız saça hiç etkisi olmayan bir şey. benim kırmızı saçlarımı açık turuncu yapmıştı.

Peki deneyen oldumu kizlar ???

Bence harika bir fikir,
benim saclarim siyah ,

bu kadar kolaysa kurtulmak neden olmasin :))))

Ben burda bu ilaci arastirdim fakat, saci boydadikdan 1 hafta sonra bu kullanilrsa boyayai silermis, uzun boyali saclarda etki etmezmis , dogrumu bilmiyorum?

bu konuya cvp yazan sadece 2 kişi denedikten sonra yorum yazmış :KK43: ben konuyu açan arkadaşı merak etmiştim aslında ne yaptı diye ama :KK43:

ben de dün boyadım kızıl kahveye altında boyasız kendi saçım var ki o da koyu kestane gibi. şimdi ben bu ürünü kullansam saçım yine koyu kestane mi olacak yoksa iyice renk açılacak da saçma sapan bir renk mi çıkacak ortaya anlamadım? bilen var mı?

sonuçta bu ürün saç ya da renk açıcı olarak değil silici olarak geçiyor. bir fark olması lazım değil mi?

Ben loreal'in efassor ürününü kullandım. Saçım zaten boyaydı ama istediğimden daha koyu olmuştu. Bir sene içinde 2 kez oreal işlemi gördüğü için saçlarım çok yıpranmıştı. Bir kez daha bu işlemi yaparlarsa saçım mahvolucaktı. Daha az zararlı bir işlem ararken buldum ürünü.Boyadan 1 hafta sonra kullandım. Sonuçtan da çok memnun kaldım çünkü saçım çok uzun değildi ve işlem sırasında kontrollü davrandım, saçımı sürekli kontrol ettim, bölgesel olarak kremi durulayıp o bölgelerde işlemi durdurdum. Fakat tabi bunu tamamen içgüdüsel olarak kafama göre yaptım, çok kötü bir sonuç da alabilirdim.
Saçımda çok daha az yıpranma oldu. Oreal'e göre toparlamak çok daha kolaydı.
Uygulamak çok kolay ama temkinli olmak gerekiyor. 1 paketi, saçını kaç ton açmak istediğine göre sıcak suyla yada oksitan kremle karıştırarak uyguluyorsun. Ama tek başına ve ilk seferde bütün saça uygulamanı tavsiye etmem. Önce küçük bir parçada dene ve sonuca göre hareket et bence. Çünkü saçına ne kadar yoğun sürdüğün ve ne kadar beklettiğine göre sonuç değişiyor. Mesela ben tarakla ve elimle sürekli saçımı ovaladım ve işlem o bölgede hızlandı. Boyayı çıkarıp geriye kendi saç rengini bırakıyor diye bir şey yok. Oreal'de olduğu gibi saçındaki dore rengi yok etmiyor sadece. Kontrollü kullanırsan 1 ton'dan 3 tona kadar açma işlemi yapabilirsin. Bu işlemden sonra tekrar boya işlemi uygulaman gerekecek çünkü net bir ton elde edemeyeceksin. Hatta yardım almazsan saçın alacalı alacalı olabilir. Bu yüzden her seferde 1 ton açma niyetiyle işlem yapmanı öneririm. Daha sonra 12 saat bekleyip boya işlemi yapman gerekiyor ama ben hiç beklemedim. Yani saçını çok yoracak çok yoğun bir açma yapmayacaksan yarım saat sonra boyaya geçebilirsin. Bu arada ürünün 12lik paketi 120 liraydı ve piyasada değil ama internette tekli satılan yerler bulabilirsin. Ben kısa saç için 1 ton'a 1 paket kullandım. Saçın uzunsa ve çoksa işlem sırasında yarıyolda kalmamak için yanında en az 4 paket bulundurmanı tavsiye ederim.

bu konuya cvp yazan sadece 2 kişi denedikten sonra yorum yazmış :KK43: ben konuyu açan arkadaşı merak etmiştim aslında ne yaptı diye ama :KK43:

ben de dün boyadım kızıl kahveye altında boyasız kendi saçım var ki o da koyu kestane gibi. şimdi ben bu ürünü kullansam saçım yine koyu kestane mi olacak yoksa iyice renk açılacak da saçma sapan bir renk mi çıkacak ortaya anlamadım? bilen var mı?

sonuçta bu ürün saç ya da renk açıcı olarak değil silici olarak geçiyor. bir fark olması lazım değil mi?

ben kullandım bu ürünü. kullandığımda diplerim 2 cm uzamıştı. eğer ürünün içinde oryal gibi saç açıcı maddeler bulunsaydı kendi saç rengimi de açardı. diplerimde hiç bir değişiklik olmadı ve saçlarımın diğer kısımları da normal boya yaparken kullandığım oksidan krem saçlarımı hangi tona kadar açtıysa o renge kadar açıldı. yani röfle falan varsa altta direkt röflenin rengi çıkar. benim saçlarım koyu kestaneydi ürünü kullandıktan sonra açık kumral oldu. ama sonrasında hemen boyama yapmayın. saç eski rengine dönüyor hemen. ya boyamak istediğiniz rengin 5 ton açığına boyayın ya da 1 ay falan hiç boyamayıp ürünün saçtan tamamen çıkmasını bekleyin. ürün hemen saçtan çıkmıyor. kokusundan anlıyorsunuz. ıslanınca tekrar kokusu çıkıyor. ayrıca yıpranma sıfır... ben 2 kere kullandım hiçbirşey olmadı. başka sorusu olan varsa yanıtlayabilirim :)

arkadaşlar kızıldan dönüş yapmak artık çok kolay lütfen araştırın biraz çok bilmiş konuştum sanırım ama siliciler var artık. kızıl ne renk olursa olsun dönülür
hele açık rente bir kızılsa hiç problem olmaz

merhaba sizden bir bilgi almak istiyorum indola saç açıcı kullanmak istesek hangi volunu kullanmak gerekiyor ve nasıl kullanılır bilgi verebilir misiniz? Ayrıca indola beyaz ve mavi olarak açıcılarıda var hangisini kullanıcaz ve kullanırsak nasıl kullanmamız gerekiyor acil cevap bekliyorum..

ben geldimmmmmm. Kullandım arkadaşlar aldıklarımı. Gayette güzel oldu. Tam olarak kendi orjinal saç rengim tutmadı ama bayağı açıldı. Bende kuaföre gitmiştim bunu kullanmadan önce saçımı boyatmak istedim tek renke. 50 tl dedi, çok sevindim. Sonra boya varmı diye sordu var dedim 150 lira dedi:1shok:. Yuhhhh dedim oha. O sinirle çıktım aldım bunu. şimdi bugün yada yarın gidip istediğim boyayı alıp evde arkadaşıma boyatcam. Kuaföründe yapacağı aynı şeydi bence. 37,50tl ye aldım, 2 kutuda boya alsam oldu bu iş inşallah..............

hangi saç açıcıyı aldın nasıl kullanılıo

X