Kızıma isim arıyorum!!

Eğer hamileligim saglikla ilerleyip bir kızım daha olursa İpek Meva istiyorum adını.Meva cennetin en üst katı demek İpek ismini de huyu suyu ipek gibi olsun diye istiyorum zira ablasından çok çektik bunun bari huyu yumusak olsun 😅
İnşallah sağlıkla gelsin 🤲🏻 ablasının ismi neydi 😂

Bende eslem i beğeniyordum ama dinen uygun değil araplarda erkek ismi olarak geçiyor falan gibi şeyler okudum ondan vazgeçtim
Canım kaynak vs bulursan atar misin baktım ama bulamadım dediğin bilgiyi eğer öyle bir şey varsa bende koymam o ismi ama isim çok guzeldi 🥲

Azra lina yada neva alâ yada hazal isimleri de guzel aşki neva da guzel bence
Benimkiler ikiz iki kat zorlamıştı beni 😍 Adlarıyla uzun,sağlıklı yaşasın hepsi inşallah ♥️
Maşallah ne güzel hep ikiz kızları çok sevmiş istemişimdir ama bana da bi tane kız nasip etti Rabbim sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü olsunlar inşallah 🤲🏻❤️🥰

Canım kaynak vs bulursan atar misin baktım ama bulamadım dediğin bilgiyi eğer öyle bir şey varsa bende koymam o ismi ama isim çok guzeldi 🥲
Yani instagramda böyle bir sayfada okudum tabi net doğrudur diyemem kesin bişey söyleyemem bende bunu görünce üzüldüm vazgeçtim zaten

Eklentiler

• IMG_4585.png
    IMG_4585.png
    339,6 KB · Görüntüleme: 49
Ayza duydum sanki ama anlamını bilmiyorum eşim beğeniyor diye koycaktık ben bi isi bulamayınca mecbur kaldım gibi oldu ondan burda fikir almak istedim
Söylerken güzel bir isim hemde kısa ondan beğeniyorum Beyza' nın bir türevi Ayza yüzü güzel parlak anlamına geliyormuş. Ben natural isimleri seviyorum. Doğasal terimler yani.
Lila , Ferah , Doğa , Yaprak , Gece , Öykü, Yaz , Yağmur, Su , Duru , Ada , Hava , Işık , Nehir , Derin gibi isimler. 🤩

Kız ismine karar veremeyenlerden biride benim evlendiğimizden beri düşünüyorum 😅😅 Seçeneklerim şunlar belki fikir olur
Asya Lina
Melis Alya
Defne
Erva (Temiz, Ahlaklı Kız, Çok güzel)
Zehra ( Gül yüzlü, parlak yüzlü, çiçek simalı )

Kız ismine karar veremeyenlerden biride benim evlendiğimizden beri düşünüyorum 😅😅 Seçeneklerim şunlar belki fikir olur
Asya Lina
Melis Alya
Defne
Erva (Temiz, Ahlaklı Kız, Çok güzel)
Zehra ( Gül yüzlü, parlak yüzlü, çiçek simalı )
Çok teşekkür ederim hepsi çok tatlı isimler 😊🌸

Eğer kızım olsaydı ismi hazırdı.
Birinin ki Nevâ olacaktı. Diğeri için de Ranâ, Defne, Zümra, Elif bunlardan birini düşünmüştük.
Ama bebeklerin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendik 😊

Sağlıkla gelsin inşallah bebişiniz 🤲😍
10. Haftadayım ben daha cinsiyet belli olmadı ama araştırdım biraz isimleri.
Duru, İnci, Defne, Leyla, Doğa ve Ekin yazmıştım kağıda, eşim Defne' yi seçti 😅 Belki size fikir olur diye yazmak istedim 😇

X