Kızıma isim arıyorum!!

Sağlıkla gelsin inşallah bebişiniz 🤲😍
10. Haftadayım ben daha cinsiyet belli olmadı ama araştırdım biraz isimleri.
Duru, İnci, Defne, Leyla, Doğa ve Ekin yazmıştım kağıda, eşim Defne' yi seçti 😅 Belki size fikir olur diye yazmak istedim 😇
Çok teşekkür ederim inşallah 🤲🏻 Rabbim size de hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah biz isim ismini sona bıraktık sizin simdiden düşünmeniz iyi olmuş 😊 fikir verdiğiniz için de teşekkür ederim 🌸😊

Arkadaşlar merhaba lütfen bana yardım eder misiniz 37haftalık hamileyim kızım olacak inşallah hala isim bulamadım hem söyleniş hem de anlam olarak güzel isimler önerebilir misiniz lütfen şimdiden teşekkür ederim
Zehra, Betül, Şeyma, Mahinur, Zeynep, Mihrimah, Rüveyda benim kızım olursa diye liste yapmıştım 😊

Doğum yaptınız mı ne koydunuz kızınızın ismini benimde doğuma az kaldı beril ya sa serra düşünüyoruz ama bir türlü karar veremedik

Doğum yaptınız mı ne koydunuz kızınızın ismini benimde doğuma az kaldı beril ya sa serra düşünüyoruz ama bir türlü karar veremedik
Hayır henüz yapmadım ve hayır hala isme de karar veremedik doğdu doğacak nerdeyse 😒 bizde o isimler üzerinde düşünüyoruz ama söylenişi zor mu acaba diye karar veremedim

Asel
Yagmur
Narin
Deva
Gunes
Inci
🌸 saglikla gelsin insallah

Hayır henüz yapmadım ve hayır hala isme de karar veremedik doğdu doğacak nerdeyse 😒 bizde o isimler üzerinde düşünüyoruz ama söylenişi zor mu acaba diye karar veremedim
Ay benim de öyle doğdu doğacak 35 haftalık olduk daha karar veremedim siz hangi isimleri düşünüyorsunuz acaba

Valla ben 39+4 oldum hala karar veremedim kızım da doğmadı daha ama serra,beril,zehra,hüma,yüsra,beyza,hümeyra bu isimler güzel gibi ama kararsızız çok sıkıldım bu durumdan

Arkadaşlar merhaba lütfen bana yardım eder misiniz 37haftalık hamileyim kızım olacak inşallah hala isim bulamadım hem söyleniş hem de anlam olarak güzel isimler önerebilir misiniz lütfen şimdiden teşekkür ederim
16 aylık kızımın adı Ahsen

ben kafamdan geçen binbir isim sonucu birden 'aaaaa Ada olmalıııııı' dedim. inşallah sağlıkla doğsun yavrum Ada olacak ismi. bence çok güzel düşünebilirsiniz belki:)

Nefes,İklim,Mevsim bu üçü arasında kararsız kaldık ama %90 Nefes olacak sanirim😊

X