Kızlan ne zaman regl olucaz

ayy ben olmak istemiyorum... böyle çok rahatım yaaa...

bende 13 ağustosta doğum yaptım ve regli olmayanlardanım
tamam rahatlığı var ama insanda bir tedirginlik oluyor
ne olur ne olmaz hamile felan kalırız haberimiz olmaz mazallah malum emzirdiğimiz için karşı taraf korunuyor

ah keşke bende olmasaydım.bugün 2.reglimi yaşıyorum offff :KK43:(( bel ağrısından ölücem....

ya kızlar bende 5 agustosda dogum yaptım sezaryenle 40 cıkdıktan sonra adet gormusdum kac gun surdu farkında deilim bu ay adet oldum ama ne olmak azar azar oldum bı kac gun aralıklarla temizlendım dedıgım anda gene hafıf den kan gelıyor anlamadım gıttı 28 gundur boyle devam eedıyor bıktım artık dogumdan once ne kadar duzenlıydı gunune gun oluyordum

mrh arkadaşlar 19 ağustosta doğum yaptım ama hale regl olmadım bu normalmi acaba.benim gibi regl olmayan arakadaşlar varmı .:sm_confused:

canım hiç korkmana gerek yok bu normal bişey...
doğum yapan arkadaşlarımın dediğine göre,kimi 6 ay sonra kimi 8 ay sonra kimide 1 sene sonra adet görüyormuş...

Bende 15 ağustos ta doğum yaptım ve hala regl olmadım.Regl dönemlerimde resmen psikolojik hazırlık yaşıyorum ama olamadım gitti...Bir an önce olmayı istiyorum çünkü hala şişim regl olana kadarda rahatlayamayacağım sanırım:KK43:((

ayyy bende olmadım daha hattta şüphelendim bile

ayyy bende olamadım daha hatta şüphelendim :CüvCüv:-tatlicadiarzu-dr bili gittim ama korktum gibi çıkmadıkaydirigubbakcemilevallla çok zor olurdu ecemle:tomato:

kızlar regl insanı rahatlatıyo gerçektende doğumdan sonra 2.reglimde bitmek üzere..:eek:çok rahatımm:dance:

29 ağustosta 35 haftalık erken doğum yaptım 4gün önce adet oldum özlemişim valla adet olmayı darısı bekleyenlerekaydirigubbakcemile3

X