Kızlar 6+1 haftalık hamileyim tüp bebek hastasıyım troidim yüksek çıktı

ddogab

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
108
21
29
Kızlar 6+1 haftalık hamileyim tüp bebek hastasıyım troidim yüksek çıktı bu yüzden doktor 50 mg ilacı 75 mg yaptı ama hafta sonunda 100 mg iç dedi ben dün uyku arasında 50den 2 adet içeceğim yerde 75 olandan 2 tane içmişim yani 150 mg içmiş oldum zararı olurmu bebeğe 1 gün dozu yüksek içmenin ama zaten TSH 8 den 6ya düşmüştü en son yüksek yani hala

Bisey olmaz canim bende ayni durumdaydim tsh dusmustu oyle transfer yapılmıştı hamilelik ile tekrar cikti ilac dozu ayarlandi oyle yine 2.5 altina indirmeyi başardık bi kerelik doz farki sorun yaratmaz

Bende troit hastasıyım bende 50 lik ve 75 lik kullanıyorum senin değerin baya yüksek zaten bişey olmaz aksine faydası bile olacağını düşünüyorum dozu kim yükseltti endokrin mi? Ben 4 ay önce endokrine gittim değerin çok normal bir seviyede ama tüp bebek düşündüğün için dozu düşürmücem biz hep düşük isteriz değeri dedi haftanın 2 günü 75 lik alıyorum benimde tuttu tüp bebek ama 5 haftalık Ken düşük yaptım kadın doğumcuma sordum varmı Bi ilgisi dedim hayır zaten ilacını alıyorsun dedi ilaç almasan sıkıntı olur dedi düzenli kullanın siz sağlıcakla kucağınıza alın içiniz rahat olsun Bi zararı olcanı sanmıyorum diğer gün dikkat edin..

Bende troit hastasıyım bende 50 lik ve 75 lik kullanıyorum senin değerin baya yüksek zaten bişey olmaz aksine faydası bile olacağını düşünüyorum dozu kim yükseltti endokrin mi? Ben 4 ay önce endokrine gittim değerin çok normal bir seviyede ama tüp bebek düşündüğün için dozu düşürmücem biz hep düşük isteriz değeri dedi haftanın 2 günü 75 lik alıyorum benimde tuttu tüp bebek ama 5 haftalık Ken düşük yaptım kadın doğumcuma sordum varmı Bi ilgisi dedim hayır zaten ilacını alıyorsun dedi ilaç almasan sıkıntı olur dedi düzenli kullanın siz sağlıcakla kucağınıza alın içiniz rahat olsun Bi zararı olcanı sanmıyorum diğer gün dikkat edin..
2.5 değerinin altına düştü şükür şuan 8 haftalık olduk geçenlerde yine yaptım ama fazla içtim cumartesi 150 içtim pazar 75 içtim 100 içmem gerekirken öyle ayarlamaya çalıştım ama sıkıntı oluyor bu hafta sonu farklı olması

X