Kızlar acil bakar mısınız, hamile miyim🤩

eminebetul

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
37
103
29
Kızlar merhabalar aranıza yeni katıldım ve aşırı heyecanlıyım 🤩 Bugün akşam üzeri test yaptım, ilk dakikalarda ikinci çizgiyi görmedim anında çıkmamıştı. Birkaç dakika sonra baktığımda inanamadımmmm ellerim titredi heyecandan hamile miyim inanamıyorum 🥹🤍🌸 Eşimde varikosel vardı hemde nasıl olur bu Rabbimin hediyesiiiii 😍

Eklentiler

• 0FE9776C-6E4B-4E8F-AD85-7ED344672566.jpeg
    0FE9776C-6E4B-4E8F-AD85-7ED344672566.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 223
Kızlar merhabalar aranıza yeni katıldım ve aşırı heyecanlıyım 🤩 Bugün akşam üzeri test yaptım, ilk dakikalarda ikinci çizgiyi görmedim anında çıkmamıştı. Birkaç dakika sonra baktığımda inanamadımmmm ellerim titredi heyecandan hamile miyim inanamıyorum 🥹🤍🌸 Eşimde varikosel vardı hemde nasıl olur bu Rabbimin hediyesiiiii 😍
Hayırlı olsun sağlıkla kolaylıkla kucaklayın inşallah kan verin ve artışını takip edin 🌸

Maşallah hayırlı uğurlu olsun reglinize varmiydi

Kızlar merhabalar aranıza yeni katıldım ve aşırı heyecanlıyım 🤩 Bugün akşam üzeri test yaptım, ilk dakikalarda ikinci çizgiyi görmedim anında çıkmamıştı. Birkaç dakika sonra baktığımda inanamadımmmm ellerim titredi heyecandan hamile miyim inanamıyorum 🥹🤍🌸 Eşimde varikosel vardı hemde nasıl olur bu Rabbimin

X