Kızlar bata 4 gün kaldı hamilemiyim?

Poİtif yanilma ihtimali cok fazla olmuyor, kan testi bile bazen yaniltiyor insani negatif cikiyor bir hafta sonra pozitif cikiyor falan ama bu bildigin pozitif hayrli olsun banada dua et canim belirtin varmiydi?
Evet belirtim vardı ama öyle çok fazla belirtim yoktu bir anda sıcak basıyordu yüzüm falan böyle kabarıyor kıpkırmızı oluyor sonra 1-2 defa sadece başım döndü göğsümün uç kısmında biraz damarlanma vardı Küçük baloncuk gibi olanlar sanki biraz artmıştı sayısal olarak saydım hatta ben beş tane yedi tane olmuştu Çok az denilecek kadar kasıklarımda bir batma hissettim bir de bu belirtilerden çok çok önce rüya gördüm ve rüyam anlamında çocuk anlamına geliyordu hani böyle bir de rahim böyle bir doluluk hissi diyorlar ya ben onu da hissettim hatta başta psikolojik olarak hissediyorum sandım takibi sonuçlar çıkana kadar açıkçası ben bunları biraz oruca da bağladım çünkü oruç tutuyordum bu aralar tansiyonum falan düşüyor diye düşünüyordum sonra dün bir lekelenme oldu kahverengi bir akıntı mı oldu onu takip ettim sadece bir kere geldi sabahta test yaptım işte

X