Kızlar acill lütfenn zevk suyu ile gebe kalmam mümkün mü

dalaverehepbunlar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
17
1
31
1 şubatta ilişkiye girdim ve boşalma olmadı. henüz reglime var .17sinde olacağım . Gebe kalma ihtimalim var mı ? Bugün kasık ağrısı yaşadım .erken gebelik testini ne zaman yapmalıyım? Lütfen cevap verin.

1 şubatta ilişkiye girdim ve boşalma olmadı. henüz reglime var .17sinde olacağım . Gebe kalma ihtimalim var mı ? Bugün kasık ağrısı yaşadım .erken gebelik testini ne zaman yapmalıyım? Lütfen cevap verin.
Kasık ağrısı gebeliğin en erken belirtisi ilişki tarihiniz yumurtlama döneminizde olmuş hemen hemen ancak boşalma olmadan gebelik olmaz korkmayın gebe olduğunuzu sanmıyorm belirtiler psikolojik ya da yaklaşan adetinizin belirtisi zaten kasığın yanında sık idrar üşüme vs vs de olur gebelik testini adet gününüzden itibaren yapabilirsiniz normalde ilişkiden dokuz gün sonra pozi verir ancak geç döllenme falan filandan dolayı adeti bekleyin ama hamile değilsiniz yumurtlama tarihlerinize dikkat edin ilişki yaşarken inşallah hamile değilsinizdir istediğiniz ve en doğru zamanda olsn çünkü böyle bu kadar 🌸

Kasık ağrısı gebeliğin en erken belirtisi ilişki tarihiniz yumurtlama döneminizde olmuş hemen hemen ancak boşalma olmadan gebelik olmaz korkmayın gebe olduğunuzu sanmıyorm belirtiler psikolojik ya da yaklaşan adetinizin belirtisi zaten kasığın yanında sık idrar üşüme vs vs de olur gebelik testini adet gününüzden itibaren yapabilirsiniz normalde ilişkiden dokuz gün sonra pozi verir ancak geç döllenme falan filandan dolayı adeti bekleyin ama hamile değilsiniz yumurtlama tarihlerinize dikkat edin ilişki yaşarken inşallah hamile değilsinizdir istediğiniz ve en doğru zamanda olsn çünkü böyle bu kadar

Öncelikle gebe kalmak istiyorsanız zevk suyuyla değil boşalmayla olmalı. Yani bu şartlarda sanırım hamile değilsiniz. Adetten 2-3 gün önce test yapabilirsiniz yada adetinizi bekleyin derim. Çok isteyip negatif görmek biraz üzücü oluyor.

X