Kizlar acillll sizce hangisi?

Sizce hangi parfüm?

• Lancome la nuit Tresor

• Lancome Hypnose

• YSL Black Opium

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

amazing_smile22

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2010
66
13
Kizlar acil yardima ihtiyacim var....

Gecenlerde indirim vardi bende bunun cazibesine aldanip elimde acilmamis cok parfüm olmasina ragmen bir sürü parfüm siparis verdim. Ama olcak gibi degil bazilarini geri yollamam daha mantikli ama hangilerini geri yollicagilmi bilmiyorum .... iclerinden yeni kesfettiklerim de var eski göz bebeklerim de. Biri cok yeni hakkinda tam bir fikir sahibi olmadim... umarim yardimci olabilirsiniz....

Aklimi kurcalayanlardan biri lancome La nuit tresor. Lancome’dan La vie a belle var elimde. Seneler önce Hypnose da kullanmistim bu yüzden onuda sipris verdim. Birde Black opiumu aldim. Ama bu kis kendime kesinlikle Dior Hypnotic poisen almayi düsünüyorum. Bu yüzden aklimda soru isaretleri olustu. Kokular ayni olmasada tarzlari benziyor. Bu üclü icinden birini seciyim diyorum.

La nuit Tresor, Hypnose, Black Opium? kullananlar yorum yaparsa sevinirim

Bir diyer aklimi kurcalayan koku Marc jacobsun bu sene cikardigi daisy love eau so sweet.... gecen parfümeride ya bunu yada sade love olanini denemistim ve kokuya bayilmistim ama simdi tam olarak hangi kokuyu denedigimden emin degilim... cok yeni bir parfüm oldugu icin nete fazla bilgide yok. Kullanan varsa genel olarak koku, kalicilik ve silaj hakkinda yorum yapabilir mi? ellimde yazlik parfüm olarak gucci envy me ve dolce gabbana light blue var. Sizce daisy gereksiz mi olur bunlar varken?

Alip da pisman olmadiklarimin arasinda Gucci Guilty edt, chloe chloe ve narciso poudree ve YSL Cinema var.

Vicdan azabi cekmeden geri yollicagim tek parfüm ise Chloe fleur de parfüm...

Son düzenleme:
Merhaba çok parfüm kullanmış ve parfüm firmalarında yıllarca çalışmış biri olarak anladığım kadarıyla tatlı şekerli kokulardan hoşlanıyorsunuz. Hypnose u oldum olası sevmedim ama Black opium en sevdiğim kokulardan biri, kadınsı da geliyor bana ayrıca tatlı ve baharatlı kokularda kış kokusudur yani kış için benim sana önereceğim Black opium.

Hypnotic poison da çok güzel kadınsı ve kışlık bir kokudur kış için onuda öneririm. Çoğu parfümeride afrodizyak etkili olduğu söylenir içeriği nedeniyle. Daisy de eğer klasikten bahsediyorsan oda yaz için ideal ama çok hoşlanmıyorum 😊 Öneri istersen hypnose dan vazgeç derim bir süre sonra sıkılıyor çünkü insan. Kış için hypnotic poison ve Black opium.

Merhaba çok parfüm kullanmış ve parfüm firmalarında yıllarca çalışmış biri olarak anladığım kadarıyla tatlı şekerli kokulardan hoşlanıyorsunuz. Hypnose u oldum olası sevmedim ama Black opium en sevdiğim kokulardan biri, kadınsı da geliyor bana ayrıca tatlı ve baharatlı kokularda kış kokusudur yani kış için benim sana önereceğim Black opium.

Aynen genelde tatli kokulardan hoslaniyorum... begendigim yazlik fresh kokular da yok degil ama geneli tatli pudrali bazen hafif baharatli parfümler... yorumun icin cok tsk ederim cnm

Hypnotic poison da çok güzel kadınsı ve kışlık bir kokudur kış için onuda öneririm. Çoğu parfümeride afrodizyak etkili olduğu söylenir içeriği nedeniyle. Daisy de eğer klasikten bahsediyorsan oda yaz için ideal ama çok hoşlanmıyorum 😊 Öneri istersen hypnose dan vazgeç derim bir süre sonra sıkılıyor çünkü insan. Kış için hypnotic poison ve Black opium.

Ay evet Hypnotic poiseni senelerdir almak istiyorum ama aramiza hep farkli parfümler giriyor...Gerci bir kac sene önce tam alicakken benim almak istedigimi bildigi halde cevremde biri almisti bende vazgecmistim. Benim aptaligim ama neyse.... afrodizyak olayini bende duymustum hata hakkinda birsürü sehir efsanesi dönüyor. Yok kullananlar tecavüze ugramis, yok hostestlerin kullanmasi yasakmis hata bir ülkede yasaklanmis vs... gecenlerde yine denedim ve bu defa daha bir hayran kaldim bu yüzden kararliyim bu kis kesin alicam.... Bu arada la nuit tresorun da afrodizyak etki yaptigi söyleniyor. Hata ürün aciklamisinda bunu marka kendisi iddia ediyor. Ama denemedigim icin bilemiyorum. Tavsiyen icin tsk ederim cnm

Ay evet Hypnotic poiseni senelerdir almak istiyorum ama aramiza hep farkli parfümler giriyor...Gerci bir kac sene önce tam alicakken benim almak istedigimi bildigi halde cevremde biri almisti bende vazgecmistim. Benim aptaligim ama neyse.... afrodizyak olayini bende duymustum hata hakkinda birsürü sehir efsanesi dönüyor. Yok kullananlar tecavüze ugramis, yok hostestlerin kullanmasi yasakmis hata bir ülkede yasaklanmis vs... gecenlerde yine denedim ve bu defa daha bir hayran kaldim bu yüzden kararliyim bu kis kesin alicam.... Bu arada la nuit tresorun da afrodizyak etki yaptigi söyleniyor. Hata ürün aciklamisinda bunu marka kendisi iddia ediyor. Ama denemedigim icin bilemiyorum. Tavsiyen icin tsk ederim cnm
Rica ederim bence denemelisin, kış boyu kendini koklar durursun 😊 Eğer deneme şansın olursa givenchy ange demon le secret'ı da bi ara dene ve kokusuna bak o da senin sevdiğin tarzda bir koku 😊

Rica ederim bence denemelisin, kış boyu kendini koklar durursun 😊 Eğer deneme şansın olursa givenchy ange demon le secret'ı da bi ara dene ve kokusuna bak o da senin sevdiğin tarzda bir koku 😊

Klasik olan ange o demon u tenimde denememistim ama kokusunu begenmistim. Le secretin methini duydum ama parfümeride bulamadim malesef. Ayni YSL cinema gibi. Benim icin biraz kör alis gibi birsey oldu. Seneler seneler önce denemistim bu kokuyu ve cok begendigimi hatirliyorum. Bir kac sene önce yine denedim güzeldi ama sanki o eski koku degildi. Simdi denemeden aldim kafamda halen o zaman bende biraktigi iznelim var bu yüzden geri yollamicam insallah pisman olmam cünkü gecen parfümeride ilk kez bir parfüm denedikten sonra rahatsiz oldum üstelik kokular konusuda pek hasas olmamama ragmen. Bu arada YSL Cinema, Givenchy ange o demon klasik ve Le secret da diyer parfümlere nazaran daha az bilinen güzel kokular. Farkli koku ariyanlar icin ideal secimler bence.

Son düzenleme:
Parfümeriden parfümeriye de değişebiliyor esans farklılıkları. Eğer orijinal alıyorsanız zaten muhteşem givenchy için bahsediyorum 😊 Black opium, hypnotic poison ve alırsan da givenchy ange demon le secret dene bu kış. Kesinlikle etrafındakiler soracaktır :halay:

Parfümeriden parfümeriye de değişebiliyor esans farklılıkları. Eğer orijinal alıyorsanız zaten muhteşem givenchy için bahsediyorum 😊 Black opium, hypnotic poison ve alırsan da givenchy ange demon le secret dene bu kış. Kesinlikle etrafındakiler soracaktır :halay:

Zaten hypnotic poiseni ayri bir yere koyuyorum en son denedigimde yine mest oldum bu kis kesin alicam

Black opiumu da tanidigim bir koku ama kullanmadim hypnotic poisen kadar da iyi tanimiyorum sade lancome la vie a belle tarzlari benziyor ve la vie a belle elimde var keske ange o demon le secret deneme sansim olsaydi bu arada evet orjinal aliyorum cnm

X