Kızlar amacı ne sizce ?

Valla bakın benimde sizinde onunda bununda saglik sorunları olabilir.
Sağlık sorunlarını öne sürüp milletin hayatınımı karartalım.

Siz manipüle edilebiliyorsunuz demek ki…
Ben olsam öğrendiğim gibi by by iki saniye durmazdım.
İşte karşımda ağlayınca dayanamamıştım .Salak kafam. Zaten sevgılılıgı üçümüz yaşadık .Annesi-o-Ben .Kadın diğer oğullarına da böyle .Birini nişanlısından ,bırını sevgılısınden ayırmış .En büyük gelınıyke konuşmuyor .Çünkü gelin kötü .Hadi ben kötüyüm.Dıger kızlarda mı kötü?

benim bildiğim nikahsız . Boşanmış bile olabilir .Ama 16 yaşında evlenemezdi reşit degıl .Allah o kadından sorsun .En son o kadın begenı atıp duruyordu .Bir insan oğlunun eski sevgılısının fotoğraflarını niye beğenir ?Bu kadar şeyden sonra
Neden kızlar evleniyor erkeklerde evlenir.
Anne baba izni ile…

Bi daha seni ararsa annesi ya da iletişime geçip; kızım kanserim vs diye olaya girerse. Siz benle degil torununuzla zaman geçirip onunla ilgilenin deyin.

Ayrıca her kanser olan birden vefat etmiyor ki.
Kaç yıl sağlıkla yaşayan var.
İyileşen var.
Bende yeni birini tanıdım 10 yildir saglikli, tedavilerini oluyor.
Tümörün huyuna bağlı iyi huy kötü huy deniyor.

Senin mi fotolarını beğeniyor.
Engelle her yerden.

Neden kızlar evleniyor erkeklerde evlenir.
Anne baba izni ile…

Bi daha seni ararsa annesi ya da iletişime geçip; kızım kanserim vs diye olaya girerse. Siz benle degil torununuzla zaman geçirip onunla ilgilenin deyin.

Ayrıca her kanser olan birden vefat etmiyor ki.
Kaç yıl sağlıkla yaşayan var.
İyileşen var.
Bende yeni birini tanıdım 10 yildir saglikli, tedavilerini oluyor.
Tümörün huyuna bağlı iyi huy kötü huy deniyor.

Senin mi fotolarını beğeniyor.
Engelle her yerden.
Evet çok doğru .Öyle birsey ki dedıklerını kendileri inkar edıyor .Ailede kimsenin kimseye saygısı yok .Engellıydı zaten .Eski telefonuma bağlı hesabımda eklıymiş.Oraya ulaşamadım

İşte karşımda ağlayınca dayanamamıştım .Salak kafam. Zaten sevgılılıgı üçümüz yaşadık .Annesi-o-Ben .Kadın diğer oğullarına da böyle .Birini nişanlısından ,bırını sevgılısınden ayırmış .En büyük gelınıyke konuşmuyor .Çünkü gelin kötü .Hadi ben kötüyüm.Dıger kızlarda mı kötü?
Ne güzel işte önünüzdeki ana oğul ruh hastalarını görebiliyorsunuz geçte olsa.
Benim akrabam o kadar cok severdim ki ölürdüm onun için.
Büyüdüm midem bulandı gelini kötü, damadı kötü.
Halbuki en büyük yılan onlardı.

Her şeyi bi kenara bırak işsiz tembel adamın teki…
Zaten maçı 1-0 kaybetmesinin ilk baş nedeni.

+Anneci. Birde bana ot gıbı yaşıyorsun sürekli kıtap okuyup ,ders çalışıp boş vaktinde arkadaşlarınla kahve içiyorsun bu yaşamak degıl ot gıbısın .Konfor alanından çıkamıyorsun büyümemişsin demişti :) Aynen öyle aynen .Öğretmensin çalış söz takalım param yok dedi .Ailenin vardığı harçlıkları bırıktır söz takalım dedı o kadar aciz düşünün . Heh işte asıl sorun akrabanız gıbı annesinde de vardı .

Keşke geç görmeseydim .Zaman kaybı oldu bana.Terapiler aldım.

Evet çok doğru .Öyle birsey ki dedıklerını kendileri inkar edıyor .Ailede kimsenin kimseye saygısı yok .Engellıydı zaten .Eski telefonuma bağlı hesabımda eklıymiş.Oraya ulaşamadım
Çok zor degil ki engellemek.
Engelle, sifreni degistir.
Kapat hesabini yeni hesap aç.

Bu kadar da biliyorsundur yani siz hiç bir sey yapmayıp sızlanıyorsunuz farkindamısınız.

Elestiri olunca da ben ayrıldım ama tuhaf degilim diyorsunuz.

Çok zor degil ki engellemek.
Engelle, sifreni degistir.
Kapat hesabini yeni hesap aç.

Bu kadar da biliyorsundur yani siz hiç bir sey yapmayıp sızlanıyorsunuz farkindamısınız.

Elestiri olunca da ben ayrıldım ama tuhaf degilim diyorsunuz.
Zaten engelliler .Numaramı degıstırdım ayrılınca . Yeni hesapta açtım .Yaptım bunları . Hiçbirsey yapamasa gittiğim yerlere gidiyor .Ablama ulaşıyor dedıgım gıbı .

Zaten engelliler .Numaramı degıstırdım ayrılınca . Yeni hesapta açtım .Yaptım bunları . Hiçbirsey yapamasa gittiğim yerlere gidiyor .Ablama ulaşıyor dedıgım gıbı .
Yazmışlar işte kades indir, savcılığa git şikayetçi ol, uzaklaştırma kararı çıkar.
Çaresiz değilsin ki.

Senin ailenin eli armut mu topluyor.
Onlar size ana oğul girişiyor.

Sizde; anne baba 3 nüz girişin.

Yazmışlar işte kades indir, savcılığa git şikayetçi ol, uzaklaştırma kararı çıkar.
Çaresiz değilsin ki.

Senin ailenin eli armut mu topluyor.
Onlar size ana oğul girişiyor.

Sizde; anne baba 3 nüz girişin.
Ailemi dahil etmek istemiyorum .Bir evlat toprağa verdiler . 😕 ama kararı yapacağım

Kedi : Ben ne alaka? Şaka bir yana ablanıza ne dedi de sizi dövdü? Eğer kardeşime zarar verecek bişey dese biri ve beni inandırsa ben de kalkar döverim valla akıllanacağını düşünüyosam.

İyi geceler kızlar 💐 bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum.Bundan 2 yıl önce okuldan biriyle sosyal medyada tanıştım. Baya pesımden koştu.İlk buluşmada anıden sevgılı olmuştuk.3.Buluşmada annesiyle tanıştırmıştı .İlişki bır kaç ay iyi giderken yasaklar koymaya başladı. Kedı sevme,Kahve içme,makyaj yapma vs. Katsı çıkmaya başladım .Zaten ilişkiyi annesi -o- ben yaşıyorduk.Sonra okul bitmeden söz dıye acele etmeye başladılar. Ya okul ya ben dedı. Ayrıca işi ve özbakımı yoktu.En sonunda aldattı ve 8 yaşında çocuğu olduğu ortaya çıktı.Ancak ayrıldım ayrılalı sahte hesaplardan ,arkadaşlardan ,kendinden ulaşıyor .En son onun ıftırası yüzünden öz ablamdan dayak yedim.Ablam ona inandı.Yaptıgı hersey yanına kaldı. Kızlar ağır geliyor. İnanın ağır geliyor.Tam bitti diyorum yine birsey çıkıyor.
Ablanız bir garipmiş.:kahve:

Bana takıntılı diyor .Yemin ederim 24 yasında bir öğretmenim.Öz ablamdan dayak yedim .İnanın çok zoruma gidiyor. Onun 60 yaşında ki annesi bile rahatsız ediyor .Kızınca ben suçlu oluyorum.
her yerden engelledinmi önemseme zihniyeti niyeti bozuk olanlari bilirsinn meyve veren agac taslanir yasandi bitti düsünme bile

X