Kızlar bir erkeğin önce neresine bakar?

İlk önce giyimine ve ayakkabılarına bakarım.. kaliteli oluşu benim için çok önemli... ve tabi ki en önemlisi de gözler ve bakışlar..:KK17:

valla ilk boyuna bakarım nedense uzun boylu olsun ngibi bi takıntım var sonrada dişlerine bakarım tertemiz inci gibi olucak güldümü içimii ısıtıcaaak zaten ozaman o erkek yeterince karizmatik oluyo bide esmerse tamamdır yani :KK70:

gözlerine bakarımm.renkli göz takıntım var evleneceğim kişinin gözleri renkli olsun istiyorum ama önce hayırlısı tabi:KK69:

arkadaşlar benim gözüm hep belaltına takılıyor :26: saydığınız yerler de var ama gözüm hep belaltında:KK14: kendimi çok kötü hissettim şimdi :KK43:

önce tabiki yüzü.. güzel gelmeli herşeyiyle..beyaz ten siyah saç sakal olursa süper:KK70:
sonra boy kilo.. zayıf erkekten pek hoşlanmam boyu da 180 fln olmalı en az..
sonra giyinişine..

İlk önce nereli olduğuna sonra ,giyiniş tarzı, temizlik,bakım dişlerine,dudaklarına,boy pos::) bacaklarının parantezliğine:KK70: saçlarını nasıl yaptığına

öncelikle kesin yüzüne,sonra havasına,sonra boyuna

hepsini geçerse deeee en son parmağına bakarım yüzük var mı diye:KK60:

Vücud yapısı benim için çok önemlidir. Vücudu iyi olan erkekler her koşulda sexydir ve ilgi çeker :KK70: Daha sonra yüz tabiki benim için çok önemli. Gözler ve dudaklar. Ve sonra boy. Çok uzun boy tercihim değildir en fazla 1.80 olmalı 1.70 olursa ne alaa :KK16:

ben butun olarak baktim ilk baktigimda ayrintiya girmeden:KK70:
fotomodel gibi cocuk masallahi var:)boylu poslu kiyafetleri cok guzel yakistiriyor kendine cekici bi havasi var :))neyse onu ovmucem simdi burda ama bunlarin hic bi onemi yok eger karateri kotuyse:)ki cok sukur harika biri hem fiziken hem ruhen:)

ben önce yüze ayakkabıya sonra poposuna bakardım...artık bakmıyorum ilgi alanıma girmiyor...:KK31:

X