Kızlar bu nasıl bir şey ?

Birkedii

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
255
73
24
Kızlar öncelikle hayırlı kandıller 💐 Bahadır bahsettığım eski sevgılımın ve ailesinin yaptıkları vardı .Aldatması,çocuğunun çıkması,anneci olması,ya fakülten ya ben demesi vs vs .Ben ayrıldıktan sonra baya uğraştılar. Dün gece tıpkı benim krıterlerınde biriyle sevgılı olduğunu öğrendim .-Onu da aldatmış takdir edersiniz ki . Garip bir şekilde buna üzülmedim .İçim rahatladı . Sosyal medyamı da kapattım . O da iyi geldi.Bu nasıl oldu ? Üzülürüm diye umuyordum hep .Sizce bu duygunun adı ne ? Nasıl böyle oldum ?💐🌸♥️🥹
🙄 kızlar ortak arkadaşlarımız onun artık parası olduğunu (bankaya işe girdıgını) vs söylediler. (uyarmama rağmen ). Benim içimde yine başladı yanına kaldı diye düşünceler 🙄😓 . Nasıl geçer bu saçma düşünceler ?

Son düzenleme:
+anneci/aileci ahım var zaten aheste aheste çıksın ♥️💐

Beddua sevmiyoruz 😇 Bundan vazgeçin.

İnsanlar hayatta kötü iyi bir sürü şey yaşarlar.

En beddua almamış insan bile kötü şeyler yaşar bazen.

İmtihan dünyası çünkü, bazen biri imtihandayken ohhhh bana yaptıklarını çekiyor diyen bedduacı teyzelerden olmayın.

Kendi hayatınıza odaklanın.

Beddua sevmiyoruz 😇 Bundan vazgeçin.

İnsanlar hayatta kötü iyi bir sürü şey yaşarlar.

En beddua almamış insan bile kötü şeyler yaşar bazen.

İmtihan dünyası çünkü, bazen biri imtihandayken ohhhh bana yaptıklarını çekiyor diyen bedduacı teyzelerden olmayın.

Kendi hayatınıza odaklanın.
Yani Doğru ama Allah gördü herseyi öyle diyelim ☺️

Kızlar öncelikle hayırlı kandıller 💐 Bahadır bahsettığım eski sevgılımın ve ailesinin yaptıkları vardı .Aldatması,çocuğunun çıkması,anneci olması,ya fakülten ya ben demesi vs vs .Ben ayrıldıktan sonra baya uğraştılar. Dün gece tıpkı benim krıterlerınde biriyle sevgılı olduğunu öğrendim .-Onu da aldatmış takdir edersiniz ki . Garip bir şekilde buna üzülmedim .İçim rahatladı . Sosyal medyamı da kapattım . O da iyi geldi.Bu nasıl oldu ? Üzülürüm diye umuyordum hep .Sizce bu duygunun adı ne ? Nasıl böyle oldum ?💐🌸♥️🥹
Toksik bir iliskiden kurtulmak sirtinda ki yükleri indirmeye benzer

Gerçekten öyleymiş .Ben üzülürüm sanıyordum ama içim rahatladı garip çok garip .
Bende boşandığım da öyle olmuştu ilk esimde dunya basima yikilir saniyordum ama hersey bittiginde kuş gibi hafiflemistim gecenin birinde babam beni almıştı sabaha kadar uyuyamamıştım düşün mustum ama bir damla göz yasim bile akmamisti sirtimdan tonlarca yük kalkmis gibiydi hafiflemistim

Bende boşandığım da öyle olmuştu ilk esimde dunya basima yikilir saniyordum ama hersey bittiginde kuş gibi hafiflemistim gecenin birinde babam beni almıştı sabaha kadar uyuyamamıştım düşün mustum ama bir damla göz yasim bile akmamisti sirtimdan tonlarca yük kalkmis gibiydi hafiflemistim
🥹♥️ ben de bununla hasbelkader evlenseydim boşanırdım zaten . Ama siz de aynı şeyi yaşamışsınız bu nasıl oldu ? Ben ortalığı ayağa kaldırır /depresyona girerim dıyordum .

Çünkü "artık senle düşman bile değiliz" moduna geçmişsin kafada, gönülde bitmiş umursamaman normal🌸

Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrenmiş?

🥹♥️ ben de bununla hasbelkader evlenseydim boşanırdım zaten . Ama siz de aynı şeyi yaşamışsınız bu nasıl oldu ? Ben ortalığı ayağa kaldırır /depresyona girerim dıyordum .
Rahatladiniz uzerinize binen hersey kalkti ve eminim cok daha guzel gunler sizi bekliyor farkettiyseniz etrafa bakarken renkler bile daha canlı oluyor ben boşandıktan 4 sene sonra evlendim bu dönemde okulumu bitirip bir iste falan çalıştım suan evliyim ve bes haftalik da hamileyim cok da mutluyum hayat kendinizi mutsuz etmeniz icin cok kisa

Neden üzüleceksin ki sevgili dediğin elin oğlu sonuçta. Ben de yakın zamanda ayrıldım ama gram üzülmedim.

Neden üzüleceksin ki sevgili dediğin elin oğlu sonuçta. Ben de yakın zamanda ayrıldım ama gram üzülmedim.
Ya çok cektırdiler .Yarı yolda bıraktı evlenecektik güya.Aldattı .Çocugu çıktı . Annecıydı . Hayır gıdıp benim farklı versiyonumu bulunca ne oldu ?Ben ona ikinci şansı vermedim bile .

X