Kızlar bu nasıl bir şey ?

Yani benim mutlu olmadığım birini çok takmam ben bu sevgiliyi aldatmış napmis onların sorunu.Sanirim nötr olmak gerek.Bide yani bu profildeki birini nasıl tebelles ettinizdi daha önce hayatınıza.Ben öte tarafta yüzünü görmiyim diye bile helal ederim o derece feci imiş.Sanirim yaşınız genç yoksa elbet gözünüzü açacak hataları olmuştur ilişki içindede.Bi rahatlama geliyor galiba onuda aldatmış yani ben iyiyim o kötüydü işte ispatı gibi gibi ...Hiç takip etmeyin bu bile bitince izlemeniz ve duymanız bile hatta konu açmanız bile verdiğiniz önem derecesini gösterir kendinize.Dersi al hataları gör aynı kişileri çekme hayatına başarı budur.Bunu yaşamanız için çıkmış karşınıza.

Kızlar öncelikle hayırlı kandıller 💐 Bahadır bahsettığım eski sevgılımın ve ailesinin yaptıkları vardı .Aldatması,çocuğunun çıkması,anneci olması,ya fakülten ya ben demesi vs vs .Ben ayrıldıktan sonra baya uğraştılar. Dün gece tıpkı benim krıterlerınde biriyle sevgılı olduğunu öğrendim .-Onu da aldatmış takdir edersiniz ki . Garip bir şekilde buna üzülmedim .İçim rahatladı . Sosyal medyamı da kapattım . O da iyi geldi.Bu nasıl oldu ? Üzülürüm diye umuyordum hep .Sizce bu duygunun adı ne ? Nasıl böyle oldum ?💐🌸♥️🥹
Gamsızlık

Yani benim mutlu olmadığım birini çok takmam ben bu sevgiliyi aldatmış napmis onların sorunu.Sanirim nötr olmak gerek.Bide yani bu profildeki birini nasıl tebelles ettinizdi daha önce hayatınıza.Ben öte tarafta yüzünü görmiyim diye bile helal ederim o derece feci imiş.Sanirim yaşınız genç yoksa elbet gözünüzü açacak hataları olmuştur ilişki içindede.Bi rahatlama geliyor galiba onuda aldatmış yani ben iyiyim o kötüydü işte ispatı gibi gibi ...Hiç takip etmeyin bu bile bitince izlemeniz ve duymanız bile hatta konu açmanız bile verdiğiniz önem derecesini gösterir kendinize.Dersi al hataları gör aynı kişileri çekme hayatına başarı budur.Bunu yaşamanız için çıkmış karşınıza.
aynı okuldaydık.Ama internet üzerinden tanışmıştık .Ben ailevi bır kayıp yaşadım .Bu da onu fırsat bildi . Yoksa kim ilk buluşmada sevgılı olur mantıklı mı ? Çok çektim çok . Gerek kebdınden gerek ailesinden. Ortak arkadaş çevremiz var . Onlar attı . Bişey ispatı için degıl .Ben nasıl buna üzülmedim .Bu sağlıklı birsey mi onu anlayamadım .Ondan sordum.

Tamda mübarek gündemi aldınız bu haberi yeni mi yani onu merak ettim ?Eğer öyleyse bol bol dua edin ne iyi sizin için bundan sonra inşallah istediğiniz gibi mutlu olacağınız ne varsa onu çıkarsın hayat karsiniza

Zaten kız falan ekliyordu sevgılıyken .Bu tarz hatalara karşı çıkıyordum .Annesine karışmayın diyordum.Annesi ve kebdı adımı saygısıza/ tripçiye / büyük gelinden daha betere çıkardı .

Tamda mübarek gündemi aldınız bu haberi yeni mi yani onu merak ettim ?Eğer öyleyse bol bol dua edin ne iyi sizin için bundan sonra inşallah istediğiniz gibi mutlu olacağınız ne varsa onu çıkarsın hayat karsiniza
Evet evet yeni dün gece aldım .Amiiiin amiiin . Adam (söz gelimi) ablamdan dayak yedırttı bana .2. Şansı vermedim diye.Benı unutamadı dedı .Bana hala aşık dedı .Ben üzerine numaramı degıştırdım .Sevgılım oldu ayrıldım . Annesi fotoğraflarımı beğeniyordu .Yıne ben suçlu oldum .

Kızlar öncelikle hayırlı kandıller 💐 Bahadır bahsettığım eski sevgılımın ve ailesinin yaptıkları vardı .Aldatması,çocuğunun çıkması,anneci olması,ya fakülten ya ben demesi vs vs .Ben ayrıldıktan sonra baya uğraştılar. Dün gece tıpkı benim krıterlerınde biriyle sevgılı olduğunu öğrendim .-Onu da aldatmış takdir edersiniz ki . Garip bir şekilde buna üzülmedim .İçim rahatladı . Sosyal medyamı da kapattım . O da iyi geldi.Bu nasıl oldu ? Üzülürüm diye umuyordum hep .Sizce bu duygunun adı ne ? Nasıl böyle oldum ?💐🌸♥️🥹
Konunun senle alakalı olmadığını kim olsa onada aynı seyler yasatacagini gördüğün için uzulmedin uzulmede zaten verilmiş sadakan varmış

Sen hala sana kahve içme,,kedi sevme diyebilen akıl hastasının naptığını anlamaya mı çalışıyorsun? Neden adamı takip ediyorsun, yani bu adam bas baya deli.

Yahu bunun neresi garip. O kadar falso bir tip ki uzulseydin garip olurdu asıl. Bundan lutfen artik haber maber alma yoluna bak. Hala hayatında bir yeri kaplamasin artık bir zahmet
Cok haklısınız .Ay ben almak istemiyorum zaten ama ortak arkadaşlarımız susmuyor .Yok bankaya girmiş artık para sorunu yokmuş farklı sehırdeymiş. Bunlar karakterınızı düzeltecek mi? Aunısını başkasına da yaoacak

yani olayın senle alakalı olmadığını, adamın karakterinin bozuk bir ruh hastasını olduğunu anladın biraz da senın tek olmadığını başkasının aynı şekilde yaşadığını hissettin

X