Kızlar... burada bir kadına yakışan en hoş kokulu parfümü seçiyoruz?

gzdypc

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
23
43
36
Ben Dior'un J'adore parfümüne aşığım. Hatta Marilyn Monroe'nun parfümü olarak da bilinir. Oldukça baskın bir kokusu var, fresh sevenleri üzer. Üst notalarda sitrus, mandalina portakalı, neft; orta notalarda yasemin, akfrika portakal çiçeği, ylang-ylang, sümbül, gül; alt notalarda vanilya, odunsu notalar, sedir ağacı ve musk bulunur.

Evet var mı çekici kadınların iddialı parfüm önerileri?

Özellikle koku zevk meselesi kimi şekerli kimi çiçeksi kimi odunsu seviyor.Genel anlamda koku kadınları tamamlayan bir unsur bence erkek ve kadınları....

Lancome-Hypnose
Dior-Hypnotic Poison
YSL-Black Opium

Uygun fiyatlı olarak da Avon'un Perceive ve Yves Rocher'in So Elixir ve So Elixir Bois Sensuel kullanıyorum. Yves Rocher'in parfümleri Avon'a göre biraz daha kalıcı.

Alerjim olduğu için maalesef dolum parfüm kullanamıyorum, kozmetik fiyatları da diğer her şey gibi aldı başını gidiyor

Ben Dior'un J'adore parfümüne aşığım. Hatta Marilyn Monroe'nun parfümü olarak da bilinir. Oldukça baskın bir kokusu var, fresh sevenleri üzer. Üst notalarda sitrus, mandalina portakalı, neft; orta notalarda yasemin, akfrika portakal çiçeği, ylang-ylang, sümbül, gül; alt notalarda vanilya, odunsu notalar, sedir ağacı ve musk bulunur.

bence versace crystal noir

Benim parfümüm narciso rodriguez ve lady million ikisinede bayılıyorum bide jo malone lime basil

estee lauder modern muse

Dunyanin en soft en kalici en hoş kokusu bana cok yakisiyor metroda durakta yolda herkes soruyor

Eklentiler

• Screenshot_20230720_231609_Chrome.jpg
    Screenshot_20230720_231609_Chrome.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 72
jadore piyasaya 99'da sürülmüştü Ama hala efsane bir kokudur o ayrı.

Ben Chloe Nomade seviyorum.

X