Kızlar evden calısabilecegım iş varmıdır bildiğiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gamzeli2323

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2023
351
59
29
Konuyu yanlıs yeremi actım bılmıyorum ama hamileyim Allah nasıp ederse doguma az kaldı bu halimle calısamıyorum bir gelirim de yok ve bebege alısverıs bıle yapamadım. Evden işler oluyormus bılen varmı evden para kazanma sansım olurmu cok caresiz kaldım bırseyler yapmam lazım akıl verin bana :KK43:

Bu bebeği tek yapmadınız babası da bunları düşünüyordur umarım. Doğuma az kalmış ama ne yetenekleriniz var mesela elinizden nasıl işler gelir
Babası sahıp cıkmadı ılgılenmıyor malesef. Hamılelıkten once garsonluk gibi işler yapıyordum bı yetenegım yok ama belkı yapabılecegım bir iş olur dedim

Evden çalışma imkanı veren müşteri hizmetleri var. Bazıları laptop veriyor hatta bazıları da kendi laptopunu kullanmanı söylüyor. Asgari ücretle çalışma oluyor genelde ama değişiklikte gösterebilir. Kariyer.netten falan bakabilirsin

El işi yapabiliyormusunuz ya da ona benzer şeyler. Bende evden çalışıyorum ve çeyiz diziyorum. Bir instegram hesabı açıp satış yapabilirsiniz.

Evden çalışma imkanı veren müşteri hizmetleri var. Bazıları laptop veriyor hatta bazıları da kendi laptopunu kullanmanı söylüyor. Asgari ücretle çalışma oluyor genelde ama değişiklikte gösterebilir. Kariyer.netten falan bakabilirsin
Arastırıyorum ama hıc bulamadım oyle ısler

Malesef anlamıyorum el işi
Çok kolay hele birde bu devirde gerçekten kolay bir şekilde öğrenebilirsin internetten. Ben yüksek lisans mezunuyum evlendikten sonra baktım iş bulamıyorum çabalamayı bıraktım. Bende hiçbirşey bilmiyordum inan ilk zamanlarda o kadar zor geldi ki bana sonra alışınca dünyanın en kolay işi bu bence oturduğun yerde . Tabi ama geliri biraz düşük yani çabuk öğrenirsen haftada 1 çeyiz dizsen ayda en fazla 4.000 TL oluyor birde hamilesin. Bilmiyorum ama deneyebilirsin bence

Çok kolay hele birde bu devirde gerçekten kolay bir şekilde öğrenebilirsin internetten. Ben yüksek lisans mezunuyum evlendikten sonra baktım iş bulamıyorum çabalamayı bıraktım. Bende hiçbirşey bilmiyordum inan ilk zamanlarda o kadar zor geldi ki bana sonra alışınca dünyanın en kolay işi bu bence oturduğun yerde . Tabi ama geliri biraz düşük yani çabuk öğrenirsen haftada 1 çeyiz dizsen ayda en fazla 4.000 TL oluyor birde hamilesin. Bilmiyorum ama deneyebilirsin bence
Tesekkur ederim arastırıp bakacagım belkı becerebilirim

Tesekkur ederim arastırıp bakacagım belkı becerebilirim
Yani bu devirde pek bir yararı olmuyor belkide ben evli olduğum için yetiyor. Kendi isteklerimi eşimin eline bakmadan alabiliyorum. İnşallah sende öyle olursun. Çabalarsan bulursun merak etme

Yani bu devirde pek bir yararı olmuyor belkide ben evli olduğum için yetiyor. Kendi isteklerimi eşimin eline bakmadan alabiliyorum. İnşallah sende öyle olursun. Çabalarsan bulursun merak etme
Pek anlıcagımı sanmıyorum ama yınede denıcem sansımı. İnanın pskolojım cok kotu yardımcım olsun

Canım benim ne demek sahip çıkmıyor ?
Yaparken iyi de sonradan yok. 😡
Nikah falan var mı ?
Allah yardımcın olsun ama öyle sıyrılıp kaçamaz ne demek....

Canım benim ne demek sahip çıkmıyor ?
Yaparken iyi de sonradan yok. 😡
Nikah falan var mı ?
Allah yardımcın olsun ama öyle sıyrılıp kaçamaz ne demek....
Nikahım yok basta ıstıyordu sonradan degıstı dogmamıs bebebe beddua kufur bıle ettı dusunun. Boyle kaldım bı basıma cok caresizim. Nıkah yok dıye yardımda alamadım devletten

Ailenle misin peki ?
Ah Allah yardımcın olsun şimdi sana kızsak ne olacak zaten hamilesin ne kadar kaldı doğuma nasıl yapacaksın sosyal güvencen var mı ?

Ailenle misin peki ?
Ah Allah yardımcın olsun şimdi sana kızsak ne olacak zaten hamilesin ne kadar kaldı doğuma nasıl yapacaksın sosyal güvencen var mı ?
Annemle kalıyorum oda baskasıyla evli anca kendilerıne bakıyorlar zaten. Hastane falan sorun olmuyor devlete gıdıyorum ama bebege bırsey alamıyorum bu sıteden saolsun bırı bıraz kıyafet yolladı bana ama tabıkı hala cok eksıgım var

Pek anlıcagımı sanmıyorum ama yınede denıcem sansımı. İnanın pskolojım cok kotu yardımcım olsun
Seni anlayamıyorum ama neler hissedebildiğini hissetmeye çalışıyorum . Umarım bebiş sana uğur getirir bebekler bereketiyle gelir derler. İnşallah senin için bereketli olur .

Annemle kalıyorum oda baskasıyla evli anca kendilerıne bakıyorlar zaten. Hastane falan sorun olmuyor devlete gıdıyorum ama bebege bırsey alamıyorum bu sıteden saolsun bırı bıraz kıyafet yolladı bana ama tabıkı hala cok eksıgım var
Eksiğin ne kadar peki yani kıyafette eksiğin varsa bir sürü bebek kıyafeti var bende 5 6 çuval atmamıştım. Tertemiz darda kalana veririm diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X