Kızlar evden calısabilecegım iş varmıdır bildiğiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eksiğin ne kadar peki yani kıyafette eksiğin varsa bir sürü bebek kıyafeti var bende 5 6 çuval atmamıştım. Tertemiz darda kalana veririm diye
Gercekten mı. Burdan bırı bana yollamıstı bıraz ama en cok yenı dogan lazım ve varsa eger 4 5 aylıga kadar gıyebılecegı kıayfetler varsa bır sure ıdare eder benı sonra bır iş bulup calısırım bebek bıraz toparlanınca

Anne kucagı bana cok lazım ınanın cok duacınız olurum
Birine yardımı dokunacaksa ne mutlu bana bazamın altında boş boş duracağına size gönderirim dua alırım daha iyi belki de uğurlu gelir duanız. Bende ikinçi bir çoçuk istiyorum ama 2 senedir olmuyor. İnşallah senin duanla gerçekleşir .

Birine yardımı dokunacaksa ne mutlu bana bazamın altında boş boş duracağına size gönderirim dua alırım daha iyi belki de uğurlu gelir duanız. Bende ikinçi bir çoçuk istiyorum ama 2 senedir olmuyor. İnşallah senin duanla gerçekleşir .
Isterseniz size evi durumumuda ceker atarım gerçekten zordayım duacınız olurum rabbim inşallah kabul eder dualarımı inşallah en kısa zamanda bır evladınız daha olur kucuk bır bebege ıyılık yapmıs olacaksınız rabbimde sizi zorda bırakmaz inşallah

Isterseniz size evi durumumuda ceker atarım gerçekten zordayım duacınız olurum rabbim inşallah kabul eder dualarımı inşallah en kısa zamanda bır evladınız daha olur kucuk bır bebege ıyılık yapmıs olacaksınız rabbimde sizi zorda bırakmaz inşallah
Hayır hiç gerek yok resime felan durumun iyi olsa bile gerek yokki almana . Durumun iyi olsa bile gönderirim çünkü 2. Bir anne kuçağına hiç gerek yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X