Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var.

kadifekafa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
9
17
24
merhaba kızlar. Ben 24 yaşındayım okuldan mezun oldum çok şükür güzel bir işim de var. Çevrem tarafımdan da güzel bulunan biriyim. Ama gerçek hayatta hiç kimse karşıma çıkmıyor. Tanışmak isteyen çevremde kimse yok. Ben de bazen sosyal medyadan isteklerden bazılarını kabul ediyorum gözümün tuttuklarını. Onlar da ekleyip sonra bir kaç gün sonra siliyorlar. 3 4 tane fotoğrafım var ablama arkadaşlarıma soruyorum kızlar sizce bu fotoğraflar nasıl kötü mü diye. Hayır gayet güzel çıkmışsın diyorlar. Ekleyen kişilerin sonradan takipten çıkması özgüvenimi çok düşürüyor. Sizce neden takipten çıkılıyor? Bana bi akıl verin lütfen. Teşekkür ederim şimdiden🌼

Sosyal medyadakilere pek güvenmemek gerekiyor. Oradakiler genelde takilmalik kız arıyor bence. Bana da her meslekten istek atanlar oluyor ama kimseyi kabul etmiyorum. Çünkü yıllar önce birisi istek atmıştı. Kabul etmiştim sonra ben takipten çıkınca dış görünüşüme küfretti. Başka birine sans vereyim dedim, tanışır tanışmaz cinsellik konusunu açtı. Internette de iyi insanlar var ama çok dikkatli olmak lazım.

X