Hala o adama nefret doluyum

Ya Ricky Martine ne demeli? Ben sınavlarla uğraşır okulumu okur hayat bilgisi ödevimi teslim derdine düşerken o hulya avsar showda poposunu elletiyordu beter olsun.
Ayy nasıl ah ettiysen adam eşcinsel olduğunu ilan etti kız :halay:
İşte ders alın erkekler, gençliğinizde yediğiniz hurmalar…

Eklentiler

• IMG_1070.jpeg
    IMG_1070.jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 28
Ayy nasıl ah ettiysen adam eşcinsel olduğunu ilan etti kız :halay:
İşte ders alın erkekler, gençliğinizde yediğiniz hurmalar…

Cok haklisin bacim üstelik beni bekleseydi muhtemelen aslinda kadınlardan hoşlandığını fark edecekti ama beklemeden hayatını yaşadı şerefsiz bir 8 yıl daha beklese ben 18ime basacaktim.

Olay tam tersi olsa, fake hesaptan kandırdı beni pislik, başkasının fotoğrafını attı mal yerine koydu beni şerro, alyna tilki hayranıymış bide bunla kim sevgili olur ki. 2 tane sevgilisi olmuş bide 95 li(28yaş) daha reşit olmamış ağzı süt kokan! birinin nasıl 2 sevgilisi olur iğrenç biri oağmaygaatt. Yazardın kesin. Acayip birisin ama ne yaşıyorsan içinde yaşa bence, dışardan belli ediyorsun demekki o yüzden arkadaşın olmuyor.

Olay tam tersi olsa, fake hesaptan kandırdı beni pislik, başkasının fotoğrafını attı mal yerine koydu beni şerro, alyna tilki hayranıymış bide bunla kim sevgili olur ki. 2 tane sevgilisi olmuş bide 95 li(28yaş) daha reşit olmamış ağzı süt kokan! birinin nasıl 2 sevgilisi olur iğrenç biri oağmaygaatt. Yazardın kesin. Acayip birisin ama ne yaşıyorsan içinde yaşa bence, dışardan belli ediyorsun demekki o yüzden arkadaşın olmuyor.
Ama ben kendi yaşlarımda bir ünlüye fan olamaz mıyım? Dalga geçti eşek benimle. Zaten kız kıza gezmeye de gidemedim hiç.

X