Kızlar gebe kalmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

berna9696

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
74
15
27
Merhaba kızlar daha önce burda aylarca gebe kalmak ovulasyon falan bissürü sey okudum ama bebek düsünmediğimiz için ne yumurtlamayı ne de akıntı hiç bisey takip etmiyordum. Geçen ay bebek istediğimize karar verdikten sonra takip etmeye başladım ama ilk deneme olacağı için ovulasyon teslti almadım. Bu ay sat 16 yada 15 mayıstı. Tam hatırlamıyorum. Uygulamada 19-25 mayıs arası yumurtlama gösteriyor. 17 mayıs da ilişki oldu. 18 mayıs sağ kasık ağrım vardı ve öğlen bir parmak boyunu geçmeyecek uzunlukta yumurta akı gibi akıntım oldu ve galiba yumurtladım dedim. 5 -6 saat sonra ilişki oldu ve afedersiniz kalktığımızda kan vardı hafif peçeteye silince geliyordu. Hastaneye gittik korktuk beta istediler <2 yazıyor hastaneye gece gittiğimiz için eve geldiğimizde sabah olmuştu uyumuşuz. Bende 2 olduğu için önemsemedim sizce o kan ve hafif kahverengilik vardı yumurtlama mıydı bu arada yumurtlama testi alamadım bulamadım eczanede zaten çok almak da istemiyorum çünkü çok kafaya takıyorum strress yapınca da olmuyor diyorlar bilmiyorum ne yapıcam bana yardımcı olur musunuz

Bence iki adet arası günaşırı ilişki en mantıklısı ovülasyona hiç gerek bile yok. Ben de çok denedim ovülasyon vs uğraştım ama doktorlar günaşırı ilişki öneriyor bebek için

stres yapmayın daha yeni denemeye başlamışsınız. 6 ay 1 seneye kadar süre veriyor dr.lar, hatta gittiginizde bakmiyorlar bile. ama içiniz rahat edecekse gidip hormonlrınıza vs. baktırabilirsiniz. bebek için de iki günde bir iliskiye girebilirsiniz, ovülasyon testi ile takip edebilirsiniz. burda o kadar yorum okudum ki aylarca deneyip yorulup hiçbisey takip etmeden stres yapmadıkları ay hamile kalan insanları... en önemli şey stres yapmamak bence de, insanoğlu bazı şeyleri hemen olsun istiyor, ben de stres yapar gibi olunca kendimi durduruyorum bir seneye kadar normal diye🥲 (3 aydır deniyoruz).

stres yapmayın daha yeni denemeye başlamışsınız. 6 ay 1 seneye kadar süre veriyor dr.lar, hatta gittiginizde bakmiyorlar bile. ama içiniz rahat edecekse gidip hormonlrınıza vs. baktırabilirsiniz. bebek için de iki günde bir iliskiye girebilirsiniz, ovülasyon testi ile takip edebilirsiniz. burda o kadar yorum okudum ki aylarca deneyip yorulup hiçbisey takip etmeden stres yapmadıkları ay hamile kalan insanları... en önemli şey stres yapmamak bence de, insanoğlu bazı şeyleri hemen olsun istiyor, ben de stres yapar gibi olunca kendimi durduruyorum bir seneye kadar normal diye🥲 (3 aydır deniyoruz).
Evet 6 ay 1 seneyi biliyorum ama ben çok sabırsızım 🥲 korunmayı bırakınca hemen olacak sanmıştım😅 o beni stres yaptı sanırım cünkü sürekli acaba bu belirti mi deyip buraya bakıyorum sonra kendi kendime belirti arıyorum falan büyütüyorum gözümde çok. İnsallah allah bize de nasip eder… Allah yardımcımız olsun🥹🙏🏻

Ben 3 ay bebek istedim olmadı, 4. Ay ovulasyon testi ile devam ettik ve o ay gebe kaldım. Kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum eğer yeniyse evliliğiniz zaten eşiyle insan daha fazla bor araya geliyor ama yıllar geçtiğinde biraz az bir araya geliyor ve bence yumurtlama takibi gerekebiliyor

Ben 3 ay bebek istedim olmadı, 4. Ay ovulasyon testi ile devam ettik ve o ay gebe kaldım. Kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum eğer yeniyse evliliğiniz zaten eşiyle insan daha fazla bor araya geliyor ama yıllar geçtiğinde biraz az bir araya geliyor ve bence yumurtlama takibi gerekebiliyor
1 yıllık evliyiz sanırım bu ay da olmazsa diğer ay bende ovulasyon testi alıcam hayırlısı olsun artık

X