Kizlar hamileyken adet olan varmi lütfen yardim!!!

Ben de aynıyım valla oturduğum yerde uykum geliyor.Karnım sürekli yeniden adet olacakmışım gibi ağrıyor ama bişey gelmiyor.Normalde göğüslerim adetten önce ağrırdı.Bu ay adet bittikten sonra ağrıyor.Canım inşallah sen hamişsindir.testin sonucunu merak ettim.

yarın sabah yapıcam cnm testi hayırlısı allahtan! inş sen de hamişsindir cnm :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Arkadaşın yazdıklarını okuyunca ümitlendim.Ben de çok az adet oldum ama ben zamanından 7gün önce adet oldum normalde bu gün adet olmam lazımdı.Ama 7gün önce başladı 2 gün sadece 2 dmla kahverengi leke geldi.daha sonra açık pembe turuncu arasıdamla damlageldi bitti.Ama bu damla damla lekeler 5 gün sürdü.Devamlı bi lekelenmem olmadı.Bu gün test aldım negatif çıktı ama 30 dakka sonra baktım hafifi silik bir çizgi vardı ama ben inanmadım.O çizgi gebelik testinde olan çizgi olabilir diye düşündüm.Sizce test yapmak için erken mi davrandım?Yarrdımcı olursanız sevinirim.

SEN EN İYİSİ KAN TESTİ YAP CNM ONDA KESİN BELLİ OLUYO HADİ HAYIRLISI BENCE HAMİLESİNsositososito

slm aybuke yazını sımdı uyandım ve okudum ben senın sordugun sorunu yasıyorum su anda doktorum dusuk yapıyor olabılırsın buyuk bır ıhtımal dedı senın anlattıgın gıbı 22 temmuzda adet olmam gerekıyordu oldum cok farklı az az ve normalde 5.6 gun gorurken 2 gun oldu bıtıı bıttıkten 5.6 gun sonra ıse kahve rengı lekelenme sonrasında kırmızıya donustu 2 .3 gun ole kanama oldum ama sancımda var kasık bel karın gogus delırıyorum ozellıklede sabıt durunca sırt agrım yanı sol kemık kuregının hemen yanı sımdı yurt dısına cıktıgım ıcın doktorumla telde gorustum burda dogru dururst bır doktor bulamadık dunden berı de kanama durdu kahve lekelenme devam edıyor az az. sen bır doktora gorun gecıkmeden eger hamıle kalmıssan dusuk tehtıdı olabılır ve erken gıttıgın ıcın onlem alınır gecıkme bence ıns hamılesındır ve saglıklı bır sekılde kucagına alırsın yavrunu tabı tum ısteyenler ve bende.....

slm aybuke yazını sımdı uyandım ve okudum ben senın sordugun sorunu yasıyorum su anda doktorum dusuk yapıyor olabılırsın buyuk bır ıhtımal dedı senın anlattıgın gıbı 22 temmuzda adet olmam gerekıyordu oldum cok farklı az az ve normalde 5.6 gun gorurken 2 gun oldu bıtıı bıttıkten 5.6 gun sonra ıse kahve rengı lekelenme sonrasında kırmızıya donustu 2 .3 gun ole kanama oldum ama sancımda var kasık bel karın gogus delırıyorum ozellıklede sabıt durunca sırt agrım yanı sol kemık kuregının hemen yanı sımdı yurt dısına cıktıgım ıcın doktorumla telde gorustum burda dogru dururst bır doktor bulamadık dunden berı de kanama durdu kahve lekelenme devam edıyor az az. sen bır doktora gorun gecıkmeden eger hamıle kalmıssan dusuk tehtıdı olabılır ve erken gıttıgın ıcın onlem alınır gecıkme bence ıns hamılesındır ve saglıklı bır sekılde kucagına alırsın yavrunu tabı tum ısteyenler ve bende.....

Canım sen böyle söyleyince ben de korktum benim de açık pembe leker kiremit rengine dönüştü az az devam etti bitti.Ama düşük olsa çok fazla miktarda kan gelmez mi?Benim kasık ağrılarım falan olmadı.Hatta bende normalde adetten önce ağrılar olurken bu sefer hiç bişi hissetmedim.O yüzden lekeleri görünce şaşırdım Benim yeni yeni göğüslerim ağrıyor.Sen böyle konuşunca aceba ben de mi düşük yaptım diye korktum.Ne olur canım bi cevap yaz.Sen de kanamalar fazla mıydı?İnşallah düşük yapmamışsındır.Kanamaların bebeğinin yerleşme kanamaları olamaz mı?Benim teyzem hamile olduğunu bilmiyormuş.Bebeğine hamileyken 2 ay normale göre fazla fazla adet olmuş.Tabi hamile olmadığını bildiği için içi rahat.Tabi aklından çocuk falan da yok.Çocuk istemiyormuş.O 2 ay boyunca normale göre fazla adet olmuş doktora gitmişler doktor 3 aylık hamilesin demiş.İnşallah seninki de öyle bir şeydir.Hemen düşük diye düşünme canım.

idrar testi yaptım çok belirgin tek çizgi bebiş memiş yok :1no2: senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

sağlık lsun canım.Ben de tek çizgi gördüğümde çok üzüldüm çok ağladım.Bu bizim 3. denememizdi.Her seferinde tek çizgi görmek beni çok üzüyor.Ama elden gelen bişey yok.Bu iş sabır işiymiş öyle diyorlar.Can sıkmak yok.Her şeyin hayırlısı olsun.İnşallah biz de bir gün bu siteden hamiş olduğumu herkese ilan ederiz:CüvCüv:

ne olur üzülmeyin arkadaşlar..bi kaç aylık denemelerin negatif olması çok normal..belkide kıymetini anlayalım diye Rabbim biraz bekletiyor,yada dua edelim diye...ben 2,5 yıl bekledim...Rabbim yüzünü güldürsün tüm bekleyenlerin...:))

arkadaşlar meraba ben hala test falan yapmadım herşeyi olcağına bıraktım rabbim herşeyin hayırlısını versin.... bu arada adetim 6 veya 7 gün sürüodu 3 günde damla damla sürdü ve bitti. hayırlısı diorum artık elden başka bişe gelmio.....

canim bence hic uzulme benim kayinvalidem hamileyken 9 ay boyunca adet gormus.uzuntu bebegini etkilemesin sakin uzulme derim.ama dr a git ihmaletme.

üzülme arkadaşım dediğim gibi rabbim ne zaman verirse elbette olcak olmıycak değil heşeyin zamanı var...:a015:

üzülme canım ya benim halamda hamileyken 9 ay boyunca hep adet olmuş ama ben de şunu biliyorum ki bana doktorum adet içn 1 ped kirletme yterli demişti bide psikkolojik olduğu için adetinde geç gelebilir çok düzenli bi adet dönemi olmasına rağmen doktor bana gittiğimde bu hafta hamile kalabirsin demişti ondan etkilendiğim için 1 hafta adetim olmadı sahiden hamileyim demiştim tam doktora gideceğim sabah adet oldum dğnya başıma yıkılmıştı o yüzden 1 gün 2 gün geçmeyle sakı hamieyim düşüncelerine kapılma tama alllah hepşmiz hakkında hayırlısı neyse onu versina.sa.s

üzülme diyemeyeceğim canım çünkü bunun ne kadar üzücü olduğunu çok iyi biliyorum.Rabbim çocuk isteyen herkese sabır versin.Okuduğum kadarıyla stres yumurtanın çatlamasını önlüyormuş.Bence bu doğru.Ben çocuk istemezken yumurtladığımı anlardım.Çünkü benden hep yumurta akı kıvamında akıntı gelirdi çektikçe sünerdi bu her ay olurdu.Ama ne zaman çocuk stresine girdim yemin ederim o akıntıyı artık görmüyorum:KK43:Streslenmemeye çalışıyorum ama elimde değil.Rabbim bizlere sabır versin.

merhaba aybike. endişelenecek birşey yok canım. bende de oldu. benim rahim yapım biraz farklıymış. kalp şeklindeymiş biraz sola doğru girintili. bebeişim de oraya yerleşmiş o yüzden diğer yumurtalık onu farkedememiş. gerçi benim düşük oldu ama ondan değil endişlenme sakın. polikistik over var bende hormonal bi nedenden düşük oldu.. neyse doktorum bana tekrar hamile kaldığında da birkaç ay regl olabilirsin dedi, bu gayet normal dedi. herhangi bir sakıncası yokmuş. lütfen sen de doktorunla konuş. ama iyi bir doktora git. gidebiliyorsan güvenilir bir özel dr olsun. onunla konuşunca rahatlayacaksın inan bana. şimdi seni tebrik edebilirim a.s. inş. hayırlısıyla doğumu gerçekleştirirsin tatlım.

merhaba aybike. endişelenecek birşey yok canım. bende de oldu. benim rahim yapım biraz farklıymış. kalp şeklindeymiş biraz sola doğru girintili. bebeişim de oraya yerleşmiş o yüzden diğer yumurtalık onu farkedememiş. gerçi benim düşük oldu ama ondan değil endişlenme sakın. polikistik over var bende hormonal bi nedenden düşük oldu.. neyse doktorum bana tekrar hamile kaldığında da birkaç ay regl olabilirsin dedi, bu gayet normal dedi. herhangi bir sakıncası yokmuş. lütfen sen de doktorunla konuş. ama iyi bir doktora git. gidebiliyorsan güvenilir bir özel dr olsun. onunla konuşunca rahatlayacaksın inan bana. şimdi seni tebrik edebilirim a.s. inş. hayırlısıyla doğumu gerçekleştirirsin tatlım.
Ben de polikistik overlıyım genç kızken 40 günde bir felan adet oluyordum.Evlendiğimden beri doğum kontrol hapları kullandım düzene girdi gibi,31-32-33 günde adet görüyorum artık. bebiş düşündüğümüz için doktora gittim polikistim için glifor verdi ve folikasit verdi kullanıyorum 1 aydır.Bu ay çok ümitliydim bebiş için ama bugün adet oldum.😓Buna rağmen hamiş olma ihtimalim var mı.?Polikistte bu durum olabilir mi.?

X