Kızlar hangi ayak daha güzel? :D

Ayağınızın çok güzel bir yapısı var ikinizin de.
Denildiği gibi sadece bakmıyorsun ama bakmak da zorunda değilsin zaten sen memnunsan.
Tek işin ayak bakmak değildir çünkü.
:KK61:( Seni alan böyle almış. ):KK1:

Allah hep böyle mutlu etsin :KK61:
Özgüvenini kıracak yorumlar yapmak düşmez kimseye bize sorduğun "hangi ayak?"tı ve bence senin ayağın.
:KK34:

Yok senin ayağın çirkin benimki güzel, yok seninki güzel benimki çirkin... Hangi ayak daha güzel ve neden? Yorum bekliyorum :KK70:

Eki Görüntüle 430794

edit: :KK53:

Gerçi konu eski ama...
Dünya gözü ile bakan yüzü gönül gözü ile bakan özü görürmüş. Güzel güzel ayaklarınız hep birbirine paralel yollarda yürüsün inşallah.
Öyle çirkin böyle saçma diyenleri hiç takmadığınız için ayrıca öpüyorum; ilişkisinde her adımını strateji kurup soğuk savaş gibi gelecekteki çıkarlarını düşünerek atan ayaklar değil bunlar, belli :)
Sevgiler

Ayağınızın çok güzel bir yapısı var ikinizin de.
Denildiği gibi sadece bakmıyorsun ama bakmak da zorunda değilsin zaten sen memnunsan.
Tek işin ayak bakmak değildir çünkü.
:KK61:( Seni alan böyle almış. ):KK1:

Allah hep böyle mutlu etsin :KK61:
Özgüvenini kıracak yorumlar yapmak düşmez kimseye bize sorduğun "hangi ayak?"tı ve bence senin ayağın.
:KK34:

Gerçi konu eski ama...
Dünya gözü ile bakan yüzü gönül gözü ile bakan özü görürmüş. Güzel güzel ayaklarınız hep birbirine paralel yollarda yürüsün inşallah.
Öyle çirkin böyle saçma diyenleri hiç takmadığınız için ayrıca öpüyorum; ilişkisinde her adımını strateji kurup soğuk savaş gibi gelecekteki çıkarlarını düşünerek atan ayaklar değil bunlar, belli :)
Sevgiler

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, içim açıldı, eğlendim. :)

Cehalet böyle bir şey sanırım,yok pis demişler yok bakımsız demişler.Öyle bile olsa kişiye karşı böyle şeyler böyle çirkin bir üslupla söylenmez.Midem kalktı diyen bile olmuş!Sanki hepsi prenses,pürüssüz ayaklara sahipler.Konu eski ama yazamadan geçemedim.Özgüvenin ve sabrın için seni tebrik ederim konu sahibi arkadaşım.Bu arada senin ayağın eşininkinden daha güzel :) Allah cc mutluluğunuzu daim kılsın.

Cehalet böyle bir şey sanırım,yok pis demişler yok bakımsız demişler.Öyle bile olsa kişiye karşı böyle şeyler böyle çirkin bir üslupla söylenmez.Midem kalktı diyen bile olmuş!Sanki hepsi prenses,pürüssüz ayaklara sahipler.Konu eski ama yazamadan geçemedim.Özgüvenin ve sabrın için seni tebrik ederim konu sahibi arkadaşım.Bu arada senin ayağın eşininkinden daha güzel :) Allah cc mutluluğunuzu daim kılsın.

çok naziksin, teşekkürler :)

Ben en son ayaklarım bakımlıdır diyen birinin topuğundaki çatlakları ve katmanları görünce insanların kendilerini dev aynasında, başkalarını cüce aynasında gördüklerini anladım:KK9:

Bence gayet normal,düzgün ayaklarınız var ikinizin de... Hangisi güzel denince, yan yana koyarsak seninki bir kaç tık önde. Ama eşinizin ayağını hemcinsleri içinde değerlendirirsek bir erkeğe göre oldukça bakımlı sayılır...

Ayrıca bakımsız diyenleri anlamadım. Ne olması gerekiyordu? Misal benim ayaklarımı bir hafta törpülemeyip fırçalamasam parmak ortalarımda kara kara lekeler olur, hemen pedikürüm gelir, tırnaklarımın kenarları sert sert durur bir haller olur. Ben sizde hiç öyle bir şey göremedim. Gayet temiz ve bakımlı duruyor bence. Ojeli ayak bakımlı ayak demek değildir ki...

ayakları eş sandım :KK70:

:KK53::KK53::KK53:

Ben en son ayaklarım bakımlıdır diyen birinin topuğundaki çatlakları ve katmanları görünce insanların kendilerini dev aynasında, başkalarını cüce aynasında gördüklerini anladım:KK9:

Bence gayet normal,düzgün ayaklarınız var ikinizin de... Hangisi güzel denince, yan yana koyarsak seninki bir kaç tık önde. Ama eşinizin ayağını hemcinsleri içinde değerlendirirsek bir erkeğe göre oldukça bakımlı sayılır...

Ayrıca bakımsız diyenleri anlamadım. Ne olması gerekiyordu? Misal benim ayaklarımı bir hafta törpülemeyip fırçalamasam parmak ortalarımda kara kara lekeler olur, hemen pedikürüm gelir, tırnaklarımın kenarları sert sert durur bir haller olur. Ben sizde hiç öyle bir şey göremedim. Gayet temiz ve bakımlı duruyor bence. Ojeli ayak bakımlı ayak demek değildir ki...

benim tek derdim iskelet yapısını kıyaslamaktı. biraz da eğlenmek. ben yaz kış çorapla gezerim. uyurken bile giyebilirim. oje sürsem neee sürmesem ne, bundan millere ne. millet kendi ayağına baksın. oje sürerek güzel ayağa sahip olduklarını sanıyorlar herhalde. çok görüyorum ben açık ayakkabı giyip yemyeşil topukla kirli tırnakla gezen. oje sürmek apayrı bişey. oje sür de oje sür. :KK37: bi haftalık terinin üstüne deodorant parfüm sıkıp bakımlıyım diye gezenleri de gördüm. saçını şekillendirmek için her gün saçını yıkayıp vücudunu esgeçenleri de. :KK37: amaan neyse. :p

pamuk gibi ayaklarım var. :KK37: :KK53: pediküre de gitmişliğim yoktur. ne istiyorlar ayaklarımdan bilmem. :KK37:

şaka bi yana yorumun için teşekkür ederim :KK16:

:KK53::KK53::KK53:
pamuk gibi ayaklarım var. :KK37: :KK53: pediküre de gitmişliğim yoktur. ne istiyorlar ayaklarımdan bilmem. :KK37:

Hayatım elbette ki senin ayağın daha güzel. Ama daha güzel olanı sizin böyle eğlenceli, birbiriyle ilgili bir çift olmanız. Kemik ve tırnak yapısı olarak senin ayağın gayet güzel=) Millet bayılır böyle salak salak yorumlar yapmaya bilmez misn işte.
Ayak konusunda açıkçası elitistimdir, çirkin ayaklar hemen göz zevkimi bozuverir, erkek ayaklarının çoğuna zaten hiç bakamam. ama eşinin ayağı da cinsiyetine göre hiç fena değil=)
Daha önce yazan olmuş sanıyorum; tırnağını ayağının tepe noktasına kadar uzatıp koyu renk oje sürsen süper olur.

Eh, açıkçası ayak güzelliğime güzenirim Bu da benim ayağım:KK66:

Eklentiler

• $File2-ojeli ayaklar.jpg
    $File2-ojeli ayaklar.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 4.406
Son düzenleme:
Hayatım elbette ki senin ayağın daha güzel. Ama daha güzel olanı sizin böyle eğlenceli, birbiriyle ilgili bir çift olmanız. Kemik ve tırnak yapısı olarak senin ayağın gayet güzel=) Millet bayılır böyle salak salak yorumlar yapmaya bilmez misn işte.
Ayak konusunda açıkçası elitistimdir, çirkin ayaklar hemen göz zevkimi bozuverir, erkek ayaklarının çoğuna zaten hiç bakamam. ama erkek arkadaşının ayağı da cinsiyetine göre hiç fena değil=)
Daha önce yazan olmuş sanıyorum; tırnağını ayağının tepe noktasına kadar uzatıp koyu renk oje sürsen süper olur.

Eh, açıkçası ayak güzelliğime güzenirim Bu da benim ayağım:KK66:

haahah ay çok hoşsun. :KK52: o kadar yorum geldi hiç ayak gelmemişti tebrik ederim. :KK37::KK52:

haahah ay çok hoşsun. :KK52: o kadar yorum geldi hiç ayak gelmemişti tebrik ederim. :KK37::KK52:

Ayrıca eşine bir mesajım olacak: Kadın ayağı daima erkeğinkinden daha zarif ve daha estetiktir. Bunu böyle bilsin.
Bunu iletir misin? :KK37::KK52:

ikiside çirkin yahu. gerçekten güzel olmayınca ayaktan tiksinirim de ben :26:
niye böyle bir konu açma gereği duydunuz :KK30:
güzel ayaktan kastım :
$images.jpg

X