Kızlar incir-havuç kürü deneyip hamile kalan varmı

wqputrsrz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
1.283
331
incir havuç kürü uygulayıp hamile kalan var mı pcosluyum, süt ve maydonoz buharına oturan var mı peki

merhaba ,bende şimdi saraçoğlundan dinlerken siz yazdınız 😀amh değerim düşük 0,64 tüp bebek önerdi dr bende bu kürü denemeyi düşünüyorum sizin değeriniz kaç acaba
merhaba ben o tahlili 1 sene önce yaptırmışım amh 7.71 çıkmış , ama tüp bebek sonucum negatif...

merhaba ben o tahlili 1 sene önce yaptırmışım amh 7.71 çıkmış , ama tüp bebek sonucum negatif...
bide öyle durum var demi olmayabilir
bu ay düşünmemiz için zaman verdi doktor düşünmeye başladım bende napsam diye acaba kürler işe yararmı düzenli adette görüyorum ovülasyon testlerinde pik de görüyorum dün ultrason la baktığında çok iyi gördüğünü de söyledi bu düşük değere göre çok iyi dedi napıcam bilmiyorum böyle çıkmaza girdim adet döneminin 1. günü bekliyor dr beni karar verebilirsem tabi çok üzgünüm şuan 😔

bide öyle durum var demi olmayabilir
bu ay düşünmemiz için zaman verdi doktor düşünmeye başladım bende napsam diye acaba kürler işe yararmı düzenli adette görüyorum ovülasyon testlerinde pik de görüyorum dün ultrason la baktığında çok iyi gördüğünü de söyledi bu düşük değere göre çok iyi dedi napıcam bilmiyorum böyle çıkmaza girdim adet döneminin 1. günü bekliyor dr beni karar verebilirsem tabi çok üzgünüm şuan 😔
acaba 3 ay önce doğum kontrol hapını bıraktım bu değerin düşüklüğü yumurtalıkları güzel görmesi bundan kaynaklı olabilirmi ben sormayı unuttum bian tüp bebek Diyince sizce ne olabilir acaba

acaba 3 ay önce doğum kontrol hapını bıraktım bu değerin düşüklüğü yumurtalıkları güzel görmesi bundan kaynaklı olabilirmi ben sormayı unuttum bian tüp bebek Diyince sizce ne olabilir acaba
kaç yıllık evilisiniz yaşınız kaç , 30 yaşınızdan sonra yumurta rezervi düşüyor. doğum kontrol hapıyla ilgisi yok onun.

o zaman çatlama doğurganlık günlerini hesaplarsın değerlendirirsin
2 aydır ovülasyon testiyle takip ediyorum hatta pik oluyor değerlendiriyorum ama yine hüsran 😔 ama bu ay ilk defa tam pik yakaladım geçen ay kaçırmıştım

Eklentiler

• CFF8F8C7-B19A-49E3-AE93-A413F2CBD329.jpeg
    CFF8F8C7-B19A-49E3-AE93-A413F2CBD329.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 78
bişey diyim mi afedersinizde bende ishal gibi oldu, benimde sabahları midem az bulanıyor 3. günüm
miğdeniz hassas sanırım dr bana vitamin hapı verdiğinde böyle olmuştu sabahları aç karınına miğde koruyucu hap kullanın faydası olacaktır sonuçta bu kürlerde vitamin takviyesi yemek yemek aralarında da içebilirsin ben bu şekilde çözüm buldum
geçmiş olsun canım .

kızlar havuç incir küründe kaçıncı gün çatlamanız vs oldu yani kaçıncı gün işe yaradı ?*

X