kızlar kaç kilo aldınız

Zinedila aynı dert bendede var çatlak.çatlakları görünce bende çatlıyorum bildiğin gibi değil.çok şükürki en azından göbek deliğime kadar çatlak varda bikini örter sanırım.ama kendimi öyle görünce ben sinir oluyorum.yokmu anacım bunun bir çaresi.

ohoo benim mideme kadar .. annem bu yasima girdim böle bisi görmedim diyo.
:KK43:((((((((
göbegim seklide egri bügrü catlaklardan .. tabiki bikini imkansiz .. istersem 50 kilo olayim .. gitmeyeceklerrr

Kizlar siz catlar nasil olur gelin benim göbüsüme bakin zaten kilo vardi bide hamilelik derken paramparca oldu göbüsüm.Ama ilk dogumumda oglum 4.880gr dogdu,kizim ise 4.250gr buna göbüs napsin

Son düzenleme:
benim doğuma gitmeden 2 gün önce çatladı 7-8 tane var
onlar da gecti gececek
doğumdan sonra serum kullandım

ama 38 haftada aldılar egeyi 40 beklenseydi kesin bende harita gibi olurdum
ama bende de koca bir sezeryan izi var :KK43:((

Benim göbişimde çatlak yok ama sarkıklık var. Korse morse kullanmadım hiç bir şey yapmadım... Ege meme yi kesene kadar hiç bir zahmette bulunupta göbeğimle ilgilenmeyeceğim... Ege bey işini bitirsin benle sonra ben o göbeği toplarım.. Boyum 165 cm. kilom 50 aslında normalim. Görenler iyi zayıflamışsın diyor....

benimde boy 1.75 kilo 67 aslında boya göre 2 kilo var ama 60 olmam lazım:)))

benim boyumda 177 kilom 70 geçenlerde 69 gördüm ama yine 70-71 arası değişiyo regl oldum sanırım ondan en ufak bir düzensizlikte kilom değişio canım sıkılıo valla 16 kilom gitti kaldı 9 kilo

Ne güzel ya sizlerde bir şey kalmamış birde bizimkiler gitse iyi olacak ama nerdee tuna emmeyi bırakana kadar bir şey yapmayıda düşünmüyorum .

emzirirken kilo yapmak vücutta bir asit salgılıyormuş kızlar oda süte geçiyormuşş oyüzden hafif hafiff jimlastik pleasee.....

benim maşallagım var ne diyet ne spor üstüne habire yiyorum aman diyete başlayınca iki ayda veririm o yüzden aldırmıyıorum

merhabalar
bende hamişken 23 kilo aldım
bebegimi emzirdiğim için rejim yapamıyorum
şu an 9 kilo fazlam kaldı

cok tsk arkadaslar iyki varsiniz ya icimi rahatlatdiniz gercektende,bakalim 16 haftama gircem az kaldi ama kilo almadim daha oysa bana göre cok sa iyi yiyiorum,migdem bulanmiyo artik cok sükürr.
sagolsun bi tanidik suan 17 haftalik hamis ve 6 kilo aldigini gururla bana hep iyor ve almadimda bi anormalik oldunu söylüyo onunla her görüsdümde sinirlerim bozuluyo .bana anca bebegine aci diyo yasik diyo .ben sanki düsünmüyom vede yiyorum zaten ama almiyom napayimmmmmmm

canım zaten son 3 ayda son trimesterde en cok kiloyu ozaman alıyorsun
şimdi almaman normal bende öyleydim ilk zamanlar ama sonradankiolar ucmuş şişmişim en son bir baktım 23 kiloyla doguma girdim:))

kızlar bende yenhi hamişlerdenim 11 haftalık hamileyim 4 kilo almışım çok üzüldüm o kadarda yesem üzülmicem yaa

bünye meselesi herhalde canim ,ama sakin kilo aliyorum diye yemenden kiza fazla bence .ya 5-10 fazla anladim kadariyla kacis yok bu kilolardan .tabikki asiriya kacmadan dikkat edelim yememise -artik dogumdan sonra spor falan gidecek mecburen

walla bende dogumdan hic kilo kalmadi.. hamileykende deli gibi yemek yiyiordumm
yarim saatde bir acikiyordum .. korkmayin saKIN
caniniz ne cekiyosa yiyin..

danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif
danses-05.gif

bende 1 kilocuk daha vermisim
dun 6 saat boyunca deli gibi yurudum
hareketsizim o yuzden yavas gidiyor
1 hafta oldu baslayali 2.5 kilo

ayda 10 eder insallahhhhhh

maşallah walla kızlar sizee ben yapamıyorum diyet ya hem emzirmekten hemde ben aç kalamam yaa yani azda yiyemem doymam ben öle bende kilo almışım:)verceğim yerde çünkü hiç durmuyorumm habire boğazz heel eşim nöbetçiyken 1 ekmek yiyorumdur düzensiz yediğimden:))))

X