Kızlar korkma deyin gecicek deyin dua edelim

10 ilden birinde yaşıyorum ve burda kimsemiz yok başka şehirde hepsi .
.çok korktuk inanilmaz .1 hafta araba da yattık. Yatmak denirse hep kısa kısa korkuyla .
Neyse yapmicak bişi yok dedik evimize geldik.
Ailemin olduğu şehire de gidemiyorum özel bı durumdan dolayı .
Şimdi 3 dört gündür evdeyiz ve asla derin uykuya dalamiyorum hep tetik halindeyim.

Kızım da çok sosyal 1 yaşından beri kreşe giden hep kalabalık yaşdas arıyor ve çok bunaltiyor beni bende uykusuzluk huzursuzluk çok gerginim evde 7. 24 çizgi film açık artık midem bulanıyor çizgi film sesinden

Sürekli oyna benle oyna oyna oyna diye daralıyor.canim sıkılıyor diyor.
Dışarısı feci soğuk dışarı da çıkamıyoruz esimlede kavgaliyiz.

Size yazmak istedim
Elhamdülillah biz iyiyiz
Evimiz iyi
Arkadaşlar imiz iyi ama bilmiyorum çok yıpranmış hissediyorum sese duyarlılık oluştu resmen hiç ses olsun istemiyorum

Sessizlik olsun istiyorum.
Çocuklu evde zor tabi yazayım istedim işte kızlar darlandim
Çok geçmiş olsun.Yinede şükredin bakın eviniz var.Ailenize birşey olmamış.Allah yardımciniz olsun.

Depremden etkilenmeyen bölgedeyim ama uyuyamıyorum kızlar. Normalde ben hiç dua etmezdim inançlı olsam da şimdi her gece dua etmeye başladım, sevdiklerimi koru diye yalvarıyorum Allah'a adeta. Bunları söylerken bile duamda hala utanıyorum, battaniye altında uyumaya utanıyorum. Bir de ben küçükken annemi kaybettiğim için ekstra hassasım o konuda. Üniversitedeyken sürekli ailemin son görülmesini kontrol ederdim valla bazı üyelere komik gelebilir ama yaşayan bilir maalesef. Ayrıca o kadar kızgınım ki sorumlulara can bu kadar kolay olmamalı.

X