Kızlar lütfen acil yardım Beta

Anladim. Garip geldi. Bende 2.41 yaziyordu mesela. <2.30 olunca 2.30 degil de bu degerin altinda oldugu varsayilir, yani 0.20 de olur 1.70 de olur gibi. Dilersrniz regl tarihiniz gecikirse tekrar kan verirsiniz.
Cidden bende artık anlamış değilim her hastanede farklı şekillerde çıkarıyorlar sonuçları tek bir şekilde bırakmıyorlar maalesef insanların kafası da karışıyor benim daha önce verdiğim bütün betalar da hep değer <2 çıktığı için hep direk negatif deniliyordu ama buna gelince <2.30 olup gebelik belirtin var mı dendi ben yok demesem belki 2 3 gün sonra tekrar kan ver diyeceklerdi ama ben belirtim yok dedim çünkü adet günüme daha vardı regl günüme 4 gün varken bu değeri gördüm diğer verdiğim beta larda adet günümde ya da bir kaç gün geçtiği zaman verdiğim halde <2 çıkıyordu kafam bundan dolayı karıştı açıkçası

Arkadaşlar hamilemiyim

Eklentiler

• 06772303-70D0-42C8-AC69-6A357D96308F.jpeg
    06772303-70D0-42C8-AC69-6A357D96308F.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 36
Anladim. Garip geldi. Bende 2.41 yaziyordu mesela. <2.30 olunca 2.30 degil de bu degerin altinda oldugu varsayilir, yani 0.20 de olur 1.70 de olur gibi. Dilersrniz regl tarihiniz gecikirse tekrar kan verirsiniz.
Bu gece kan vermeyi düşünüyorum pazar regl günüm bir bakmak istiyorum en azından yükselme veya düşme var mı yoksa sabit mı kalmış sizce de veriyim mi bugün kan

Bu gece kan vermeyi düşünüyorum pazar regl günüm bir bakmak istiyorum en azından yükselme veya düşme var mı yoksa sabit mı kalmış sizce de veriyim mi bugün kan
Eger imkaniniz varsa kan verin. Buyuk bir beklenti olmasin ki sonradan uzulmeyin ama regl olana dek stres olmanizdan iyidir. 3-4 saat sonra kafaniz netlesir en azindan.

Mesela her ay ın ortasında yumurtlayamayabiliyoruz ayın sonuna doğru Adete yakın yumurtlama olduğunda hem adet gecikmiş oluyor hem de testlerde olması gereken değerden az çıkabiliyor veya testlerde geç çıkabiliyor gebelik. ikinci ihtimal de her ay bir kere yumurtluyor iken az bir ihtimal de olsa bir ayda iki kere yumurtlama olabiliyor Bunlardan birisi yine Adete yakın yumurtlama olursa bu iki durumda Geç döllenme oluyor canım. Biraz karışık oldu ama anlatabilmişimdir umarım :)
Dün gece verdiğim kanda da aynı değer çıktı. <2.30 regl gecikirse tekrar mı versem ki ilk verdiğimde 4 gün vardı şimdi de 1 gün var geç döllenme olduysa regl geçmeden çıkmaz mı

X