Kizlar lutfen yardimci olun ya.Biominera tuy dokucu kullanan var mi?

Leyla__92

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2013
10
0
Selam.Ben su tuylerden bikdim artik.Cildim cok hassas hic bir wey yardimci olmuyo,tuylerimi almaya bawladigimdan beri ilk once jilet yapdim ama sonra epilasyon aletiyle tuyleri aldim,yardimci oluyodu tuylerim de azalmiwdi ama bir yil kullandikdan sonra cildimde sorunlar oluwtu kucuk kucuk alerji yapti ve gittikce buyudu ve butun bacagimi kapladi.cok kotu duruma geldi,sonra kolumda da ayni wey oldu.bir cok urun denedim alerjimin gecmesiycin geciyodu ama tuyleri aldigimda yeniden bawliyodu.Su tuylerden nasil kurtuluyum ben epilasyon aleti yapamiyorum,jilet zaten alerji yapiyo,agda da alerji.lazeri de her yerime yapdiramam.en son umudum bitkisel urunlere kaliyo,bir cok urun duydum ersag,bioder,acvit,depycure,biominera.ama arawdirdigimda sikayetler oldugunu goruyorum,neye inanicagimi sasirdim,tv de her gun biomineradan bahs ediyo arzu necla gundogdu cok emin konuwuyo,sipariw vermek isdiyorum ama bilmiyorum zaten cildim hassan ya daha kotu ederse ve hic etki etmesse,nolur bana yardimci olun.tuylerden kurtulmak icin hangi urunu tavsiye edersinzi kullanan varmi?

evet herkez neye inanıcanı bilemiyo okadar çok ürünler varki ama en çok hürrem sultan hamam otu yağı var 3 veya 4 ay içersinde kökünden bitiriyomüş benim cildimde çok hassas epilasyon sonrası küçük kızarıklar oluşuyo alerji değil aslında tüy köklerinden dolayı

evet okadr ürün varki en çok hürrem sultan hamamotu yağı varmış o 3veya 4 ay içerisinde bitiriyomuş bir küçük şişede oluyo 20 lira almak istersen internet üzerindende yapabiliyosun

evet ben de napicagima sasirdim,hurrem hamam otu yagi da duydum ama ondan da sikayetler okudum,yani ne yanlis ne dogru bilemiyorumm :KK43:

Selam.Ben su tuylerden bikdim artik.Cildim cok hassas hic bir wey yardimci olmuyo,tuylerimi almaya bawladigimdan beri ilk once jilet yapdim ama sonra epilasyon aletiyle tuyleri aldim,yardimci oluyodu tuylerim de azalmiwdi ama bir yil kullandikdan sonra cildimde sorunlar oluwtu kucuk kucuk alerji yapti ve gittikce buyudu ve butun bacagimi kapladi.cok kotu duruma geldi,sonra kolumda da ayni wey oldu.bir cok urun denedim alerjimin gecmesiycin geciyodu ama tuyleri aldigimda yeniden bawliyodu.Su tuylerden nasil kurtuluyum ben epilasyon aleti yapamiyorum,jilet zaten alerji yapiyo,agda da alerji.lazeri de her yerime yapdiramam.en son umudum bitkisel urunlere kaliyo,bir cok urun duydum ersag,bioder,acvit,depycure,biominera.ama arawdirdigimda sikayetler oldugunu goruyorum,neye inanicagimi sasirdim,tv de her gun biomineradan bahs ediyo arzu necla gundogdu cok emin konuwuyo,sipariw vermek isdiyorum ama bilmiyorum zaten cildim hassan ya daha kotu ederse ve hic etki etmesse,nolur bana yardimci olun.tuylerden kurtulmak icin hangi urunu tavsiye edersinzi kullanan varmi?

kusura bakma canım aynı yorumu 2 defa yaptım

tüylerden kurtulmak için neler yapıyolar bugün bir başkasının yorumuydu bu okumuştum epilasyon sonrası idrar sürmüş bir gece öyle yatmış ama etkisi olmamış

idrar mi yok artik))) ama etkisi olmamis iste.off nerde en kotu seyler var kadinlarin basina gelmek zorundami yaa

evet bende çok şaşırdım böyle ilginç yöntemlerde var ama etkisi malesef ya olmuyo yada geçici epilasyon sonrası limonla tuzu karıştıranlar falan var yani

deniycem bakalim nolucak.ama onu kullanmak icin kokden almak gerekiyomus,ben epilasyon yapamiyorum ki cildim fena oluyo

krem kullaniyorum.tuy dokucu ama jilet etkisi gosteriyo,bikdim yani

evet kremler tüyü kalınlaştırıyo hemde çok erken çıkarıyo en iyisi ağda tablet ağda oluyoya pudralısını alıcan ama öbürleri kızarıklık yapıyo ilk alışta cildin alışkın olmadığı için kızabilir ama devamlı kullanırsan hem azalır hemde geç çıkar ağdadan sonra bu ürünlerden kullanabilirsin hamam otu yağı falan

biz kadınlar ne kadar ne tuhafız kaşımız saçımız kirpiklerimiz de tüy çıksın isteriz ama başka bölgelerdeki tüylari yok temek için uğraşırız

X