Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Kizlar oglak burcu erkegi yuzunden delirmek uzereyim yardim edin lutfen!!

Andrea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2010
18
1
2 yildir tanidigim ama samimi olarak 3 aydir konustugum biri var o da benden hoslaniyo bunun farkindayim ama bazi ozellikleri var ki beni delirtmek uzere artik sabir tasi olsa catlar yani iste ozelliklerini sayiyorum

1)Nerdeyse her gun konusuyoruz ama kafasina esmezse yazmiyo bi oyle bi boyle ve hep benim yazmami bekliyo ben de yazmiyorum tabi ki ben de inatciyim koc burcuyum neyse en sonunda yaziyo ama bu beni sinir ediyo butun gun ondan mesaj bekliyorum
2)Futbol hastasi resmen ya 20 yasina gelmis surekli oyun oynuyo mac izlemesine bi sey demiyorum erkek sonucta ama saatlerce oyun oynuyo ve mesajlarima bu yuzden gec cevap veriyo beni sinir ediyo
3)Daha telefon numarami bile istemedi benden bekliyo ama ben kesinlikle istemem sadece faceten konusuyoruz
4)Su an ayni sehirde degiliz uni okuyo sik sik buraya geliyo ama geldiginde bulusma lafini acmiyo bile canli canli gorebildigim tek yer webcam
5)Soyle gicik bi dusuncesi var Hep erkekler cikma teklifi etmek zorunda degil kizlar etsin su ana kadar kimseye cikma teklifi etmemis ben de tabi ki de etmem en kotusu de bu ve bu konuda cok inatci ve israrli

Daha baska turlu turlu odunluklari var ve ben sabirli bi insan degilim hep sabrettim alttan aldim hic trip atmadim ama kendi kendime cok sinir oluyorum delirmek uzereyim ne yapsam bilemedim nasil kendime baglarim? inadini kirarim bu cocugun? Nasil telefon numarami almasini saglarm( bi cok sey denedm aslinda ama olmadi) nasil bana cikma teklifi etmesini saglarimm??? Lutfen yardim edin bana kizlar cok inatci ve gercekten ondan hoslaniyorum....

vhalla şekerim....benimki de tam odundu :KK9:
hayatımda ilk defa birinin peşinden koştum ...(tabi sonra fitil fitil burnundan getirdim de)
2 ay olmuş çıkıyo değildik ama sevgili gibiydik...en sonunda ben artık arkadaş olmak istemiyorum senle dedim....kestirip attım
o kaybetme korkusunu yaşattım ya ona yetti de arttı bile
şimdi 1.5 yıldır evliyiz...
gerçi biz hemen evlenmeyecektik ama durumlar öyle gerektirdi ama sonuç olark...seni kaybedebileceği gerçeğini hissetirmelisin çünkü senden hoşlanıyor...
oğlaklar hoşlanmadıklarıyla muhattap olmazlar.....

Son düzenleme:
2 yildir tanidigim ama samimi olarak 3 aydir konustugum biri var o da benden hoslaniyo bunun farkindayim ama bazi ozellikleri var ki beni delirtmek uzere artik sabir tasi olsa catlar yani iste ozelliklerini sayiyorum

1)Nerdeyse her gun konusuyoruz ama kafasina esmezse yazmiyo bi oyle bi boyle ve hep benim yazmami bekliyo ben de yazmiyorum tabi ki ben de inatciyim koc burcuyum neyse en sonunda yaziyo ama bu beni sinir ediyo butun gun ondan mesaj bekliyorum
2)Futbol hastasi resmen ya 20 yasina gelmis surekli oyun oynuyo mac izlemesine bi sey demiyorum erkek sonucta ama saatlerce oyun oynuyo ve mesajlarima bu yuzden gec cevap veriyo beni sinir ediyo
3)Daha telefon numarami bile istemedi benden bekliyo ama ben kesinlikle istemem sadece faceten konusuyoruz
4)Su an ayni sehirde degiliz uni okuyo sik sik buraya geliyo ama geldiginde bulusma lafini acmiyo bile canli canli gorebildigim tek yer webcam
5)Soyle gicik bi dusuncesi var Hep erkekler cikma teklifi etmek zorunda degil kizlar etsin su ana kadar kimseye cikma teklifi etmemis ben de tabi ki de etmem en kotusu de bu ve bu konuda cok inatci ve israrli

Daha baska turlu turlu odunluklari var ve ben sabirli bi insan degilim hep sabrettim alttan aldim hic trip atmadim ama kendi kendime cok sinir oluyorum delirmek uzereyim ne yapsam bilemedim nasil kendime baglarim? inadini kirarim bu cocugun? Nasil telefon numarami almasini saglarm( bi cok sey denedm aslinda ama olmadi) nasil bana cikma teklifi etmesini saglarimm??? Lutfen yardim edin bana kizlar cok inatci ve gercekten ondan hoslaniyorum....

Ilişki konusunda, psikoloji konusunda bana güvenebilirsin. Yol ver gitsin,

ugraşma bile, çünki sinirlerini yıpratmaya degmez, aşık ve seven bir erkek bu tür hareketler yapmaz, büyük ihtimalle konuştugu 80 kızdan birisindir.

biraz agır gelir bu cümle anlıyorum ama inan bana .... ben çok yaşadım bu tür olayları ergenligimde gençligimde ve zamanla işi çözdüm, senin üzerinde etkili bir imaj falan bırakmaya çalışıyor,

kesinlikle facebooktan yazma artık, ilgilenme, yazdıgı zaman da bir gün sonra yada saatlerce sonra ciddi bir cevap ver, gerçekten seni kaybetmek istemese emin ol telefon numaranıda isteyecek senle görüşmekte isteyecek ama bu iki şey aşık oldugu anlamına gelmez. bazen erkekler kadınlardan hevesini alıp kendi yoluna gider. o yüzden boşla, peşinden koşabilecek bir erkegi sok hayatına sana hikaye anlatmayan (gurur yapmayan yani)

sevgiler:KK5:

Tesekkur ederim aslinda ben de uzaklasmak istiyorum sizin dediginiz gibi bakalim pesimden gelicek mi diye ama cok gururlu biri oldugu icin gelmez gibi geliyo ve onu tamamen kaybetmek istemiyorum:KK43:(
Baska oglak burcu sevgilisi olan var mi ne yapicam ben???

Tesekkur ederim aslinda ben de uzaklasmak istiyorum sizin dediginiz gibi bakalim pesimden gelicek mi diye ama cok gururlu biri oldugu icin gelmez gibi geliyo ve onu tamamen kaybetmek istemiyorum:KK43:(

gelmemesi sevmedigi anlamına gelir
ve, sevmeyen bir insan asla sevmez. daha çok üzülürsünüz diye dedim tabi ki
bunun oglakla bir ilgisi yok, oglaklar katı oldugu kadar da duygusaldır ve aşık olan insanın burcu ortadan kalkar. aşık insan Aşk burcundadır ,
kendiniz kandırmayın kızlar. böyle yaptıgımız için sürekli erkeklerin oyuncagı oluyoruz.
sevgiler.

Benim sevgilim oğlak.Çok zor yani sağlam sabır gerekiyor.İlk adımı bazen benden bekler beni en çok uyuz eden özelliğinden biride bu.Bende aslan burcuyum gururum elvermiyo hadi attım ilk adımı diyelim bu sefer benim içim içimi yiyor gururum kırılmış gibi hissediyorum.Çok inatçıdır hemde aşırı.Bazen o kadar küçük şeylerde inat ediyor ki :) Dediğim dedik hep o doğru hep o haklı.

Benim sevgilim oğlak.Çok zor yani sağlam sabır gerekiyor.İlk adımı bazen benden bekler beni en çok uyuz eden özelliğinden biride bu.Bende aslan burcuyum gururum elvermiyo hadi attım ilk adımı diyelim bu sefer benim içim içimi yiyor gururum kırılmış gibi hissediyorum.Çok inatçıdır hemde aşırı.Bazen o kadar küçük şeylerde inat ediyor ki :) Dediğim dedik hep o doğru hep o haklı.

Aynen ya ilk adimi hep benden bekliyo ve ben de gururlu bi insanim kesinlikle atmam ne yapicam:KK43:(

Aynen ya ilk adimi hep benden bekliyo ve ben de gururlu bi insanim kesinlikle atmam ne yapicam:KK43:(

Aynen bende öyleyim :KK43: Bazen oda adım atıyor ama genelde beni bekler çok kavga etmişizdir.Bana diyo ki yazsan ben sana zaten yazcam be adam bekliceğine yazsana ama yoook :KK43:

oğlak erkeği sabırlıdır 1 yıl netten konuştuk arkadaş gibi,ben içten içe sinir olurdum ne telefon numaramı istedi ne buluşmak (ben boğa burcuyum)hoşlandığını seziyorum ama bir adım atmıyor,kendi kendime söz verdim bağlamak açısından,ayrı şehirlerdeydik biz sonra bigün bunun yolu düştü Ankara ya telefon numaramıda verdim filan buluştuk işte normal gitti.Tekrar geldi 1 ay sonra ,elimden tutmaya çalıştı yürürken hemen çektim elimi bozuldu .Neyse uzun lafın kısası sabır lazım henüz 3 ay olmuş dur bakalım

oğalak burcu bence flört aşamasında berbat bir erkek tipi :))) kadını kendine hayran bırakıp aşık eden erkeklerden deil, böyle erkekler zaten ilşkinn başında seni havalara uçurur sonrası ise hüsran tabi genelleme yapmak hiçbirzaman doğru deil ama..en azında olduğu gibi davranan oğalak burcu güven veriyo bana.benide tutaan bu. biraz sabır şart ve onun bakış açısıyla bakıp anlayablmek..diğer türlü çok zor oluyor duygusal beklentiye giriyosun ama o kendi istemediği sürece yok nuh diyor peygamber demiyor..geriye sabretmek kalıyor..bişey üstünde ısrar edince birde inada bindirme huyları var sanırım. kendisi istediği içn yapacak baskıyla değil.o yüzdende kendi haline bırakmak gerek sanırırm..Birde güven konusunda ciddi derecede titizler kesinlikle çok güvenmesi gerekiyor buda bir hayli zaman alıyor...ben onun insani özelliklerine aşık oldum sanırım, insan gibi insan olduğunu düşündüğüm için sonuna kadar sabretmeyi düşünüyorum.. Hayırlısı ne ise o olsun tabi..ki ben sabırsız bir insanımdır..bnm için sabır sınavı diyorum artık:)))

hepinizin yazdıklarına harfiyen katılıyorum

hayretle okudum zaten ben mi yazdım acaba bunları diye

benim başımdaki oğlakta bahsettiğiniz bütün özelliklere sahip

napcaz bilmiyorum :)))

hepinizin yazdıklarına harfiyen katılıyorum

hayretle okudum zaten ben mi yazdım acaba bunları diye

benim başımdaki oğlakta bahsettiğiniz bütün özelliklere sahip

napcaz bilmiyorum :)))

:)))
keşfettiklerimizi bibirimizle paylaşp yardımcı olmaya devam edelim :)
başarılar herkese :)))

benim eski sevgilim oğlak burcu

bir defa inadı kırılır mı diye düşünüyorsan unut o düşünceyi ,ben 5 sene de kıramadım adamın inadını ama başkası gelir kırar mı bilemem tabii ki

ve sevgili olsanız bile o msjlarına her zaman geç cevap gelicek evet ağır abi ya hani yani ne diyim hakkında hayırlısı ne ise o olsun
yani ben bir oğlakla 5 sene geçirdim sormak istediğin bir şey varsa sor cevaplarız şekerim :KK70:

benim eski sevgilim oğlak burcu

bir defa inadı kırılır mı diye düşünüyorsan unut o düşünceyi ,ben 5 sene de kıramadım adamın inadını ama başkası gelir kırar mı bilemem tabii ki

ve sevgili olsanız bile o msjlarına her zaman geç cevap gelicek evet ağır abi ya hani yani ne diyim hakkında hayırlısı ne ise o olsun
yani ben bir oğlakla 5 sene geçirdim sormak istediğin bir şey varsa sor cevaplarız şekerim :KK70:

teşekkür ederim..bilmiyorum hakkımızda hayırlısı artık..gecenlerde beni kıskandırmya çalışır gibi bi hali vardı öyle şakayla karışık, kıskanılmak hoşuna mı gidiyo bunların :)?

bir de çok otokontrol sahibi insanlar

kandırması çok zor pofpofa falan gelmiyolar normal erkekler gibi :))

teşekkür ederim..bilmiyorum hakkımızda hayırlısı artık..gecenlerde beni kıskandırmya çalışır gibi bi hali vardı öyle şakayla karışık, kıskanılmak hoşuna mı gidiyo bunların :)?

hemde naasıl egoları tavan yapıyor resmen kıskanıldıkları zaman çok hoşuna gider:)

aynı zamanda çekilmeyecek gibi kıskançlar yani abuk subuk eften püften sebeplerden kıskanır ve burnundan getirir

hemde naasıl egoları tavan yapıyor resmen kıskanıldıkları zaman çok hoşuna gider:)

aynı zamanda çekilmeyecek gibi kıskançlar yani abuk subuk eften püften sebeplerden kıskanır ve burnundan getirir

evet anladım hoşuna gittiğini uzattıda uzattı ya:) bende kıskancımdır yani bi erkek derecesinde kıskanabilirim her ne kadar hoşuma gitmesede bu huyum engel olamıyorum:)))) henüz bana karşı kıskançlığını görmedim, ilşkinin tam adı konulmadığından yapamıyodur yapcaksada :)
sonunda kıskanç bi erkek buldum :) kıskansın ya bende severim :KK70: getirsin burnumdan o benim :)))
şaka tabi abartısı sıkıntı yaratır da olmaz inşallah diyelim..

X