görümcem yüzünden kavga ettik ! ayrılmak üzereyim..lütfen yardım edin :(

Sonuçta herkesin arasında bu tarz olaylar durumlar yaşanabilir insan sinirli anında yanlış anlaşılacak cümleler kurabilir karşı taraf bunu anlamalı özellikle evliliğe ciddi bir sorumluluk altına girecek çiftler sonuçta insan sevdiğini eşini tanımalı ortamı arayı hoş tutmasını bilmeli :112:

Cok dogru canm tamamen katiliyorum sana

olur olur canım zaten seni gerçekten sevip sana değer veriyosa anlıcaktır merak etme aynı şeyi benim ailemden biri sana yapsa sen nasıl hissedersin kendini benim yerime koy diye anlat derdini güzelce o zman olaya farklı bakabiliyolar sen ne kadr inatlaşıp tersleşirsen ciddiye almaz oda inada bindirir o yüzden tatlılıkla herşeyi anlat

Ahh canm arkadasm neler anlattim bir bilsen duvarlara anlatsam dile gelirdi yemin ederim.ama sonunda tatliliga bagladik duzeldi aramiz fakat bugun ablasi geldi artik ne dedi ne soyledi bilmiyorum sözlüm birden degisti bana karsi.beni yemege cagirdilar inadina gitmedim bende.valla bunalttilar beni iyice

Canım öncelikle sakin ol ben sana hak verdim sonuna kadar haklısın ama klasik erkek işte ailemde ailem. ama şunu unutuyorlar burdada bi aile kurucaksın sen sanki erkeğin ailesine karşı hiç bir şey söylemiceksin onların ailesine dahil oluyormuşsun gibi oluyor işte bunu anlamıyorlar sen bir aile kuruyorsun. Burda sözlün ablasına gidip bunları söylemese bir iki gün daha tartışır konu kapanırdı sözlün hatalı ama ablası tamamen hatalı nasıl olurda gidip söyler kayınpederine. benim kardeşim bu bizim ailemiz o kız uyum sağlarsa sağlar bize mantığı var kızda çok yanlış çok. akışına bırak ama sakın özür dileme özür dilencek bişey yapmadın o kadından özür dilersen seni her daim ezer buna meyilli zaten

Asla özür dilemem zaten canm bugun tam 1 hafta oldu.bugun görümcem gelmis kim bilir nasil karistirdi ortaligi yine.birden sözlüm ters ters konusmaya basladi benmle.benide cagirdilar gel yemek yicez dedi sözlüm kayınvalidem cagirmis bende gitmedim.daha sinirim gecmedi sevgim kalmadi bi de ayni ortamami giricem onunla.insallah gitmememden bisey çıkartmistir

Selam arkadaşlar.:KK42:cnm senin başına gelen bu olay gercekten.ama sakın kendinden taviz verme.böyle devam et derim.çünkü baştan ipleri salarsan sonra çok üstüne gelirler....hatta ben olsam tutamam kendimi erkek arkadaşıma misilleme yaparm..mesela tam görüşeceğiniz hafta gitme.yüzünü gösterme.hatta arkadaşında yakın akrabanda filan kal.ne bileyim .mesela bi yakın akrabanın küçük cocuğu filan varsa ders çalıştıracak filan.annesi aramış annemi.rica etmiş de.yani o gece içi içiyesin.kıskansın.aradıgında açma mesela o gece.ay canım sessizdekalmış de.çagırırsa göndermiyorlar canım ya.sen ara istersen ananesini de.yani farzı misal.ders çalıştırdığın cocuğun annesini arıycanı varsayarlar söylüyorum. Ben olsam kesin böle bit yaparım.unutma intikam soğuk yenen bi yemektir...:))) bu arada kimseye kimseyi şikayette etme. O görümden cadısındanda özür dileme. :KK47:Egosunu tatmin etme. :KK20:Onun istediği bu... Sonrasında zafer seninEn Büyük TÜRKİYE

Evet canm cok haklisin.boyle bisey aklimda vardi zaten.ama simdi degil biraz daha ilerleyen gunlerde yapicam zaten aramiz tam iyi degil biraz gecsin ustunden bende ona aynisini yapicam

Asla özür dilemem zaten canm bugun tam 1 hafta oldu.bugun görümcem gelmis kim bilir nasil karistirdi ortaligi yine.birden sözlüm ters ters konusmaya basladi benmle.benide cagirdilar gel yemek yicez dedi sözlüm kayınvalidem cagirmis bende gitmedim.daha sinirim gecmedi sevgim kalmadi bi de ayni ortamami giricem onunla.insallah gitmememden bisey çıkartmistir

Nasil belli oluyo dimi gelip sozlunun kafasinikaristirdigi erkegin hemen davranislarindan belli oluyor ya iyi yaptin gitmeyerek hafif sanmasinlar seni

Ahh canm arkadasm neler anlattim bir bilsen duvarlara anlatsam dile gelirdi yemin ederim.ama sonunda tatliliga bagladik duzeldi aramiz fakat bugun ablasi geldi artik ne dedi ne soyledi bilmiyorum sözlüm birden degisti bana karsi.beni yemege cagirdilar inadina gitmedim bende.valla bunalttilar beni iyice

canım anlaşılan ablası sözlüne sürekli müdale ettikçe aranız bozulcak kesin bi çözüm bulmak lazım bu işe çünkü evlendikten sonrada aynı şekilde müdahale ederse çok huzursuz olursunuz yemeğe gitmemekle en iyisini yapmışsın birazcık tavrını bilsinler

1. si sözlün ablasına senin dediklerini demekle ortalığı iyice karıştırmış..
2. si tipik görümce hareketleri, yanında tutmaya çalışarak sana gösteri yapıyor.. Benim kaynanamla görümcem de eşimi bırakmamışlardı.. Bir yere gideriz hemen ararlar gel diye.. Hatta evimiz hazırdı,günlerce boş kaldı göndermediler kalmaya.. Normalde damat önceden gelir evde kalır ya eşyalar yerleşince.. 1 saat bile kalamadı.. Bende o zaman sinir olmuştum ama geçiyor..

Eğer ki ayrılmazsan sen onların huyuna alışıyorsun, onlarda seninn.. Alışana kadar bütün iş sözlünde bitiyor :KK34:

Hem boşveer 1 pazar nedir ki.. Bırak iyice hasret gidersinler.. Evlendikten sonra hep senin yanındaa :KK23: Haftada 1 kere anca görürler.. İnan bana :KK19:

bana özlünüz hiç aradaki dengeyide ayrımıda sağlıyamıyor gibi geldi.
ablam izin vermiyor ne demek ne komik koca adam izin mi alçak senle buluşmak için.

bu tarz şeyler bence çok önemli. evlenince erkek aradaki dengeyi sağlıyamıyor 3. kişilerin evliliği yönetmesine yön vermesine izin veriyorsa, maalesef böyle evlilikler de mutlu olunmuyor.

Hakkaında hayırlısı olsun inş. ama iyi düşün derim. hiç içime sinmedi anlattıkların. ne sözlün ne babası ne ablası vs hiç hoş değil bu davranışları.
bide ailelerine karışacaksın ne ayıp yaaa :44:

Canim sen olanlarda haksiz degilsin. Hic hemde. Ama evlilik meselelerinde soyle bi olay var. İlk basta erkek hep annesini ablasini kardesini artik nesi varsa onun tarafindadir. Hic kabul edemez onlarin yaptigi bi hatayi. Onlar onun onca yillik ailesidir cunku. Ama zamanla bu tarz olaylar gelistikce erkek kizin yaninda yer almaya baslar cunku artik farketmeye baslar. Ablasi cok buyuk ayip etmis. Kardesini ne kadar seversen sev bu yapilmaz. Ayrilmak care degil. Baska bir erkekle beraber oldugun zaman daha kotu olaylar yasayabilirsin. Senin yapcagin tek sey susmak. Sabretmek. Cok zor biliyorum. Ama sustukca sozlun farkedecek. Sus demekle herseyi kabullen demiyorum. Bildigini oku. He de onlara karsi ama sen yapacagini yap. Evlilik bi strateji oyunu. Bu her zaman boyledir. Kiz tarafi ciftin mutlulugunu ister erkek tarafi mutlulugunuzu istiyoruz adi altinda lafta sokar islere de karisir arayi da bozar. Ablasina sorsan simdi o kardesini cok sevdiginden oyle davranmistir. Kardesini seven insan oyle davranmaz. Ancak seni kiskanan bir insan oyle davranir. Sus ve gulup gecmeye calis. Zor ama yap.

X