Kızlar sizce cinsiyet ne olabilir

papatya__hanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
100
24
22
Kızlar dün muayeneye gittim 14 hafta 4 günlük olmuşuz doktoruma cinsiyeti sorunca birşey göremedim kız olabilir dedi hazırlık yapmamak gerekiyor bazen pipi küçük olunca görünmeyedebilir dedi şimdi öyle söyleyince kafam karıştı tahmini ne olabilir sizce anlayan var mı ultrasondan. En sondaki fotoğraf bacakları olduğu kısım

Eklentiler

• IMG_8999.png
    IMG_8999.png
    795,7 KB · Görüntüleme: 121
  • IMG_9001.png
    IMG_9001.png
    777,4 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_9002.png
    IMG_9002.png
    784,1 KB · Görüntüleme: 123
Kızlar dün muayeneye gittim 14 hafta 4 günlük olmuşuz doktoruma cinsiyeti sorunca birşey göremedim kız olabilir dedi hazırlık yapmamak gerekiyor bazen pipi küçük olunca görünmeyedebilir dedi şimdi öyle söyleyince kafam karıştı tahmini ne olabilir sizce anlayan var mı ultrasondan. En sondaki fotoğraf bacakları olduğu kısım
Ben kız gördüm

Arkadaşım neden küçücük bir resimde kız erkek arıyorsun. Sağlıklı olsun yeter. Ben hamileyken hiç doktora merak edip sormadım. Kendisi söyledi. Hiç aklımda yoktu. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gerisi bol çünkü.

Pipi çıkıntısı göremiyorum bence kız🌸 Sağlıkla gelsin:KK200:

Kızlar anlayan bana da baksın nolur ya 😂 kız mı erkek mi vajinal ikiside

Eklentiler

• 96C48509-A30D-479D-9B5C-9467CA4E7CB1.jpeg
    96C48509-A30D-479D-9B5C-9467CA4E7CB1.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 68
Nuba göre kız

X