Kizlar sizce kuruma cizgisimiiii lütfen yardim

123yamsn45

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
149
30
25
Kizlar lütfen yorum yapın
Dün test yaptım sabah ilk 5dk bişi çıkmadı bı kenara bıraktım sonra atmak için alıyım dedim aradan geçen süre yarım saat kirkdakka felan bı bktim pozitif resim koyucam şimdi
Bugün gene yaptım negatif çıktı ne bu şimdi anlamadım ben bugun adetim geceli 9gun oldu normalde düzensiz olduğu içinde takmadım kafaya zaten
Ama şimdi aşırı göğüs ağrısı var bende bide adet sancisi çekiyorum sağ bacağım kasigim karnım agriyo sanki her an adet olucam gibi lütfen yardım edin kizlar benim gibi olanlar varmı!!!!!!

Eklentiler

• IMG-20230426-WA0004.jpeg
    IMG-20230426-WA0004.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 101
  • 16826847978433321745918358604368.jpg
    16826847978433321745918358604368.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 100
En iyisi kan vermeniz. Bende hamile kaldığım ay sürekli adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyordu hiç dinmiyordu ağrım, sürekli tuvalete gidip bakıyordum adetmi oldum diye

En iyisi kan vermeniz. Bende hamile kaldığım ay sürekli adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyordu hiç dinmiyordu ağrım, sürekli tuvalete gidip bakıyordum adetmi oldum diye
Canim pazartesi anca gidebilirim sağlık ocağına
Sen testlerime ne diyebilirisn kuzum kuruma cizgisimi sence

Kizlar lütfen yorum yapın
Dün test yaptım sabah ilk 5dk bişi çıkmadı bı kenara bıraktım sonra atmak için alıyım dedim aradan geçen süre yarım saat kirkdakka felan bı bktim pozitif resim koyucam şimdi
Bugün gene yaptım negatif çıktı ne bu şimdi anlamadım ben bugun adetim geceli 9gun oldu normalde düzensiz olduğu içinde takmadım kafaya zaten
Ama şimdi aşırı göğüs ağrısı var bende bide adet sancisi çekiyorum sağ bacağım kasigim karnım agriyo sanki her an adet olucam gibi lütfen yardım edin kizlar benim gibi olanlar varmı!!!!!!
Merhaba öncelikle Allah herkesin gönlüne göre versin . Bende hamile olmadan önce çok test yapıyordum aradan zaman geçiyordu sonra küçük bir çizgi görüyordum acaba koruma çizgisi mi diyordum yoksa gebelik mi diyordum . Ama hamile kaldığımda anladım ki bunlar çok gereksiz düşünceler. Çünkü hamile kaldığımda testi yapar yapmaz 1 dakika bile geçmeden ikinci çizgi belirdi anında.

Gerçekten mi bizde öyle eşimle 4 5 gündür devamlı olarak ilişkimiz oldu bugun sabahtan başladı adet olacakmışım gibi o kasık ağrısı vs bir görsen âdetime de daha 8 gün var acaba bende mi öyle olacağım ki 🥰

Benim dün yaptığım test senin ikinci attığın resimdeki gibi
Ama işte ne bilim bugünde çıkmayınca bide sancı vurunca olucam hissine kapıldım
Canim belirtin varmiydi

Merhaba öncelikle Allah herkesin gönlüne göre versin . Bende hamile olmadan önce çok test yapıyordum aradan zaman geçiyordu sonra küçük bir çizgi görüyordum acaba koruma çizgisi mi diyordum yoksa gebelik mi diyordum . Ama hamile kaldığımda anladım ki bunlar çok gereksiz düşünceler. Çünkü hamile kaldığımda testi yapar yapmaz 1 dakika bile geçmeden ikinci çizgi belirdi anında.
Öyle ama insan düşünmeden edemio

Benim dün yaptığım test senin ikinci attığın resimdeki gibi
Ama işte ne bilim bugünde çıkmayınca bide sancı vurunca olucam hissine kapıldım
Canim belirtin varmiydi
Hayır ama sadece hastaydım birden bire üşüyordum birden bire sıcak basıyordu halsizdim. 6. Hafta hafif başım döndü, mide bulantısı vs 8. Hafta başladı hâlâ daha devam ediyor

X