Kizlar sizce kuruma cizgisimiiii lütfen yardim

Kizlar lütfen yorum yapın
Dün test yaptım sabah ilk 5dk bişi çıkmadı bı kenara bıraktım sonra atmak için alıyım dedim aradan geçen süre yarım saat kirkdakka felan bı bktim pozitif resim koyucam şimdi
Bugün gene yaptım negatif çıktı ne bu şimdi anlamadım ben bugun adetim geceli 9gun oldu normalde düzensiz olduğu içinde takmadım kafaya zaten
Ama şimdi aşırı göğüs ağrısı var bende bide adet sancisi çekiyorum sağ bacağım kasigim karnım agriyo sanki her an adet olucam gibi lütfen yardım edin kizlar benim gibi olanlar varmı!!!!!!
Testler psikolojiyi bozmakdan başka birsey yapmiyor. Gidin kan verin. Zaten adetiniz de baya geçti. Testler negatif çiksa da belki vardir, yarin yapayim çikar, bir saat sonra çizgi çikti acaba ne diyceksiniz, pozitif çiksa da hergun hergun testi yeniliyceksiniz. Çok yaşadim. Gidin kan verin kafaniz rahat olsun. Bu psikoloji adetinizi de geciktirir eger bir şey yoksa

Testler psikolojiyi bozmakdan başka birsey yapmiyor. Gidin kan verin. Zaten adetiniz de baya geçti. Testler negatif çiksa da belki vardir, yarin yapayim çikar, bir saat sonra çizgi çikti acaba ne diyceksiniz, pozitif çiksa da hergun hergun testi yeniliyceksiniz. Çok yaşadim. Gidin kan verin kafaniz rahat olsun. Bu psikoloji adetinizi de geciktirir eger bir şey yoksa
Elimde olsa şimdi giderim kan vermeye ama malesef pazartesi beklemek zorundayım
Beklemekte çok zor geliyo bana
😔😔😔😔

Elimde olsa şimdi giderim kan vermeye ama malesef pazartesi beklemek zorundayım
Beklemekte çok zor geliyo bana
😔😔😔😔
O zaman sayisiz test yapmiş, sayisiz kuruma çizgisi azizligine ugramiş biri olarak soyleye bilirim ki pazartesiye kadar bekleyemiyorsaniz hiç olmazsa her sabah bir tane test yapin. Ilk idrarla. Ve en fazla 10 dakika bekleyin saatlerce incelemeyin. Inanin hcg degeri 5in uzerinde çikinca en ucuz markalar bile kendini gosteriyor. En fazla 15 dakika sonra kuruma çizgisi oluşmaya başliyor. O yuzden 10 15 dakika sonra testi elinizin altinda bulundurmayin. Hamilelik varsa zaten hizlica artar ve hergun daha fazla belli olur

O zaman sayisiz test yapmiş, sayisiz kuruma çizgisi azizligine ugramiş biri olarak soyleye bilirim ki pazartesiye kadar bekleyemiyorsaniz hiç olmazsa her sabah bir tane test yapin. Ilk idrarla. Ve en fazla 10 dakika bekleyin saatlerce incelemeyin. Inanin hcg degeri 5in uzerinde çikinca en ucuz markalar bile kendini gosteriyor. En fazla 15 dakika sonra kuruma çizgisi oluşmaya başliyor. O yuzden 10 15 dakika sonra testi elinizin altinda bulundurmayin. Hamilelik varsa zaten hizlica artar ve hergun daha fazla belli olur
Normalde bu kadar incelemem ama ilk defa bu kadar koyu ikinci çizgi çıktı dün çok mutlu olmuştum
Bugünde çıkmayınca üzüldüm

X