Kızlar yardım eder misiniz

Eklentiler

• IMG_7259.jpeg
    IMG_7259.jpeg
    183,1 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar ovulasyon testim git gide silikleşiyor sanki yumurtlamaya yakın koyulasması gerek mi git gide adetlerim düzenli hâlâ yumurtlama görmedim kuruntu mu yapıyorum silikleşmesi normal mi
Normal bazen silikleşebiliyor sıkmayın canınızı yapmaya devam edin ama aynı saatlerde ☺️

Canım moralim çok bozuk testlerı aldığım siteye yazdım kist olabilir diyor😞😞
pcos olabilir mi acaba? yani bizler doktor değiliz. senin aldığın/sorduğun kişi de doktor değil. doktora git bence sen. ama bence bir şey çıkmayacak. bariz bir koyuluk var çünkü 15te

pcos olabilir mi acaba? yani bizler doktor değiliz. senin aldığın/sorduğun kişi de doktor değil. doktora git bence sen. ama bence bir şey çıkmayacak. bariz bir koyuluk var çünkü 15te
Neyse bu gün yaptım silik çıktı( burada hıcbırımız doktor degılız fıkır alısverısı yapıyoruz yardımcı oluyoruz bırbırımıze)

Eklentiler

• IMG_7330.jpeg
    IMG_7330.jpeg
    234,2 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar bende regle 4 gün var bugun erken genelik yaptım çıkmadı. Kaset testte çok silik çıktı sizce testi tekrarlıyımmı elimde iki tane kaset var paketli

Ya ben deliricem yaaaa 15. Gün pik bugün 20. Yine koyu
Bazen ayda 2 kere yumurtlama olabiliyormuş daha önce burda okumuştum. Çok nadir ama olabiliyormuş 🤷🏻‍♀️bir de yirmi on dokuz falan yazmak yerine 20-19 falan yaz bence yani harfle değil de rakamla yaz, karışıklık olmasın. Sen bugünü de değerlendir. Bakarsın ikizin olur 😍

Bazen ayda 2 kere yumurtlama olabiliyormuş daha önce burda okumuştum. Çok nadir ama olabiliyormuş 🤷🏻‍♀️bir de yirmi on dokuz falan yazmak yerine 20-19 falan yaz bence yani harfle değil de rakamla yaz, karışıklık olmasın. Sen bugünü de değerlendir. Bakarsın ikizin olur 😍
Evet canım yaa öyleymiş çok şaşırdım☺️ne bıleyım öyle yazmak ıstedım😍🙏

Ya ben deliricem yaaaa 15. Gün pik bugün 20. Yine koyu
Evet canım yaa öyleymiş çok şaşırdım☺️ne bıleyım öyle yazmak ıstedım😍🙏
Hadi bakalım inşallah 😍

X