Kizlar yardım en geç dollenmemi sizcee

gardenya1108

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2022
164
26
26
Sabahta konu avmistim ama pek bilgi edinemedim ister istemez aklıma takıldı😇😇 kısaca özetlemeye çalışacağım ben mayısın 28 29 gibi korunmasız ilişkim oldu haziranın 4 de adet olmam lazım geçen ayda 6. Da olmuştum neyse sonra ben 4. Gün gecikmede idrar ve kan testi yaptım negatif aynı gün normal ultrasona girdim kist vs yok tertemiz dedi alttan istedi ama ben çekindim tamam olmazsan pazartesi gel dedi ve ben hala olmadim inanilmaz kasık ağrım var bel ağrım var halsizim göğüslerim çok normal sadece dolgunluk var ama doktor bugün alttan kontrol etti rahim kalınlaşmış dedi ama ne regl derim ne gebelik dərim dedi korunmasiz ilişki üzerinden 15 günü tamamla doktor hesabına göre Çarşamba tam 15. Gün oluyor böyle olan oldumu ?? Geç döllenmeden kaynaklı bu tarz yaşayan oldumu...❤️❤️

Kizlar yokmudur cevap verennn 🥺🥺
15 gün demesinin sebebi yumurtlamanin üzerinden 14 gün ve sonrasında regl oluruz biz, kesin sağlama alabilmek için 15 gün demiş doktor sana, ama sanmıyorum şimdiye kadar çıkardı, sıcak bir duş al bol bol su iç ve hareket et gelir reglin.

bebis selam, aynı durumu geçen ay yaşadım birebir diyebilirim. 15 mayısta (o tarihte beklenen 18 mayıstı) bayıldım. hastaneye kaldırıldım kusma ve bayılmadan safrakesemle mideme baktılar bi şey görmediler jinekologa gönderdiler baktılar ultrason rahim kalınlaşmış, regl olabilirsin ama gebelikte bekleyebilirsin dedi. ama her ihtimale karşı regl de olsan reglnden hemen sonra kan testi ver dedi tabi ben slk oldugum icin regl oldum ne kan testi yiaaa fedim vermedim. şimdi de reglme 2 gün var ve hamilelik testlerim böyle:
benim bu konu hakkındaki bilincim bu kadar. ve eğer suan hamileysem o gittigim tarihten falan bence
Facetune_13-06-2023-01-26-17.jpeg

bebis selam, aynı durumu geçen ay yaşadım birebir diyebilirim. 15 mayısta (o tarihte beklenen 18 mayıstı) bayıldım. hastaneye kaldırıldım kusma ve bayılmadan safrakesemle mideme baktılar bi şey görmediler jinekologa gönderdiler baktılar ultrason rahim kalınlaşmış, regl olabilirsin ama gebelikte bekleyebilirsin dedi. ama her ihtimale karşı regl de olsan reglnden hemen sonra kan testi ver dedi tabi ben slk oldugum icin regl oldum ne kan testi yiaaa fedim vermedim. şimdi de reglme 2 gün var ve hamilelik testlerim böyle:
benim bu konu hakkındaki bilincim bu kadar. ve eğer suan hamileysem o gittigim tarihten falan bence Eki Görüntüle 3260467
Bende anlamadım ağrım çok var sürekli tuvalete gidiyorum usuttum sanırım ama idrar testinde de sorun yok bekliyorum suanlik yarın bibkan vereceğim doktor 3 5 günde bak dedi

benim bu konu hakkındaki bilincim bu kadar. ve eğer suan hamileysem o gittigim tarihten falan bence Eki Görüntüle 3260467
Kan vermedin mı hala çizgiler çok belirsiz bu tarz şeyler insanı çok şüpheye düşürüyor hemen kan ver bence

hadi bakalım hayırlısı olsun, ben de hamile olup olmadığımı bilmiyorum zaten
İki bilmez ne yapacağız biz böyle ama sen gördün gene ben onuda görmedim normalde Fix 29 günde adet olurum taş çatlasın 2 gün sarkar geçen ay 6 saydı bu ay 4 de olmam lazım 8 de kan verdim ultrason la bakildim kist yok kese yok hiç bişi yok akşamında tam kan beta ve idrar tahlili verdim onunda üstünden 6 gün geçti ağrılar duruyor regl gelmiyor 🤣

İki bilmez ne yapacağız biz böyle ama sen gördün gene ben onuda görmedim normalde Fix 29 günde adet olurum taş çatlasın 2 gün sarkar geçen ay 6 saydı bu ay 4 de olmam lazım 8 de kan verdim ultrason la bakildim kist yok kese yok hiç bişi yok akşamında tam kan beta ve idrar tahlili verdim onunda üstünden 6 gün geçti ağrılar duruyor regl gelmiyor 🤣
sen sabret bakalım, neticede reglin gecikmiş testlerde cıkmayabilir biraz daha bekleyip tekrar doktora görün. inşallah istediğin sonuçları hayırlısıyla alırsın🌸
ben kan vermekten değilde, kötü sonuç alırsam ne yapacağımı bilmiyorum. korkuyorum

X