Kizlar yardım en geç dollenmemi sizcee

sen sabret bakalım, neticede reglin gecikmiş testlerde cıkmayabilir biraz daha bekleyip tekrar doktora görün. inşallah istediğin sonuçları hayırlısıyla alırsın🌸
ben kan vermekten değilde, kötü sonuç alırsam ne yapacağımı bilmiyorum. korkuyorum
Ayy inanirmisin ilk kan vermeye gittiğimde HCG değer yerine hgb değeri okumusum 14.7 gördüm ay ben nasıl mutluyum megersem o dehilmis o heyecanla betaya bir baktım ki hüsran oturdum ağladım yeminle 😭ama şimdi iyiyim sadece regl olamamak beni aşırı geriyor bide burada da saçma sapan konuşan klavye ustaları felan çıkıyor hepten çıldırıyorum kadının düşmanı kadınmış 🥀

Ayy inanirmisin ilk kan vermeye gittiğimde HCG değer yerine hgb değeri okumusum 14.7 gördüm ay ben nasıl mutluyum megersem o dehilmis o heyecanla betaya bir baktım ki hüsran oturdum ağladım yeminle 😭ama şimdi iyiyim sadece regl olamamak beni aşırı geriyor bide burada da saçma sapan konuşan klavye ustaları felan çıkıyor hepten çıldırıyorum kadının düşmanı kadınmış 🥀
sıkma canını, stres yapıyoruz ya hamile kalmak istediğimiz için ondanda olabiliyor böyle şeyler. hayırlısı ne zaman ise o zaman olsun sonucunda üzülmeyelim yeter ki🩶 iyi olmamız lazım sağlıklı bireyler olalım ki cocuklarımızı iyi yrtistirebilelim

sıkma canını, stres yapıyoruz ya hamile kalmak istediğimiz için ondanda olabiliyor böyle şeyler. hayırlısı ne zaman ise o zaman olsun sonucunda üzülmeyelim yeter ki🩶 iyi olmamız lazım sağlıklı bireyler olalım ki cocuklarımızı iyi yrtistirebilelim
Evet haklısın gerçekten ne zaman kan vermeyi dusunuyorsun

Eklentiler

• IMG_20230614_220057.jpg
    IMG_20230614_220057.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 108
Yaa çok sevindim bende bugün test yaptım eklim resmini aşırı silik
aşkım hatırlıyosan benimkiler de öyleydi bak ekledim onlarıda dün ve bugün yaptıgım testler en altta burda beni mahvettiler ya sana önerim her şeyi okuma valla kimyasal gebelik mi demediler heveslenme mi demediler

Eklentiler

• IMG_2899.jpeg
    IMG_2899.jpeg
    74,7 KB · Görüntüleme: 104
aşkım hatırlıyosan benimkiler de öyleydi bak ekledim onlarıda dün ve bugün yaptıgım testler en altta burda beni mahvettiler ya sana önerim her şeyi okuma valla kimyasal gebelik mi demediler heveslenme mi demediler
Bugün 11. Gün yarın doktor kontrol var ben alttan muayene edecek bilmiyorum gitsemmi yoksa beklemeye devam mı etsem

Yani düşük yapmış mıyımdır doktorlar kafamı çok karıştırıyor hepsi farklı bişey söylüyor
düşük yapsan anlarsın mesela benim normaldr kanamalarom yoğun olur ama kimyasalı hala düşürüyorum şu an kanama sulu ve yapışkan gibi ayrıca normal adwtteki pıhtıdan daha büyük parçalar geliyor

X