Kızlarrr hamile olabilir miyimm ?

livaogretmen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2019
143
60
Herkese merhabalar. Adetlerim genel olarak düzensiz ama mutlaka 11 inde 2 ayda bir oluyorum. Doktorlar bunun gebe kalmama engel olamayacağını söyledi. Hormonlarımda da bir problem yok. Geçen haftalarda ozelde butun kontrollerim yapıldı. Kistte yok enfeksiyon vb seylerde yok. 2 haftadır gögüslerim inanılmaz derecede büyüdü uçları sivrildi ve dokununca camasir deyince cok aciyor. Sol kasığımda ara ara gelen bazen hic gitmeyen bir agrı var. Üç gün arayla sebepsiz yere 2 kez bayıldım. Geceleri nabzım cok yukseliyor bu yüzden acile gittik bir şey cıkmadı. Geceleri gaz doluyo karnimin ici . Ve en onemlisi evde test yaptim negatif cikti. 3 gun sonra testi tekrarladım cok hafif silik cizgi cikti. Silik cizgiden sonra kan verdim sonuc 0. Kızlar peki sizce neden boyle seyler yasiyorum? Başına daha once boyle bir şey gelen ve gebe oldugunu sonradan ogrenenler var mı ? Yardimci olursaniz sevinirim

Ve unuttum şunu yazmayi kasık agrım ve gogus agrimla beraber belimde kopucak gibi agrıyor. Her an adet olacakmisim gibi lavaboya gidiyorum bir sey yok. Sarı renkte akıntım var onuda bu sabah gördüm. Diger gunlerde kokusuz beyaz akintim vardi

Böyle olan çok var canım bekle biraz bence adetine 1 gün kala bak veya adetin 1 gün geçerse kanda çıkar varsa
İnsallah dediğiniz gibi olur beklemek çok zor . Gögüslerimin bedeni buyudu daha once hic boyle olmamisti resmen sen hamilesin diyor. Yada ben oyle istedigim icin bana oyle geliyor

X