Kızlık zarı dikimi

mahanamykr34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
51
0
20
Arkadaşlar, 2 yıllik birlikte olduğum sevgilim evli çıktı kendimi çok kötü hissediyorum ona dair hicbisey hayatımda olmasın istiyorum bu olayı hiç yaşamamış olmak istiyorum bedenimden atmak istiyorum kızlık zarı dikimi yaptırıp olumlu sonuç alan var mı hangi doktoru önerirsiniz

Arkadaşlar, 2 yıllik birlikte olduğum sevgilim evli çıktı kendimi çok kötü hissediyorum ona dair hicbisey hayatımda olmasın istiyorum bu olayı hiç yaşamamış olmak istiyorum bedenimden atmak istiyorum kızlık zarı dikimi yaptırıp olumlu sonuç alan var mı hangi doktoru önerirsiniz
Evlenmeden önce cinsellik yaşarsan her şeyi göze aldın demektir. Şimdi diktirip kimi kandıracaksınız ki yeni gelenı mi kendinizi mi?

Kızlık zarı bu kadar önemli bir şey değil. Yaşadıklarınız için yardım alın ciddi travma oluşturmuştur. Kızlık zarı ameliyatı size o günleri unutturmayacaktır.

Bence zar dikimi için araştırma yapıp zaman harcayacağınıza,psikolojik yardım alın.En sağlıklısı bu olur sizin için.Üstelik tekrar hayatınıza biri girecekse eğer sizi böyle kabul etsin bir zahmet.

X