klomen +çatlatma iğnesi kullanarak hamiş olanlar...

tebrikler canım sağsalim bebeğini de kucağına alırsın inşallah.
ne kadar şanslısın sanırım ilk denemende kaldım tuubaaoz,darısı bizim başımıza inşallah alkisalkisalkis

teşekkür ederim ederim canm güzel dileklerin için. allahım isteyen herkese versin

teşekkür ederim, allah bu duyguyu yaşamayı sizlere de nasip etsin çok güzel. yaşım 25. bende günde 2tane kullanmıştım klomeni. başka bir şeyde denemedim. smyrna art'da ayla hanım var ona gidiyorum hastaneden ve doktorumdan çok memnunum

canım ayla hanım a gittim, gerçekten hastane de doktor da çok iyi, ama ben de kist oldu bu ay da sanırım bu ay da olmayacak ama denicez bakalım moralimi yüksek tutuyorum. sen de kendine dikkat et arada bizi haberdar et durumundan:)

canım ayla hanım a gittim, gerçekten hastane de doktor da çok iyi, ama ben de kist oldu bu ay da sanırım bu ay da olmayacak ama denicez bakalım moralimi yüksek tutuyorum. sen de kendine dikkat et arada bizi haberdar et durumundan:)

memnun kalmana sevindim canım. bende ilk haberi aldığımda hem hamileydim hemde kist oluşmuştu sevinsemmi üzülsemmi bilememiştim ama şimdi kist kendiliğinden küçülüyor bebişte büyüyor. her şey gelip geçiyor, bu ay olmamış öbür ay olur yeterki sağlıklı olsun. sen moralini bozma yeter

uubaaoz hayırlı olsun alah tamamına erdirsin... Ben 3 ay kullandım clomidi, çatlatma iğnesi de yaptık. Dr. istersen 3 ay daha deneyelim dedi ben de tamam dedim, inşallah bu ay olur ya... Allah isteyen herkese versin..

bende doktorumdan klomen isticem ama bende kist var diye vermez.benim dotorum çok sakinnn bekle deyip duruor am bnm sabrım kalmadıııııııııııııııııııııı

X