Klomen+ Catlatma ignesi

bir umut belki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
19
0
29
Mrblar yardimci olursanız kizlar bakip benim kafam karışık da biraz şuan 1 buçuk yildr olmuyor çocuğunuz hiç bi sıkıntıda yok doktor ilk tedavi olarak klomen verdi kullandim tekrara kontrol gittim çatlatma iğnesi verdi evde kendim vurdum söylediği saat ve günde gün aşırı ilişki önerdi sonra esim de dayanamadı test yap falan diye Ma 9 günümde ben yaptim testi 2 çizgi tam belirginlesmemeis ama silikon çizgi çıktı acaba erken yaptığım için mi önümü gosteriyor bide aksam ustu yaptim genelde 14 veya 15 gün geçmesi lazımmış oyle test yapicakdim ama iste adetimede 7 gün vardi yaptim hamilelik varmı yokmu bilemedim hiç yardimci olursaniz foto attimn

Eklentiler

• IMG_20231012_075750.jpg
    IMG_20231012_075750.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_20231012_075733.jpg
    IMG_20231012_075733.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_20231012_075719.jpg
    IMG_20231012_075719.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_20231012_075653.jpg
    IMG_20231012_075653.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_20231012_075559.jpg
    IMG_20231012_075559.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 99
Mrblar yardimci olursanız kizlar bakip benim kafam karışık da biraz şuan 1 buçuk yildr olmuyor çocuğunuz hiç bi sıkıntıda yok doktor ilk tedavi olarak klomen verdi kullandim tekrara kontrol gittim çatlatma iğnesi verdi evde kendim vurdum söylediği saat ve günde gün aşırı ilişki önerdi sonra esim de dayanamadı test yap falan diye Ma 9 günümde ben yaptim testi 2 çizgi tam belirginlesmemeis ama silikon çizgi çıktı acaba erken yaptığım için mi önümü gosteriyor bide aksam ustu yaptim genelde 14 veya 15 gün geçmesi lazımmış oyle test yapicakdim ama iste adetimede 7 gün vardi yaptim hamilelik varmı yokmu bilemedim hiç yardimci olursaniz foto attimn
Testi yenileyin cizgi koyulasiyomu bakın bi insaAllah hamilesinizdir

Umarım gönlünüzce olur hamilesinizdir bende KLOMENDEN sonra dün öğlen saatlerinde OWİTREL ÇATLATMA İĞNESİ UYGULADIM ama fazla belirtim yok yumurta çatladı mı bilmiyorum kafamda deli sorular

İnşallah diyecek ama bilemedim ginede açıkçası sanki adet olucam gibi hislerim var adedime 4 gün var ama bilemedim henüz ikinci testi yapmadım pazar günü yapicam bakicam büyük ihtimalle çatlatma ignesinden 36 saat sonra çatlıyor yumurta karında ağrı göğüslerse hassasiyet cinsel istek artışı vajinal akıntı oldumu hiç yenimi ilk uygulamaniz bu igne falan sıkıntımız varmı

İnşallah diyecek ama bilemedim ginede açıkçası sanki adet olucam gibi hislerim var adedime 4 gün var ama bilemedim henüz ikinci testi yapmadım pazar günü yapicam bakicam büyük ihtimalle çatlatma ignesinden 36 saat sonra çatlıyor yumurta karında ağrı göğüslerse hassasiyet cinsel istek artışı vajinal akıntı oldumu hiç yenimi ilk uygulamaniz bu igne falan sıkıntımız varmı
Ben 2. Çocuğu istiyorum bir kızım var 13 yaşında ben 34 yaşındayım sebepsiz 6 yıldır olmuyor yeni başladık tedaviye bakalım bu ay olmazsa rahim filmi dedi doktor bende şişkinlik ve hafif kasık ağrısı var baskada akıntı olmadı kafamda deli sorular

Ne yaptınız var mı? Bir gelişme güzel haber

Anladim allah bağışlasın hayirlisi olur inşallah ben hiç çocuğun yok sandimda benim oldu genelde adet bitiminden 2 veya 3 gun sonrada bi sut beyazi bi akinti oluyor daha sonrada sefafafimsii yapiskan bi akinti oluyor yumurta aki gibi eminimki yumurtam catliyor bizim de bi sorun yok ama anlamadim cok istedigimiz icinmi olmuyor anlamadimki demekki olmayinca olmuyormus nasipmis banada dua edermisin🙏🏻🙏🏻 inşallah rabbim sanada hayirli bi evlat nasip etsin tez zamanda
Ne yaptınız var mı? Bir gelişme güzel haber
Üzgünüm 🥺tam iğnenin tam 14 gününde adet oldum heves etmiştim tekrar test yapicam diye ama adet oldum 4 gün erkenden oldum ona biraz şaşırdım sadece ağrım çok oldu diger adet sancisina gore anlamadim birşey erkende oldum adetini vardi 4 gunda

Anladim allah bağışlasın hayirlisi olur inşallah ben hiç çocuğun yok sandimda benim oldu genelde adet bitiminden 2 veya 3 gun sonrada bi sut beyazi bi akinti oluyor daha sonrada sefafafimsii yapiskan bi akinti oluyor yumurta aki gibi eminimki yumurtam catliyor bizim de bi sorun yok ama anlamadim cok istedigimiz icinmi olmuyor anlamadimki demekki olmayinca olmuyormus nasipmis banada dua edermisin🙏🏻🙏🏻 inşallah rabbim sanada hayirli bi evlat nasip etsin tez zamanda

Üzgünüm 🥺tam iğnenin tam 14 gününde adet oldum heves etmiştim tekrar test yapicam diye ama adet oldum 4 gün erkenden oldum ona biraz şaşırdım sadece ağrım çok oldu diger adet sancisina gore anlamadim birşey erkende oldum adetini vardi 4 gunda
Üzüldüm canım ama birdahaki aya kısmet olur inşallah iğne ile alakalı tam döngü zamanı olmaz canım zaten iğneden yaklaşık 14 gün sonra hastalananilirsin umudunu kırma sakın 6 yıl oldu benim olmuyor bu ay bakacam olmazsa artık oluruna bırakacam yoruldum

Doktora gittim adetim 2 günü yumurtaliklarima bakıldı her bakdiginda iyi diyor sonra 2 tedavi olarak tekrara klomen verdi +Femara da kullancaksin dedi tabi ben bunu hiç kullanmadim ilk de klomen kullanmıştım sadece 5 gün boyunca adetinin 3 günü basliycaksin dedi haftaya da tekrara kontrole gidicem yumurta takipi için bakalim bu ise yariyacakmi bende bilemedim sordum hiç bişey yokken sebebpsz niye olmuyor diye bana yumurtalıklar sağlıklı değildir ya da tüplerde kapalılık olabilir ben anlamadim yani bakarken iyi diyor tüplere bakmak için rahim filminin çekilmesi lazimda bunu benden istemedi neden acaba bişey görmediği icin mi anlamadim ki bişey kafam karıştı açıkçası ignede pek vurulmek istemiyorum çünkü benim zaten kendiliğinden catlatigini biliyorum vücudumu taniyorum ama bilemedim nasip ya.eşimde strese sokuyor beni

Doktora gittim adetim 2 günü yumurtaliklarima bakıldı her bakdiginda iyi diyor sonra 2 tedavi olarak tekrara klomen verdi +Femara da kullancaksin dedi tabi ben bunu hiç kullanmadim ilk de klomen kullanmıştım sadece 5 gün boyunca adetinin 3 günü basliycaksin dedi haftaya da tekrara kontrole gidicem yumurta takipi için bakalim bu ise yariyacakmi bende bilemedim sordum hiç bişey yokken sebebpsz niye olmuyor diye bana yumurtalıklar sağlıklı değildir ya da tüplerde kapalılık olabilir ben anlamadim yani bakarken iyi diyor tüplere bakmak için rahim filminin çekilmesi lazimda bunu benden istemedi neden acaba bişey görmediği icin mi anlamadim ki bişey kafam karıştı açıkçası ignede pek vurulmek istemiyorum çünkü benim zaten kendiliğinden catlatigini biliyorum vücudumu taniyorum ama bilemedim nasip ya.eşimde strese sokuyor beni
Canım rahim filmi çekildimni? Ne yaptın merak ettim

Kızlar merhaba ben 16 ekim pazartesi günü catlatma ignesi vuruldum karından

Doktorum 1 gun ara ile ilişki saati verdi 16 gün sonra gel dedi yani 1 kasimda doktora gitmem gerekiyordu. Benden vajinal akıntı ve kahve leke geldi adet oldum sandim ama değildim az geldi bel agrisi olunca da test yapmak istedim

16 ekim pazartesi günü iğne vuruldum

21 ekim cumartesi gecesi erken gebelik testi ve normal test yaptırdım hafif çizgi vardi 1 saat sonrada belirginlesti 2 cizgi gözüküyordu ama silikti 2 testte de

22 sinde pazar günü kan testi verdim catlatma ignesinden 7 gün geçmişti sonuç kan testi pozitif çıktı

Ve bugün doktora gittim içeri girmeden sekreter ile konuştum 16 gün sonra gel igne etkilemiştir dedi kafam çok karıştı fikriniz nedir kan testimde pozitif çıktı 7. Gün vel ağrım da var arkadaşımda Ayn iğneyi olmuştu ama onun negatifti kan sonucu ve onun doktoru kanda sonuç pozitif çıkmaz iğne etkilemez diyor ne yapmam Lazım kafam çok karışık

Kızlar merhaba ben 16 ekim pazartesi günü catlatma ignesi vuruldum karından

Doktorum 1 gun ara ile ilişki saati verdi 16 gün sonra gel dedi yani 1 kasimda doktora gitmem gerekiyordu. Benden vajinal akıntı ve kahve leke geldi adet oldum sandim ama değildim az geldi bel agrisi olunca da test yapmak istedim

16 ekim pazartesi günü iğne vuruldum

21 ekim cumartesi gecesi erken gebelik testi ve normal test yaptırdım hafif çizgi vardi 1 saat sonrada belirginlesti 2 cizgi gözüküyordu ama silikti 2 testte de

22 sinde pazar günü kan testi verdim catlatma ignesinden 7 gün geçmişti sonuç kan testi pozitif çıktı

Ve bugün doktora gittim içeri girmeden sekreter ile konuştum 16 gün sonra gel igne etkilemiştir dedi kafam çok karıştı fikriniz nedir kan testimde pozitif çıktı 7. Gün vel ağrım da var arkadaşımda Ayn iğneyi olmuştu ama onun negatifti kan sonucu ve onun doktoru kanda sonuç pozitif çıkmaz iğne etkilemez diyor ne yapmam Lazım kafam çok karışık
Degeriniz kac çıktı? Hcg hormonu yumurtanin catlamasini saglar kandada hcg hormonuna bakılır idrar testinide cok erken yapmaya baslamissiniz zaten 14 gun boyunca pozitif cikabilir o test ..

Degeriniz kac çıktı? Hcg hormonu yumurtanin catlamasini saglar kandada hcg hormonuna bakılır idrar testinide cok erken yapmaya baslamissiniz zaten 14 gun boyunca pozitif cikabilir o test ..
Direk pozitif ile negatif sonucu öğrenmek istiyorum dedim kan testinde pozitif çıktı değer olarak baktirmadim

Dun yaptırdım kan testi pozitif negatif olarak baktırdım değer olarak baktirmadim direk pozitif yaziyodu tahlilde

Kızlar merhaba ben 16 ekim pazartesi günü catlatma ignesi vuruldum karından Doktorum 1 gun ara ile ilişki saati verdi 16 gün sonra gel dedi yani 1 kasimda doktora gitmem gerekiyordu. Benden vajinal akıntı ve kahve leke geldi adet oldum sandim ama değildim az geldi bel agrisi olunca da test yapmak istedim 16 ekim pazartesi günü iğne vuruldum 21 ekim cumartesi gecesi erken gebelik testi ve normal test yaptırdım hafif çizgi vardi 1 saat sonrada belirginlesti 2 cizgi gözüküyordu ama silikti 2 testte de 22 sinde pazar günü kan testi verdim catlatma ignesinden 7 gün geçmişti sonuç kan testi pozitif çıktı Ve bugün doktora gittim içeri girmeden sekreter ile konuştum 16 gün sonra gel igne etkilemiştir dedi kafam çok karıştı fikriniz nedir kan testimde pozitif çıktı 7. Gün vel ağrım da var arkadaşımda Ayn iğneyi olmuştu ama onun negatifti kan sonucu ve onun doktoru kanda sonuç pozitif çıkmaz iğne etkilemez diyor ne yapmam Lazım kafam çok karışık

Bence erken yapmışsın ondan de 14 gün geçmesi lazim hem zaten ignede hormon var testlerdede silikon çıkabiliyor benimde ilk tedavinde sadece klomen +çatlatma iğnesi 9 günü yapmıştım silikon çıktı hafif ama hormon etkisi tabi zaten iğneyi vurdigun14 gün sonra adet olunuyor bende olduğum 14 gün sonunda ama olmadi ilkim tabi 1 yumurtan var demist i Simdi ise 2 cidden tedaviye geçtik Femara+ klomen kullandim femara çok iyi olduğunu söylüyorlar bilmiyorum ama dun yumurta takibine gittim 3 yumurtam olduğunu söyledi ve bu gün içinde çatlatma iğnesini vurma mi söyle ve gün aşırı ilişki yani ilkinde 1 yumurtaydi belki şansım yokdu hamilelik de ama şuan 3 yumurta oluşmuş şansım isallahki vardirki 3 yumurtaninda birden döllenme ihtimali var mi dir ikiz 3 öyle bişey olabilir mi iğneyi vurdugum an iğnenin etkisini ilkkine gore daha çok hissettim sancıların olsun ilişkiden sonra gece sabaha kadar kasiklarimda sürekli ağrılar oluşuyordu hem sağlı hem sollu ve halada devam ediyor yani bilemedim yumurta mi çatlıyor ve ilişkim de ilkkdefa zorlandim ilkkinde tutmadi ama sizce tutar mi bu sefer yani esimdede sorun yok bendede yok sorun yok hamileliğe engel bişey yok denildi

Canım rahim filmi çekildimni? Ne yaptın merak ettim
Yok rahim filmi çekilmedim doktorum öyle viseyi şuanlık görmedi hani rahim film çekelim diye söylemedi su an 2 tedavimdeyim klomen +femara yazmıştı onlarida 5 gün kullandim adetin 2 ci günü basladim sonra yumurta takibime gittim dediği gün zaten dun gittim ve 3 yumurta oluşmuş ilkinde 1 yumurtaydi olmadi ama bu sefer 3 yumurta ve bu gün icinde çatlatma iğnesini vuruyorsun dedi bende eve gider gitmez vurdum ve sonra iğnenin etkisini baya hissettim diyebilirim sağlı sollu ağrım oldu ayaklarimdaa bile ve ilişkim de inanilmaz ağrım oldu ilk defa ve sabaha kadarda gramplar yaşadım ve halada sızıntıların oluyor acaba yumurtamm falan mi çatlıyor onu düşünüyorum şuan 3 yumrtam var gebelik sansi yüksek oluyor yumurta ne kadar çoksa ama bilemedim ikiz veya 3 olma ihtimali olabilir mi cidden🤭heveslenmiyim ama ilkine gore daha böyle değişik hissediyorum kendimi

X