Klomen her ay aynı etkıyı gosterır mi

guzelanne56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
57
16
22
1 sene evvel doğal yolla 2. Ayda gebe kaldım, doğumdan sonra bebegım hastalık nedeni ile vefat etti. Yaklaşık 6 aydır korunmuyoruz ve hala bebek sahibi olmuş degılım. Üstelık regl duzenım alt üst 65 gün olmadım en sonunda ilaçla olmuştum. Yaklaşık 4 sene önce de bu durum vardı bende regl duzensızlıgı kilo verdim düzene girdi korunmayı bıraktığım 2. Ayda hamıle kaldım. Suan olmam gereken kılonun 8-9 kg ustundeyım ve spor dıyetle bı kaç kılo verdim. Geçen ay klomen kullandım 4. Günü başladım 14 ü pik 16.sı catlama gördüm olmadı bazı sebeplerden dolayı çatlamayı değerlendirmedık ve çatlamanın 14. Günü duzenlı regl gördüm. Bu ay tekrar Klomen kullanmaya basladım 2 günde bir de degerlendırıyoruz ztn regl 12. Günü gıbı ovulasyın testıne başlayacağım.
doktor bana gel dedi ama gel dedıgı tarih 16. Günü o zamana kdr yumurtam catlamıs olsa doktor bunu nasıl görecek 16. Günü geç degılmi?
ayrıca aklıma takılan bir Dıger soru da geçen aydaki gibi 14-16 arası mı yumurtlama yaşayacağım ve ılac geçen ay işe yarayıp bu ay yaramayabılır mı?
bide geçen ay yumurtlama donemıne kadar akıntım vardı catlama günü uzayan akıntı geldi ve devamı gelmedi düne kdr arada gelen akıntım oldu uzayan akıntı da oldu ve hala devamı gelmedi kafam karıstı

X