Klomen kullandım doktor çatlatma iğnesi vermedi

elif elif 1545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
51
8
25
Kızlar selamın aleyküm, umarım bu mesajı okuyan herkes çok iyidir. Ben de pcos var adetlerim çok düzensiz. Eşimle 9 aydır bebek istiyoruz. Doktor bu ay ilk kez Klomen verdi. Klomen bittikten beş gün sonra doktora gittim 4 yumurtam büyümüş, çatlatma iğnesi vermedi. 5 gün sonra gel çatlamış mı bakalım dedi. Aranızda Klomen kullanıp çatlatma iğnesi olmadan hamile kalan var mı

Kızlar selamın aleyküm, umarım bu mesajı okuyan herkes çok iyidir. Ben de pcos var adetlerim çok düzensiz. Eşimle 9 aydır bebek istiyoruz. Doktor bu ay ilk kez Klomen verdi. Klomen bittikten beş gün sonra doktora gittim 4 yumurtam büyümüş, çatlatma iğnesi vermedi. 5 gün sonra gel çatlamış mı bakalım dedi. Aranızda Klomen kullanıp çatlatma iğnesi olmadan hamile kalan var mı
ilk önce yumurtalardan hangisi çatlama durumu var ona bakacak ama hemen çatlama iğnesi vermiyor bazı doktorlar o yüzden endişe etmeyin tedavi ilk böyle başlanıyor sonraki ay belki verir önce doğal yolla çatlamaya bakıcak

Yani çatlatma iğnesi olmadan da gebelik olabilir mi
kiste dönüşmezse tabi olur bn kızıma o şekilde hamile kaldım sağlıklı bir gebelik oluşması için içiniz ferah tutun herkese aynı şekilde ilerlemez doktorlar önce başlangıçları böylr ilerliyor hem çatlama iğnesi olsada stresten bu seferde birliktelik olsada yumurta döllenmiyor bnce doktorunuz kendiliğinden stressiz oluşması içinde bu yıldan gitmiş olabilir

Merhaba eğer ki İbrahim Saraçoğlu nun incir hacuç kürünü yaparsanız gebe kalma olanağınız çok yüksek ben bu şekilde gebe kaldım

Yani çatlatma iğnesi olmadan da gebelik olabilir mi
Rahim duvarı kalınlığınız çatlamaya uygunsa iğne vermiyorlar. Bende de çatlama iğnesi yaparız demişti, rahim duvarı kalınlığım çatlama için iyi olduğundan iğne yapmadı. Bende sadece klomen kullandım, 2 yumurta gelişmişti ancak regl olmayı bekliyorum, regl dönemi şikayetlerim başladı, dün prodoctor erken gebelik testi de yaptım gebelik yoktu.

Ben Letu ile kalmıştım. Doktor biri 21 biri 18 mm olmuş iğne vermeyeceğim çatlar kendiliğinden hiç merak etme dedi. O ay hamile kaldım. Kalbi durdu 12 haftalikken ama kaldım sonuç olarak.

Ben Letu ile kalmıştım. Doktor biri 21 biri 18 mm olmuş iğne vermeyeceğim çatlar kendiliğinden hiç merak etme dedi. O ay hamile kaldım. Kalbi durdu 12 haftalikken ama kaldım sonuç olarak.
Başınız sağolsun, rabbim sağlıklı uzun ömürlü vatana millete hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

Ben anlamadım çatlatma iğnesini neye göre verip vermediklerini benimde 6 tane yumurta vardı ama iğne yaptı ve midem bulanıyor çok fena bende merak ediyorum çatlama iğnesiz veya iğneli hamile kalan var mı acaba🤔

Bende 10 gün sonra ilk kez klomen kullanıcam hepimize nasip olur insAllah sağlıklı hayırlı güzel evlatlar ♥️Haberleşelim hep birlikte moral destek oluruz birbirimize 🌸

Bende bu ay klomen kullandım. 5 gün kullanıp 5 gün ara verdim. Bugün doktora gittim çatlama iğnesi olmak için ama doktor yumurtan çatlamış dedi ve ilişki önerdi. Pek ümitli değilim ama bakalım bu şekilde hamile kalacak miyim. Kalırsam yazarım 🙏

Bende bu ay klomen kullandım. 5 gün kullanıp 5 gün ara verdim. Bugün doktora gittim çatlama iğnesi olmak için ama doktor yumurtan çatlamış dedi ve ilişki önerdi. Pek ümitli değilim ama bakalım bu şekilde hamile kalacak miyim. Kalırsam yazarım 🙏
Sonuç nedir acaba bi belirti var mı :) yarın klomen başlıyorum merak ettim

Sonuç nedir acaba bi belirti var mı :) yarın klomen başlıyorum merak ettim
Merhaba. 🙂Malesef regl oldum. Bu defa doktor değiştirdim çünkü önceki doktor yumurta kontrolü için geç çağırmıştı. Bu ay femera kullanıyorum. Reglin 2. Günü kullanmaya başladım. 5 gün gunde 1 defa icicem . Gelecek pazartesi( reglin 9.gunu) yumurta kontrolü için gideceğim. Her şey yolunda giderse 22 mart gibi aşılama yaptıracağım. Umarım klomen sizde işe yarar 🙏

Merhaba. 🙂Malesef regl oldum. Bu defa doktor değiştirdim çünkü önceki doktor yumurta kontrolü için geç çağırmıştı. Bu ay femera kullanıyorum. Reglin 2. Günü kullanmaya başladım. 5 gün gunde 1 defa icicem . Gelecek pazartesi( reglin 9.gunu) yumurta kontrolü için gideceğim. Her şey yolunda giderse 22 mart gibi aşılama yaptıracağım. Umarım klomen sizde işe yarar 🙏
Merhaba cok uzuldum umarım yolunda gider sizinde inşallah kucagımıza alırız bizde

Bana gunde 2 kere 5 gün dedi 26sında çağırdı

Umarım gerekli olgunluğa ulaşır yumurtalarımız 🙏🙏 Burdan takipte kalalım haberleşelim sonuçları 🙂
İnşallah♥️ yumurtalar olgunlaşırsa iğne mi oluyor? Yoksa çatlanması mı bekleniyor biraz bilgisizim anlatabilir misiniz 🙏🏻🙏🏻 devlete gidiyorum doktorda uzun uzun anlatmıyo cok kalabalık oluyo

İnşallah♥️ yumurtalar olgunlaşırsa iğne mi oluyor? Yoksa çatlanması mı bekleniyor biraz bilgisizim anlatabilir misiniz 🙏🏻🙏🏻 devlete gidiyorum doktorda uzun uzun anlatmıyo cok kalabalık oluyo
Kızlar klomen kullanınca illa çatlatma iğnesine gerek yok. Yumurttası çatlamayanlar için iğne veriliyor yani herkeste şart değil. Bende klomen kullandım ama iğnesiz kendiliğinden çatladı merak etmeyin ☺️

X