Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

hanice ..senin adına çok sevindim bence test yaptır merakını gidermiş olursun

nildadan haberi olan var mı kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar merhaba yazdıklarınızı okudum bende klomen kullandım doktorum çatlatma iğnesi yapmak için çağırdığında yumurtalığımın kendiliğinden çatladığını gördü ve bekledik ilk ay hamile kalmış oldum şu anda 4.5 aylık hamileyim bi oğlum olacak bu işlerde moral çok önemli kafanızı bebek fikriyle doldurmayın işi oluruna bırakın inşallah olur Allah yardımcınız olsun hee bu arada ben klomenin yanında glifor da kullandım bu bir tür diyabet ilacı ama yumurtalıkların büyümesine de büyük yardımı var dediğim gibi kafanızı fazla takmayın ben öyle yapmıştım iyi şanslar kızlar

ne kadar şanslıymışsın allah tamamına erdirsin inşaallah ama bende bir işe yaramadı :KK43:

kızlar günaydın herkese:) ben de aynı durumdayım. dün adetin 1. günüydü, doktor klomen ve diabet hapı verdi. önce birden ne ilgisi var dedim dr. a şekerim yok ki! o da bunun sadece hamileliğe yardımcı olacağını söyledi. yarın kullanmaya başlayacağım, klomen sabah 2, akşam 2 öyle dedi. bakalım ne olacak. kızlar bir şey soracağım. ben 1 yıllık evliyim. evliliğimin ilk günleri dr.a muayeneye gitmiştim( başka dr.a) bana yumurtalıklarımın çok sağlıklı olduğunu ve kolay gebe kalacağımı söyledi. 1 yıl sonra yani şimdi dr. yumurtalarımın zayıf olduğunu söyledi, o gün ne kadar ağladım bilmezsiniz. bunun nedeni ilk üç ay kullandığım doğum kontrol hapı olabilir mi acaba fisfisfis

kızlar selam
bende 1 ay sonra klomene başlıyorum tecrübelerinizden faydalanmak isterim
umarım ilk ayımda size müjdeyi veririm
ve isteyen herkesten güzel haberler alırız

:çok üzgünüm:
bende günde 1 tane klomen kullandım daha sonra yumurta takibi yapıldı yumurtam 13. günde 21,5 mm oldu o gün pregly çatlatma iğnesi oldum ve 36 saat sonra ilişki önerdi ve şuan 5 haftalık hamileyim benim ilk denememde tuttu umarım sendede tutar.:emir_bebek:

mrhb bebiş 25 ben çok şaşırdım 21,5 mm mi oldu ya bende puregon tedavisi oldum yumurtalarım gelişmiyo 7tane iğne kullandım düşük dozda başladık 8,7 mm olduen son doktorum klomen e başlamamız gerektiğini söyledi şuan bekliyorum.:emir_bebek::çok üzgünüm:

kızlar günaydın herkese:) ben de aynı durumdayım. dün adetin 1. günüydü, doktor klomen ve diabet hapı verdi. önce birden ne ilgisi var dedim dr. a şekerim yok ki! o da bunun sadece hamileliğe yardımcı olacağını söyledi. yarın kullanmaya başlayacağım, klomen sabah 2, akşam 2 öyle dedi. bakalım ne olacak. kızlar bir şey soracağım. ben 1 yıllık evliyim. evliliğimin ilk günleri dr.a muayeneye gitmiştim( başka dr.a) bana yumurtalıklarımın çok sağlıklı olduğunu ve kolay gebe kalacağımı söyledi. 1 yıl sonra yani şimdi dr. yumurtalarımın zayıf olduğunu söyledi, o gün ne kadar ağladım bilmezsiniz. bunun nedeni ilk üç ay kullandığım doğum kontrol hapı olabilir mi acaba fisfisfis
:çok üzgünüm:
kumpiraa sakın üzülme stresde yumurtaların gelişimini engelliyormuş bende 98yıllık evliyim bende yumurta takibine gidiyorum.umutsuzum açıkcası çünkü yumurtalar istenilen büyüklüğe gelmiyo.seninki doğum kontrol hapındanda olabilir.yine de üzülme inşallah tüm erkesin :emir_bebek:olur...

:teselli:

canım o diabet hapından benim de doktorum verdi o yumurtaların daha iyi çalışmasını sağlıyormuş sende pco varmı (polikistikover)özellikle pco olanlarda gençliğikte olmasa bile ileriki yaşlarda şeker hasttalığı oluyormuş bendede pco var ama fiziksel zara vermiyo sadece yumurtaların düzenli çalışmasını önlüyo.bide kullandığın klomen 50mg lıkmı eğer öyleyse günde enfazla 250mg alabiliyorsun.o normal.:teselli:senağlama

demek bir hemşerim çıktı:)) sevindim valla gamzedeyim çok teşekkür ederim moralin için. gerçi bu ay ilk denememiz olacak bakalım ne olacak. bende polikistik over yok. ya onun için şok oldum yani aslında hiçbir sorun yoktu. 1 yıldır korunuyorum. dr.um da çok hastası olduğu için bana fazla açıklama yapmadı bu yüzden kendimi çok kötü hissetmiştim. dün de sordum kendisine bir sorun mu var dr bey bende dedim. yok dedi, sadece yumurtalarını güçlendireceğiz falan dedi. benim tahminim hemen hamile kalmak istediğimi sölediğim için işi şansa bırakmak istemedi belki. off! bilmiorum :1no2: ne bileyim işte benim dr.a gittiğimde beklediğim şey sadece tamam korunmasız ilişkiye başlayabilirsiniz demesiydi. böyle haplar falan aklımın ucundan bile geçmiordu. kendimi bazen çok mutsuz hissediorum. Allah'ım çocuk isteyen herkese çocuk nasip etsin ya valla çok kötü bir duygu senağlama annemle her çocuk yap kızım bak olmazsa çok üzülürsün, dediğinde dalga geçerdim. üzülmem ki ne olacak falan derdim ama iş hiç de öyle değil yani. desteğin için teşekkürler tekrar:)) haberdar ederim gelişmelerden a.s.

demek bir hemşerim çıktı:)) sevindim valla gamzedeyim çok teşekkür ederim moralin için. gerçi bu ay ilk denememiz olacak bakalım ne olacak. bende polikistik over yok. ya onun için şok oldum yani aslında hiçbir sorun yoktu. 1 yıldır korunuyorum. dr.um da çok hastası olduğu için bana fazla açıklama yapmadı bu yüzden kendimi çok kötü hissetmiştim. dün de sordum kendisine bir sorun mu var dr bey bende dedim. yok dedi, sadece yumurtalarını güçlendireceğiz falan dedi. benim tahminim hemen hamile kalmak istediğimi sölediğim için işi şansa bırakmak istemedi belki. off! bilmiorum :1no2: ne bileyim işte benim dr.a gittiğimde beklediğim şey sadece tamam korunmasız ilişkiye başlayabilirsiniz demesiydi. böyle haplar falan aklımın ucundan bile geçmiordu. kendimi bazen çok mutsuz hissediorum. Allah'ım çocuk isteyen herkese çocuk nasip etsin ya valla çok kötü bir duygu senağlama annemle her çocuk yap kızım bak olmazsa çok üzülürsün, dediğinde dalga geçerdim. üzülmem ki ne olacak falan derdim ama iş hiç de öyle değil yani. desteğin için teşekkürler tekrar:)) haberdar ederim gelişmelerden a.s.
süprizzzzzsüprizzzzzsen sıkma canını bak probleminde yokmuş olur inşallah.

herkese merhabalar! kızlar bir sorum olacak. klomen kullanırken devamlı mide bulantısı yaşayan var mı aranızda. 5 gündür çok kötü hissediorum. bu ilacın yan etkisi mi yoksa başka bir rahatsızlığım mı var acaba üşütme falan fisfisfis

nilda merhaba
bende senin durumundaydım bana da klomen verdi 5 gün kullandım sonra iğneyi yaptı 03.08.2007 sabaha karşı inanılmaz bir sancıyla uyandım sabahına dr gittim yumurtalar olgunlaşıp çatlamış 04.07.2007 bugün mutlaka birlikte ol dedi ben de şuan artık beklemedeyim inşallah hamile kalmışımdır

kızlar herks 5 günlük klomen sonrası iğneden bahsedior. dr bana 5 gün klomen kullan dedi, dün bitti. perşembe gel dedi. kızlar bu ne iğnesi :sm_confused: bu ilaçtan sonra herkese mi yapılıor. nereye yapılıor. çok acıyor mu :1shok:

kumpiraa merhaba
bende 5 gün klomen kullandım ilacım bittikten 2 gün sonra iğne yaptı
klomen yumurtaları olgunlaştırıyor iğne de çatlamasını sağlıyor yumurta çatladıktan sonra mutlaka ilişkiye girmeni söyleyecektir sonrasında da bekleyeceksin benim gibi.
benim olası ilişkinin üstünden 3 gün geçti henüz kısmetse bekliyorum allahım inşallah nasip eder hamile kalmayı

pardon unuttum iğne kalçadan yapılıyor çok canın yanmaz merak etme
ama yumurtalar çatlarken biraz sancı oluyor . benimki gece 4 te çatladı ve ağrıyla uyandım ağrı kesici almadan da geçmedi hadi hayırlısı hepimiz için

seni epeydir göremeyince merak ettim canım yada karşılaşamıyoruz neler yapıyosun beklemedemisin

X