Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

cok yogun olduğum için giremiyorum nete düzenli olarak ama takip etmeye calışıyorum.benim gecen ayda olmadı.bu ayda doktor klomeni kesip gonodotrin tipi ilaçla tedaviye devam etti.menogon kullanıyoırum ve bugün doktora gidicem bakalım yumurtalar ne alem.bu ay adet bitimi doktora gittiğimde rahmin tertemiz maşallah dedi.bakalım yumurta büyüdümü kismi oluştu görücez.bugün.yoruldum artık ama napalım allahın taktiri o ne zaman ol derse o zaman olacak o güne kadar da uğraşmaya devam.sen neler yaptın.

ne kadardır istiyosun ki bende klomen kullanmıştım yumurtalarda çatlamış fakat kist oluşmuş kist önemli değil erir dedi senden bu ay ümitliyim inşallah olur

ne bilim olmuyo etrafımda olanlar var ve eşimin bütün ailesi hamile kendi teyze kızlarım hamile hemde çoğu istemeden olmuş onları görünce çok morelim bozuluyor

paylaşımın için çok teşekkür ederim bennu beyzam şutarafagitti eğer abartmamış olursam bir sorum daha olacak. ben bi de şeker ilacı kullanıorum. yine dr verdi. ama çok kötü yan etkileri oldu. midem bulanıor, başım ağırlaştı, karnımda şişkinlik hissediorum. bunlar normal midir acaba. böyle durumda olan var mı acaba. kendimi gerçekten 1 haftadır hiç iyi hissetmiorum :1no2:

paylaşımın için çok teşekkür ederim bennu beyzam şutarafagitti eğer abartmamış olursam bir sorum daha olacak. ben bi de şeker ilacı kullanıorum. yine dr verdi. ama çok kötü yan etkileri oldu. midem bulanıor, başım ağırlaştı, karnımda şişkinlik hissediorum. bunlar normal midir acaba. böyle durumda olan var mı acaba. kendimi gerçekten 1 haftadır hiç iyi hissetmiorum :1no2:

canım keşke bu konuda bi bilgim olsada sana iletsem ama hiçbirşey bilmiyorum yan etki yapmış dr sor ilacını değiştirir kendine iyi bak

teşekkür ederim bennu beyzam. dün içim rahatladı. nette araştırdım. şeker ilacının yan etkileriymiş hepsi. birçok kişinin başına gelmiş. bugün daha iyiym. ilgin için teşekkürler yerimseniben

teşekkür ederim bennu beyzam. dün içim rahatladı. nette araştırdım. şeker ilacının yan etkileriymiş hepsi. birçok kişinin başına gelmiş. bugün daha iyiym. ilgin için teşekkürler yerimseniben

yardımcı olamadım ama duyduğum gördüğüm bildiğim herşeyi ara ara paylaşıyorum asıl ben siz eçok teşekkür ederim

Bennu beyzam seninle aynı şeyleri yaşıyoruz.Benimde çevremde herkes hamile kendimi çok mutsuz hissediyorum.senağlama 1,5 yıldır evliyim ama eşimin görevi nedeniyle 2 ayda bir görüşebiliyoruz.O yüzdende benim yumurtlama dönemime her zaman denk gelmiyor.Gecen ay ki izni denk geliyordu o yüzden ben hamilelik çabuklaştırıcı ve kolaylaştırıcı bir ilaç istedim ve doktor klomen yazdı ama iğneden falan haberim yoktu sadece adetimin 5. günü başlayıp 5 gün kullandım. Sonuç mu? Negatif benneyaptımki

klomen ne kızlar :uhm:

çok mu cahilim :uhm:

sengözlerimebaksanab Klomen ovülasyon oluşurucu veya arttırıcı bir ilaç.
Şimdi ovulasyon ne diye sormayacaksın heralde...lülülülülülü

hadi git te bir gebelik testi al ve yap inşallah sonuç pozitiftir ve senin mutluluğunu bizlerde paylaşırız

merhaba aranıza yeni katıldım..ben 1 senelik evliyim bendede adet düzensizliği var doktora gıttim hormon tahlilleri verdi prl 30.4 çıktı..şimdi haplarla adet oluyorum.birkaç gün içinde adet olmam lazım klomen hapı verdi adetimin 5.günü başlıcam inş.işe yarar bebek sahibi olmak istiyorum rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin..

SLM ARKADAŞLAR BENDE 3 AY BOYUNCA KULLANDIM AMA BAMA ZARRA VERMEYE BAŞLAYINCA HEM DR HEMDE KLOMEN İ BIRAKTIM ÇÜNKÜ YUMURTALIKLARIMDA AŞIRI BÜYÜME YAPTI :1hug:

Slm Arkadaşlar Ben 3 Gündür Klomen Kullaniyorum Cumartesi Doktoro Gidecem Ne Olacğini Bilmiyorum Ama Ben Hepiniz Gibi Hamiş Olmak Istiyorum Bana Bu Konu Hakkinda Bilgisi Olan Arkadaşlarin Yardimci Olmasini Bekliyorum Inşallah Bepimiz Hamiş Oluruz

benim de bu ay klomeni kullanışımın 2. ayı. bana da doktor günde 2 tane iç dedi. adetime 5 gün var. çok heyecanlıyım. acayip stres yapıyor bu iş

slm nurşah ben şuan klomene başladım bugün 3.hapımı aldım.inş.işe yarar canım daha tedavim çok yeni allah isteyen herkese bol bol cocuk versınn....

Ilaca Yeni Başladim Bugün Son Günüm Yani Beşinci Günü Ilacin Ama Yurtaliklarimda Sanci Hisediyorum Bazen Nedenini Bilen Varmi Bu Ilaçla Ilgisi Varmidir

kızlar klomeni ben de kullandım. 1. ay tutmadı. 2. ay yani bu ay hamişim. bende işe yaradı. umarım sizde de yarar.

çok Sevindim Kompira Dua Et Bize Inşallah Bizimde Olurda Bizde Burda Haykiririz Hamişliğimizi

arkadaşlar polikistik overi olupta klomen kullanan ve hamiş olan var mı? ben bir ay kullandın işe yaramadı. bu normalmi

X