Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

slm kırmızı beyaz nasılsın ben hastalandım ve klomene başladım tekrar 2.ayım bu ay bakalım hayırlısı pazartesi doktora gidiyorum inşallah büyümüşlerdir.benim geçen ay 21 mm di.1taneydi.ama geç büyüdü çok.yani ilaç kulanmaya başladıktan 10gün sonra büyüdü ama çatlattık ve olmadı.ilk gün çok ağladım ama toparlandım.dedimki ne sıkıntı çekenler var daha ilk aydan yılmak yok yola devam...
inşallah temmuz sonu klomencilerin hepsi hamiş olur...

Aynı durumdayız canım, benim de 2. ayım, pazartesi doktora gidicem inşallah. Ben de adet olunca çok ağladım, epey ümitlenmiştim tedaviye başlayınca, nasip işte. Bunda da bilmediğimiz pek çok hayır vardır. Duana da amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn, dileyen herkes hayırlısıyla hamiş olur inşallah.

kızlar bende bugün başladım :teytey: ilk defa bu ay ilaç kullanıyorum. gonaphene verdi doktorum. günde 1 tane kullanacakmışım. ilk ay olduğu için 1 tane yeterlimi değilmi bakalım görelim dedi. acaba tutarmı :roflol: inşallah hepimizin hamiş haberleri sırasıyla gelir kızlar :teytey::nazar:

slm kzlar bende klomende ikinci ayıma girdim klomenı bitireli iki gün oldu.yarın dr uma gıtcem bakalım hayırlısıyla ne olcak büyümüslermi yumurtalarım merak edyrm dua edelım birbirimize.a.s.a.s.baskaları ıcın yapılan dualar ins daha çabuk kabul olur.:1hug::1hug::1hug::1hug:

canım sagol.bılgılerın ıcın.gecen ay dk ben uımıtylıyım dedı.iğneden sonra saatlerını soledı ve ondan sonrada gun asırı yada hergun bırlıkte olun sansınız artar dedı.eger gecen aykı gıbı gelısırse onumuzdekı salı vurunurum ıgneyıı.igneyı nerden vurunuyosun ben gobekten vurunuyom bazıları kalcadan vurunuyomus

Aaaa benim de klomende 2. ayım kızlar ve çatlatma iğnemi kalçadan oldum, yanlış mı?[/QUOTE]

bende iğneyi kalçadan oldum. karından yapılan iğne yumurtalama için yapılan iğne bildiğim kadarıyla. yani bi yanlışlık yok. kalçadan vurulmaya devam. :)

bu ay benim 2. ayım. 2. ayı olan çok arkadaş görüyorum burda. inşallah bu ay hepimiz hamiş kalırız.amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn

E.TUBA CIM...NEŞE.MEŞE....MAYSİMİRMA.CIM.....ZEYNEP CİM...BU AY 2.KLOMEN LER ....sakın sıkmayın kendinizi, her belirtiye yormayın şimdiden hamişliği, vakti gelicek elbet,bu arada işte birşeyler paylaşarak birbirimizle , fazla kilolar varsa hamişliğe kadar kendimize bakarak, herşeye gülümseyerek pozitif olarak ama dualarımızı da unutmadan kendimizi anneliğe hazırlayalım Kİ O BEBİŞ KAPIMIZI ÇALDIĞINDA HAZIRLIKSIZ YAKALANMAYALIM...DÜZGÜN VE AKILLI ANNELER OLACAĞIMIZA İNANIYORUM......İSTEMEK AYRI GERÇEK OLUNCA KARŞILAŞACAĞIMIZ ŞEYLER AYRI....SORALIM KENDİMİZE...HAZIRMIYIZ DİYE....

sema cım...adet olmak demek sadece bu ay için sana bebişin hazır değilim diyor o kadar,ama esas adet olabilmek ben daha kadınım demek,üretkenim demek,ben burdayım demek gururla......hastalığı yüzünden ah keşke bu ayda adet görebilsem diyenler var...yolumuza devam.

mesela ben fisfisfis
ne adet ne de hamilelik olan üstüste tam 5 ay geçirdim,bunalımda tabiki,vücudun gerginliği bir tarafa insan kendini eksikte görüyor,şu son 1 yılda adet söktürücüyle bile 3 kez adet göremedim,kızlar şükredin,herşeyin zamanı var,kırmızıbeyaz çok doğru söylüyor,sakın isyan etmeyin,adet gördüğünüzde bile şükredin,hem çift çizgi hemde adeti göremeyende çok kadın var,yeni klomenci arkadaşlar hepinize hayırlı olsun inşallah enkısa zamanda mutlu haberlerinizi alırız tabii eski klomencilerle birlikte...

mesela ben fisfisfis
ne adet ne de hamilelik olan üstüste tam 5 ay geçirdim,bunalımda tabiki,vücudun gerginliği bir tarafa insan kendini eksikte görüyor,şu son 1 yılda adet söktürücüyle bile 3 kez adet göremedim,kızlar şükredin,herşeyin zamanı var,kırmızıbeyaz çok doğru söylüyor,sakın isyan etmeyin,adet gördüğünüzde bile şükredin,hem çift çizgi hemde adeti göremeyende çok kadın var,yeni klomenci arkadaşlar hepinize hayırlı olsun inşallah enkısa zamanda mutlu haberlerinizi alırız tabii eski klomencilerle birlikte...

arkadasım bende sana katılıyorum bende söktürücü olmadan adet olamayanlardanım.o bıle okadar büyük nimet ki bılenler için.her kasık agrısında bu ay olacakmıyım dıye bakıyorum dört gözle.ben ve benım gıbı olanlar bırde bununla ugrasıyoruz arkadaslar.bu yüzden halınızden asla yakınmayın.ALLAH ım herkese şifa versin

tabiki alhancım adet görmek vücudunda herşeyin normal ilerlediğinin göstergesi ve birgün bebek sahibi olacağının,ama biz bile adet görmememize rağmen yılmıyorsak,anne olmak istiyoruz diye uğraşıyorsak( ki bizim gibi yada bizden daha kötü sorunlarla boğuşanda çok kadın var,Allah hepsine,hepimize yardım etsin,)bence kimsenin pesetmeye hakkı yok açıkcası hiçbirimizin yok gerçekten istiyorsak..tek çizgi kadar sinir bozucu birşey yok,altüst ediyor insanı ama adet gördüğünde bu ay olmazsa diğer ay diyebiliriz,herşeyin hayırlı bir zamanı var,sabredelim kızlar...bir gün olacak,bu ay olmadıysa diğer ay var...

hepinizeee günaydınnnn,her istediklerimizin olduğu mükemmel birgün olsun hepimiz için...
bugün yine benim meşhur doktor günlerimden biri,ben uyarayımda siz kaçın bendensırnaşık şey ,evet aynı doktora gitmemek için bugün kanımın son damlasına kadar savaşacağım,öğleden sonra bir türlü büyütemediğim nazlı yumurtalarımla ilgili son gelişmeleri ve ilginç doktor yorumlarımı yazarım size..
ya bu 4. gidişim ve 18.günüm yumurtlama takibi tarihine geçicem bu gidişlesırnaşık şey
herşey gönlünüzce olsun....

HEPİNİZE HAYIRLI CUMALARRRRRR....RABBİM BUGÜNDE HEPİNİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.........

EEE KLOMENCİ KIZLAR DURUMUNUZ NEDİR? NE ALEMDESİNİZ...???? BEN HALA ADET OLCAKMIŞIM GİBİ SANCI ÇEKİYORUM...BİDE BU SABAH ISIMI ÖLÇTÜM SONUCA ÇOK ŞAŞIRDIM..36.5 TEYKEN BU SABAH 36.8 OLMUŞ..ŞOK OLDUM..YANİ BEN DİĞER AYLARDA BİLE HİÇ 36.8 İ GÖRMEDİM...YA İNŞANLAH HEVESİM KIRILMAZ BU AY...a.s.

inşallah canım,duaların için sağol...
36.8i görünce bi yüreğim hopladı,aa hamilee diye bağırdı içimden bişi ama hemen yok ilaçtan,iğnedendir diye susturdu biyandan,sanki benim ateşim...canım inşallah güzel olacak,Allah hiçbirimizin hevesini kırmasın,emeklerini boşa çıkarmasın,aminnn

inşallah Canım,duaların Için Sağol...
36.8i Görünce Bi Yüreğim Hopladı,aa Hamilee Diye Bağırdı Içimden Bişi Ama Hemen Yok Ilaçtan,iğnedendir Diye Susturdu Biyandan,sanki Benim Ateşim...canım Inşallah Güzel Olacak,allah Hiçbirimizin Hevesini Kırmasın,emeklerini Boşa çıkarmasın,aminnn

evet Canim Bende Ilaçlara Yoruyorum Zaten...beklemekten Başka çaremiz Yok..18.günüm Ve şafak 8......

gunaydın kıslar..
maysımırna ınsallah bugun guzel haberlerle gelırsın.buarada eger olurda yumurta yıne buyumemıs derlerse muhakak bal,corek otu ve tarcın karısımını uygula..
ınsallah gerek kalmaz ama yumurtanın gelısımı ıcın bırebırmıs.yalnız corek otunu cekmek gerekıyor..
hadı bakalım guzel haberlere..a.s.

rosem canım çokk sağol,tek başına çörek otu ve adaçayı içiyodum zaten ben ona rağmen böyle birde seninkini denerim,herşeyi dalgaya alıyorum ama inanın çok korkuyorum hani bu seferde yok büyümemiş falan derlerse sabrım bitecek diye korkuyorum...
sudenazcımm kız umutsuzda olma,aslında seninde benimde içimden bi ses rosem,sudenaz,fusfulu,kırmızıbeyaz hepiniz için hamileeeeeeeeee diye bağırmak geliyor ama sonradan üzülmekten korkuyorum,Allah hepimize sabır versin,o şafaklarr bitecek bağırcaz burda hepbirlikteeee...

rosem canım çokk sağol,tek başına çörek otu ve adaçayı içiyodum zaten ben ona rağmen böyle birde seninkini denerim,herşeyi dalgaya alıyorum ama inanın çok korkuyorum hani bu seferde yok büyümemiş falan derlerse sabrım bitecek diye korkuyorum...
sudenazcımm kız umutsuzda olma,aslında seninde benimde içimden bi ses rosem,sudenaz,fusfulu,kırmızıbeyaz hepiniz için hamileeeeeeeeee diye bağırmak geliyor ama sonradan üzülmekten korkuyorum,Allah hepimize sabır versin,o şafaklarr bitecek bağırcaz burda hepbirlikteeee...

canım inşallah 20mm olmuştur..yoksa senin bu inatçı dr.un yine çatlatmıycak...dualarımız seninle gelince hemen haber et bize..merak ederiz valla yerimsenibena.s.

rosemm canımm özel mesajını şimdi gördümm oraya cevap yazdım,hiç merak etme canım benimm üzülmek yok,halledicez tamammıa.s.

canım bence sen adacayı ıcmeyı bırak.ben gonaphene kullarken bu corek otu karısımını yedım doktorum estradıol hormonuna baktırdı degerıme gore dedıkı yumurtalar guzel gelısmıs dedı.
sen bunu bır dene bakalım ınsallah gerek kalmazda yumurtaların kendılıgınden catlayıverır..:dance::dance:
buarada mesajını aldım canım cevap yazdım sana..tesekkur ederım ılgın ıcın..a.s.

kızlar selam bende kolomenci sayılırım. Onun yerine gonophene kullanıyorum. Bende çarşamba doktora gidicem ve kontrol edecek. Duruma göre çatlatma iğnesi olacak. İnşallah hepimiz bu ay hamile olabiliriz.

X