Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

rosemcim elimdeki dökümanları bulabildiğim kadarıyla mail attım,şimdilik tabii daha da araştırırım ben buldukçada gönderirim canım birazdan evden çıkıcam doktor için, zamanım kısıtlıydı,inşallah işini görür,öptümm

selam kızlar.. önümüzdeki ay reglimden sonra bende klomen kullnaıcam inş dr uma sölicem.. versin artık.. birde onu deniyimm.. inş bu mübarek Cuma gününün yüzü suyu hurmetine hepmiiz hamiş kalrıız en ksıa zamandaa.arkadaşlar bu klomnei kuyllnama adet siklusuna göre değişiyormu.. mesela ben 26 günde bir adet oluyorum.. o zaman aadtimin kaçıncı günü başlatır dr bana?? teşkler şidmiden..

merhaba armağanım, ben gonophone kullandım. O da kolomene benzer bir ilaç. Doktor bana adetimin 5.günü başlattı günde bir tane olmak üzere 5 adet kullancam. Sen ne kadardır bebiş istiyosun..

merhaba armağanım, ben gonophone kullandım. O da kolomene benzer bir ilaç. Doktor bana adetimin 5.günü başlattı günde bir tane olmak üzere 5 adet kullancam. Sen ne kadardır bebiş istiyosun..

canım ben yaklaşık bir yıldır istiyomm..11 yaşında bi kızım var.ikinci için uğraşıyom.. ocak ayında dış gebelik geçiridm:KK43:sağ tüp yok alındı:KK43:(tek tüpüm var..artık umudmda bitiyor..:KK43:işte biraz olsun şansımı artırmak için artık klomen kullnıcam eğer dr umda verirse.bakalım canım saol..adet siklusuna göre değişiyormu acaba bu ilacın kullnamı ondan sordum canım..

maysimirna...birazdan çarşıya çıkmak zorundayım...dr.dan gelir gelmez yaz bizlere...dr un ne diyecek bakalım bu sefer...eşim AZERİ kökenli...bende kayınpederden öğrendim......HAMINIZI GUCAKLİREM....

selam Kızlar.. önümüzdeki Ay Reglimden Sonra Bende Klomen Kullnaıcam Inş Dr Uma Sölicem.. Versin Artık.. Birde Onu Deniyimm.. Inş Bu Mübarek Cuma Gününün Yüzü Suyu Hurmetine Hepmiiz Hamiş Kalrıız En Ksıa Zamandaa.arkadaşlar Bu Klomnei Kuyllnama Adet Siklusuna Göre Değişiyormu.. Mesela Ben 26 Günde Bir Adet Oluyorum.. O Zaman Aadtimin Kaçıncı Günü Başlatır Dr Bana?? Teşkler şidmiden..

hayir Canim Sormuyolar Bile Kaçgünde Bir Olduğunu..kimine 3. Gün Kimine 5. Gün Veriyolar..sonrasinda Kontrol...

merhabalar arkadaşlar ,iki gündür yazamadım.umarım herkes iyidir.yazılanlar doğrultusunda herkesin umutlu olduğunu gördüm ve sevindim.
ben de iyiyim halam hala gelmedi.9 aylığına tatile mi gitti acaba?laelaelaelaelae umarım öyledir.bekliyorum gelirse de buyursun gelsin sakin olmaya çalışıyorum.
maysimirnacım yumurtandan haberleri bekliyoruz canım.görüşmek üzere

ben geldiiiiiiimmmmmmmmm ,canım arkadaşlarımm sağolun hepiniz birşeyler yazmış,merak etmişsiniz,ne güzel ya benim yumurtalar hala yerinde sayıyo ama bende sanki iğnem vurulduda şafağı bekliyo gibi heyecanlanıyorum,merak ediyorum..
yine böyle konuştuğuma bakmayın,pek iyi haber yok,günde 2mm büyümesi gereken kadın yumurtası bende günde 1mm büyüyomuş,o yüzden 20mmi gördük bugün,ama o diğer sönen yumurtam aynı kalmış,şans 1e düştü yani..
2.merak edilen hayır iğne yine olmadı,zorlada olsa yazdırabildim ama yarın bulamam falan diye kandırdım doktoru,bugün kesinlikle yaptırmayacağıma yarın geleceğime söz vererek..iğnelerimi aldım buzlarla sarıp dolabıma koydum,bugün koynuma alcam öyle uyucam..ama canımm arkadaşlarıma sorularım var herzamanki gibi onları sorcam..
3.konu hayır inatlaaa onca tersliğe ve zorluğa rağmen gitmedim aynı doktora hastanenin profu,başhekimi ve tüp bebek uzmanı bir doktora gittim,çok bekledim ama..çok ileri derecede tembellik var dedi,çok büyütmek kötü kist yapar dedi,ama bukadar tembellikle hemen iğneyi yapmakta iyi değil dedi,bir grafik gösterdi benimkadar tembelliği olan hastalara 20mm civarı yapıldığında dahaçok tutmuş falann,
sonuç yarın gidicem öğlen son kez bakılacak,asıl haberler yarın yaniiii,öptüm hepinizi klomenci kader arkadaşlarım..
hani hamilelik günlüğü,bebek günlüğü oluyoya bende yımırtalarımın günlüğünü tutcam bu gidişle sırnaşık şey

çok başınızı ağrıttım ama çoğunuzla aynı gün başlasakta geriden gelen çömez olarak sorularım var kızlar yardımm edin..
doktor bana 2 tane iğne yazdı,pregnyl 5000den 2 tane,ikisi aynı anda dedi,size 1 tane yazmamışmıydı,birde o iğneyi nerden yaptırıcam ben..
dediki çok çok zor ama belki bu gece yada yarın sabah kendisi çatlar,o yüzden bekliyelim yarın son kez bakalım dedi,çatlarsa bugünmü yarınmı ilişki olacak,çoğu doktor 1 gün arayla diyor ya kafam karıştı...
bugün bukadar soru sorduysam yarın beklenen büyük gün iğne yapıldıktan sonra görün siz bende soruları:eek:
şimdiden hepinizz sağolun,dualarım sizinle
yaşasın klomen kardeşliği..:1hug:

ben geldiiiiiiimmmmmmmmm ,canım arkadaşlarımm sağolun hepiniz birşeyler yazmış,merak etmişsiniz,ne güzel ya benim yumurtalar hala yerinde sayıyo ama bende sanki iğnem vurulduda şafağı bekliyo gibi heyecanlanıyorum,merak ediyorum..
yine böyle konuştuğuma bakmayın,pek iyi haber yok,günde 2mm büyümesi gereken kadın yumurtası bende günde 1mm büyüyomuş,o yüzden 20mmi gördük bugün,ama o diğer sönen yumurtam aynı kalmış,şans 1e düştü yani..
2.merak edilen hayır iğne yine olmadı,zorlada olsa yazdırabildim ama yarın bulamam falan diye kandırdım doktoru,bugün kesinlikle yaptırmayacağıma yarın geleceğime söz vererek..iğnelerimi aldım buzlarla sarıp dolabıma koydum,bugün koynuma alcam öyle uyucam..ama canımm arkadaşlarıma sorularım var herzamanki gibi onları sorcam..
3.konu hayır inatlaaa onca tersliğe ve zorluğa rağmen gitmedim aynı doktora hastanenin profu,başhekimi ve tüp bebek uzmanı bir doktora gittim,çok bekledim ama..çok ileri derecede tembellik var dedi,çok büyütmek kötü kist yapar dedi,ama bukadar tembellikle hemen iğneyi yapmakta iyi değil dedi,bir grafik gösterdi benimkadar tembelliği olan hastalara 20mm civarı yapıldığında dahaçok tutmuş falann,
sonuç yarın gidicem öğlen son kez bakılacak,asıl haberler yarın yaniiii,öptüm hepinizi klomenci kader arkadaşlarım..
hani hamilelik günlüğü,bebek günlüğü oluyoya bende yımırtalarımın günlüğünü tutcam bu gidişle sırnaşık şey

çok başınızı ağrıttım ama çoğunuzla aynı gün başlasakta geriden gelen çömez olarak sorularım var kızlar yardımm edin..
doktor bana 2 tane iğne yazdı,pregnyl 5000den 2 tane,ikisi aynı anda dedi,size 1 tane yazmamışmıydı,birde o iğneyi nerden yaptırıcam ben..
dediki çok çok zor ama belki bu gece yada yarın sabah kendisi çatlar,o yüzden bekliyelim yarın son kez bakalım dedi,çatlarsa bugünmü yarınmı ilişki olacak,çoğu doktor 1 gün arayla diyor ya kafam karıştı...
bugün bukadar soru sorduysam yarın beklenen büyük gün iğne yapıldıktan sonra görün siz bende soruları:eek:
şimdiden hepinizz sağolun,dualarım sizinle
yaşasın klomen kardeşliği..:1hug:

CANIM HAYIRLI OLSUN YUMURTAN VE İĞNELERİN...ŞİMDİ BİLDİĞİM KADARIYLA ZOR ÇATLAYAN YUMURTALARA PREGNYL 5000 DEN Bİ KAÇ TANE VERİYOLARKİ GARANTİ OLSUN DİYE..VE GENELDE KALÇADAN AMA GÖBEKTEN VURDURTANDA VAR..GERÇİ NASILSA YARIN GİDİCEKSİN DURUMA GÖRE YAPARLAR İĞNENİ..ENDİŞELENME BU KONUDA..İLİŞKİYİDE ÇATLAMASINA GÖRE SÖYLERLER ZATEN BİLİYOSUN BANA ERTESİ GÜN BAŞLATTI VE BİRER GÜN ARA VERDİ. ..AMA BENİM İĞNEM OVİTRALLE VE KOLDANDI..KOLAYDI BENİM YUMURTALARIN ÇATLAMASI ÇÜNKÜ SORUN YOKTU..BU DR..MANTIKLI AÇIKLAMALAR YAPMIŞ EN AZINDAN..TUTTU GÖZÜM BUNU sengözlerimebaksanab BENCE SEN BU DR.U DİNLE Şeniz

maysımırnacım tam senı merak etmıstım sayfaya bakmak ıcın kk ya gırdımkı sen bırseyler yazmısın..

canım sudenazın dedıgı gıbı bende bu doktoru begendım acıkcası her nekadar cok beklemısın ama bekledıgıne degmıs canımcım..

hadı bakalım yarına ınsalllah yumurtan bıraz daha buyur canım..bugun aksam yatarken sut felan da ıc canım..yumurtaya destek olması ıcın..a.s.

hoşgeldin maysimirnaaa,sevindim valla bu dr iyi bence de.hadi hayırlı olsun arkadaşım.kızlaarr inşallah bi kaç ay sonra göbekleri tokuştururuz hep beraber ne dersiniz
tatlicadiarzu

canımm arkadaşlarımmm çok sağolunn,kırmızıbeyazdan da onayı alırsak bundan sonra bu doktora devam o zaman,sudenazcım yarın doktora sorucam hepsini,ve dediği herşeyi yapıcam,tamam rosemcim içicem sütümü bugece öyle yatıcam..
fusfuluuu kız kopardın yine beni,ama ben göbek yerine yumurtalarımı tokuştursam olabilirmi,ben geriden geliyorumya..
öptüm hepinizi çok sağolun..a.s.Şeniz

maysimirna senın adına cok sevındm drum gecen ay banada 2tane 5000lık ıgne verdı senınde aynı olmus.hadı bakalım hakkında hayırlısı olur ıns

çok sağol zynpcim demekki garip değil 2 tane vermesi,gerçi bunca nazlanan yumurtadanda birşey olmaz heralde de umutsuzluğa düşmiycezya artık işte kendimizi kandırıyoruz,seninde herşey gönlünce olsun canıma.s.

arkadaşlar bana aşılama olucaksa igne yapalımdedi başka dr zaten çok büyümüş bir tanesi 22mm olmuştu ama ben aşılamayı yaptıramadım keşke igneyi vurunsaydım demekten kendimi alamıyorum şansım yüksek olurdu degilmi arkadaşlar ah kafam ah önümüzdeki ay vurunucam mutlaka belki tutur degilmi

maysimirnacım bende diğer arkidişlere katılıyorum. bu doktoru bırakma bence. çok mantıklı açıklamalar yapmış. sanırım sende biraz olsun aydınlandın. bu arada sen hangi hastaneye gidiyorsun?

maysimirna cım...ne güzel açıklamış ne güzel de yönlendirmiş seni bu dr.un...içime böyle bi serin serin duygu geldi...hani hayırlısı be...hadi bu dr.a ya allah bismillah de....demek ki pregnyl dan 2 adet senin işine yarayacak...onlar bu işin kurdu bi tanem...bende güvendim....allah emeklerimizi ziyan etmesin....en kısa zamanda bu yutulan hapların karşılığı elbet olacak...cenab-ı allah dermansız dert vermez,kulunun da kaldıramayacı yük vermezmiş..ona sığındık...sen bilirsin rabbim....

başak öyle düşünme bence canım,Allah vermek istedikten sonra,inşallah diğer ay olur,hayırlısı buymuş demekki,en kısa zamanda kavuşursun inşallah bebeğine...

aminnnnnnnnnnnn
kırmızıbeyazım uzman arkadaşımdan da onay geldi tamamdır bu doktor o zaman,zaten sizin onayınızdan geçmeyen hiçbişeyi yapmam artık bundan sonra,evet 2 iğne verdi,daha yeni 20mm olmuş,diğeride durmuş,yarına bir ihtimal çatlasada 11 gibi gel,hemen eve yollarım sizi,sırnaşık şey yetişiriz dedi doktor..
canımm ya yarın doktor mutlaka söylerde bu kendi kendine çatlama ihtimalini düşünerek bugünü boşmu geçirsek,değerlendirsekmi sence..:eek:
canım arkadaşım sende kendine dikkat et bakın kızlar okumuşsunuzdur 2,3 gün önce yazmıştı meleğim,hamileymiş:nazar:,onun doktoru iğneden sonra kendine dikkat et demiş,çok yorma kendini 5,6 gün demiş,o yüzden sen,sudenaz,fusfulu,rosem hepinizze söylüyorum,dikkat edin tamammı,öptüm hepinizi,dualarım sizinle...

X