Klomen kullanıp iğne olmayanlar

meliha323

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
73
-135
34
Merhabalar
Bu ay klomen kullandım bugün kontrole gittim adetimin 12.günü bugün
3 yumurta var 16mm 19mm birde 3 cm kist var dedi doktor
Oyüzden çatlatma iğnesi riskliymiş vermedi iğne
Çatlatma iğnesi yaparsak kistte çatlar dedi
Başına gelen varmıııı

Merhabalar
Bu ay klomen kullandım bugün kontrole gittim adetimin 12.günü bugün
3 yumurta var 16mm 19mm birde 3 cm kist var dedi doktor
Oyüzden çatlatma iğnesi riskliymiş vermedi iğne
Çatlatma iğnesi yaparsak kistte çatlar dedi
Başına gelen varmıııı
cevap veremicem ama bir şey sorucam. bebek denemenizin kaçıncı ayında klomene başladı doktor. ben 10 aydır gebe kalmaya çalışıyorum da acaba bende başlarşar mı diye düşünüyorum.

cevap veremicem ama bir şey sorucam. bebek denemenizin kaçıncı ayında klomene başladı doktor. ben 10 aydır gebe kalmaya çalışıyorum da acaba bende başlarşar mı diye düşünüyorum.
Zaten ilk tedavi olarak bu ilacı veriyorlar ben henüz fayda göremedin 4 aydır klomen var hayatımda

Zaten ilk tedavi olarak bu ilacı veriyorlar ben henüz fayda göremedin 4 aydır klomen var hayatımda
benim takip ettiğim doktorlar 3-4 ay klomenle tedavi edebiliyoruz diyor devamında aşılamaya veya uygun değilse tüp bebeğe geciyoruz demişlerdi. benim de yumurtalarım olgunlaşmıyor veya çatlamıyor. ovulasyon testlerim asla pozitif olmuyor. 5 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. benim gittiğim her doktor 1-1.5 yıl dene diyorlar hiçbiri klomene başlamadı. bir sonraki reglimde ben de istemeyi düsünüyorum umarım sorun çıkarmazlar.

benim takip ettiğim doktorlar 3-4 ay klomenle tedavi edebiliyoruz diyor devamında aşılamaya veya uygun değilse tüp bebeğe geciyoruz demişlerdi. benim de yumurtalarım olgunlaşmıyor veya çatlamıyor. ovulasyon testlerim asla pozitif olmuyor. 5 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. benim gittiğim her doktor 1-1.5 yıl dene diyorlar hiçbiri klomene başlamadı. bir sonraki

Merhaba bende bu ay ilk defa klomen kullandım. Günde 2 defa 5 gün şeklinde ilacım dün bitti doktor ilacı yazdığı gün birliktelik için tarihler verdi değerlendir dedi inşallah faydası olur. Bana verdiği tarihlerden sonra gel dedi 25 mart'ta kontrolüm var aslında herkesi okuyorum da yumurtalık kontrolünü ilaç bitince mi yaptınız?

Merhaba bende bu ay ilk defa klomen kullandım. Günde 2 defa 5 gün şeklinde ilacım dün bitti doktor ilacı yazdığı gün birliktelik için tarihler verdi değerlendir dedi inşallah faydası olur. Bana verdiği tarihlerden sonra gel dedi 25 mart'ta kontrolüm var aslında herkesi okuyorum da yumurtalık kontrolünü ilaç bitince mi yaptınız?
evet adetin 11/12 günü yumurta takibi başladı bende ama hiç bi faydası yok, 3aydır klomen kullandım bu ay artık 4e başliycam hala gebelik yok çok yoruldum artık, doktorum 6ay klomen ile dene dedi olmazsa tüp bebek deniyceksiniz dedi artık

evet adetin 11/12 günü yumurta takibi başladı bende ama hiç bi faydası yok, 3aydır klomen kullandım bu ay artık 4e başliycam hala gebelik yok çok yoruldum artık, doktorum 6ay klomen ile dene dedi olmazsa tüp bebek deniyceksiniz dedi artık

Ben ilk aydan hamile kaldım üzme kendini Rabbim sana da nasip tez zamanda 🙏❤ bende 1 yıldır kalamıyordum prolaktinim çok yüksekti

X