Klomen le gebelik yaşayanlar

Ben iki kez klomen kullandım birinci de adetim 3 4 ay gecikti doktor pcos var diye verdi ( gebelik istiyordum ) ne iğne ne tekrar muayene yok sonra yine aynı şekilde seyredince tekrar farklı doktora gittim o da klomen verdi iğne olmadım ama yumurtalık takip etti iki güne çatlar gibi yumurtalar dedi sonra ben pcosa bağlı adet gecikmesi olduğu için ve bu pcos semptomları hamilelik semptomlarına yakın olduğu için gecikmeyi bulantıları pek önemsemedim bir sonraki gidişimizde bebiş 8 haftanın ortasındaymış az daha beklemesem 1. Trimester bitiyormuş 😂
Maşallah 🤩 darısı başımıza

Ben 14. Gündeyim ve adet olmadım 12. Günde evde test yaptım ama negatif di sizler ne durumdasınız

Yapmadım ve çağırmadı da bugün gittim sabah 9 10 tane yumurta var hepsi büyümüş çatlamış daha çatlamayanda var değerlendir 2 gün daha dedi şuan sorun yok olumlu konuştu fakat benim prolaktin hormonum çok yükselip iniyor sürekli
Sonucunuz ne oldu acaba

Eklentiler

• 17122515724109131093151686103598.jpg
    17122515724109131093151686103598.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba , ben kimyasal gebelik sonrası klomene başladım ve çatlatma iğnesi vuruldum 2 yumurtam gelişmiş dedi doktorum 23 mm lerdeykem iğne vuruldum sizce tutar mı böyle bir durum yaşayan var mı klomen le gebe kalan yazarsanız sevinirim
Ben kullandim ve kist yaptı hamilede kaldım + dış gebelik le sonuçlandı malesef keşke kullanma saydım.diyorum çok zor şeyler atlattim.🥺

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bende ilk kez bu ay klomen ve ovitille iğnesi kullandım. 10 günüm midem bulanıyor basım ağrıyor. Bir kaç gün önce böyle önce kahverengi sonra sarıya yakın akıntım oldu . Neden olabilir sizlerde böyle şeyler yaşayan oldu mu birde ne zaman test yapayım . Hiç bir adet belirtim yok.

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bende ilk kez bu ay klomen ve ovitille iğnesi kullandım. 10 günüm midem bulanıyor basım ağrıyor. Bir kaç gün önce böyle önce kahverengi sonra sarıya yakın akıntım oldu . Neden olabilir sizlerde böyle şeyler yaşayan oldu mu birde ne zaman test yapayım . Hiç bir adet belirtim yok.

Regline 2 3 gün kala erken gebelik testi yap ama negatifte çıksa regli gününü bekle badem havuç çeviz çekirdek içi ye yat dınlen 🙏bu gıdalar tutunma da iyimiş arkadaşım. Tüp bebek yaptı doktoru söyledi

X