Klomen ve çatlatma iğnesiyle gebelik olmadığında nasıl bir yol izlediniz

coin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
7
0
38
İki kez çatlatma iğnesi oldum bir kez klomen tedavisi ama gebelik olmadı.Ne yapmalıyım?bu aşamalardan sonra başka bir yol izleyip hamile kalan var mı?biraz umut olabilir misiniz?

İki kez çatlatma iğnesi oldum bir kez klomen tedavisi ama gebelik olmadı.Ne yapmalıyım?bu aşamalardan sonra başka bir yol izleyip hamile kalan var mı?biraz umut olabilir misiniz?
Bu aşamalardan sonra aşılama süreci oluyor o da olmazsa tup bebek. Klomen tedavisinde yumurta mi buyumedi? Yoksa tutmadı mi? Eşinle kendin hormon testleri yaptırdınız mi? Rahim filmi falan cektirdiniz mi?

Geçen yıl ağustos da yani 6 ay önce felan 2 ncı kez kimyasal gebelik olayı yaşamıştım adetimin son günü beraber olup 7 ncı gün lkelemem ağrım olunca kan vermiştim 489 çıkmıştı Dr gittim kimyasal dedi bugün adetim biteli 7 .ncı günüm 3 gündür felan böyle kasıklarımda hafif adet olacakmiskm gibi bir his adet öncesi içim bir hoş oluyor değişik birşey olur öyle oluyor şuan ama başka bir belirti yok sadece adet öncesi yaşadığım sendromun biraz daha hafiffini gün içinde seyrek olarak yaşıyorum sizce bir gebelik olabilir 3 yıldır evliyim ve çocuk istiyoruz

Bu aşamalardan sonra aşılama süreci oluyor o da olmazsa tup bebek. Klomen tedavisinde yumurta mi buyumedi? Yoksa tutmadı mi? Eşinle kendin hormon testleri yaptırdınız mi? Rahim filmi falan cektirdiniz mi?
Tüm testlerimizi yaptırdık,rahim filmi çektirdim.Eşim de sperm testi verdi her şey normal.klomen ile 19 mm olana kadar takip etti doktorum,19 mm yi görünce bir sonraki gün çatlatma iğnesi oldum.3 gün arda arda ilişki oldu ama tutmadı.Merak ediyorum bu aşamadan sonra yine başka ilaç tedavisi mi olucak aşılama mı yoksa direk tüp bebek mi?

Tüm testlerimizi yaptırdık,rahim filmi çektirdim.Eşim de sperm testi verdi her şey normal.klomen ile 19 mm olana kadar takip etti doktorum,19 mm yi görünce bir sonraki gün çatlatma iğnesi oldum.3 gün arda arda ilişki oldu ama tutmadı.Merak ediyorum bu aşamadan sonra yine başka ilaç tedavisi mi olucak aşılama mı yoksa direk tüp bebek mi?
Benim doktorum aşılamaya geçti, 2 aşılama sonrası tüp bebeğe geçiş yaptım devlette

X