Klomen+Ovitrelle /bu sefer olur inşallah

Düşüğün olmasına çok üzüldüm insan o küçücük şeye o kadar umut bağlıyor ki, Allahım tekrar nasip etmiş inşallah sağlıkla kucağınıza alacaksınız🙏🏼🙏🏼🙏🏼 yaşadığımız dönemde stressiz bi şey yapamıyoruz sanki ya uyandığımız an stres başlamış oluyor. Bu dönemde mümkün oldukça uzak durmaya çalışıcam inşallah 14 gün sonra güzel haberi vermek nasip olsun🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Canim naptin merak ettim insallah güzel haberlerini almissindir

Canim naptin merak ettim insallah güzel haberlerini almissindir
Bugün iğnenin 16.günü, dün test yaptım var mı yok mu çözemediğim bi çizgi vardı ama aynı zamanda yok gibiydi de, bir daha da test yapmadım henüz adette olmadım, iki üç güne adet olmazsam tekrar test yaparım negatif çıkarsa doktora randevu alıp muayene olmayı düşünüyorum

Bugün iğnenin 16.günü, dün test yaptım var mı yok mu çözemediğim bi çizgi vardı ama aynı zamanda yok gibiydi de, bir daha da test yapmadım henüz adette olmadım, iki üç güne adet olmazsam tekrar test yaparım negatif çıkarsa doktora randevu alıp muayene olmayı düşünüyorum
KAn ver istersen artik kesin cikar

Kızlar klomen için adetin 5. Günü kullanmaya başla demişti bu standart mı bana kaç gün sürüyo diye sorduğu için mi böyle demiş olabilir? Normalde 5 gün sürerdi fakat dün bi üzüntü yaşadım bugün 3. Günüm baya bi azaldı sanki 5. Güne kadar sürmeyecek gibi erken biterse de klomene 5. Gün mü başlamalıyım sizce? İlk deneyimim olucak kafam karıştı biraz

Kızlar klomen için adetin 5. Günü kullanmaya başla demişti bu standart mı bana kaç gün sürüyo diye sorduğu için mi böyle demiş olabilir? Normalde 5 gün sürerdi fakat dün bi üzüntü yaşadım bugün 3. Günüm baya bi azaldı sanki 5. Güne kadar sürmeyecek gibi erken biterse de klomene 5. Gün mü başlamalıyım sizce? İlk deneyimim olucak kafam karıştı biraz

Ne kadar sürdüğünün bir önemi yok. Adet başlangıcının 5. Günü ilaca başlayabilirsin. Geneli böyle

X