Klomen+Ovitrelle /bu sefer olur inşallah

İnşallah canım, evet en son kan vermiştim işte yani 3 gün önce 0.2 çıktı sen kan verdin mi
En son 8. Gün verdim 10 çıkmıştı bugün sıfırlandıgını düşünüyorum veya tekrar yükseldi çünkü hCG 20 deki gibi belirtilerin var bakalım yarın yine test yapıcam reklamı beklicem

kızlar hsg ile hamile kalanlar, ovitrelle ile test yapanlar bir bakar mısınııızzzzz lütfen :)
Canım kesinlikle Regl günün gelmeden gebelik testi yapma hem stres yapıyorsun bebek varsa da tutunmasını engeller stres hem de adet gecikmesi iğneden ve ilaçtan olabiliyor benim hayatımda ilk defa iğneden adetim gecikti daha sonra adet oldum ve çok heyecanlanmıştım bence adet gününü bekle inşallah bebeğin senindir

Canım kesinlikle Regl günün gelmeden gebelik testi yapma hem stres yapıyorsun bebek varsa da tutunmasını engeller stres hem de adet gecikmesi iğneden ve ilaçtan olabiliyor benim hayatımda ilk defa iğneden adetim gecikti daha sonra adet oldum ve çok heyecanlanmıştım bence adet gününü bekle inşallah bebeğin senindir
İnşallah canım teşekkür ediyorum senin kaç gün gecikmişti reglim iğne etkisinden mi

Evet canım normalde 28 günde bir görüyorum asla şaşmaz geçen ay ilk defa ilaç ve çatlatma iğnesi kullandim 4 gün gecikmisti regl oldum
Bende 28 günde bir adet olurum benimde hiç şaşmaz sadece hastayken gripliyken gecikir ve şuanda grip oldum çok kötü ilaç kullanmak istemiyorum ama ilaçsız iyileşrmiycem bitki çatı felan da içemiyorum kesin negatif e dönse ilaç kullanırım amq şuanda riske atmak istemiyorum

İnşallah yükselmiştir, kaçıncı gün bugün bide tekrar kan testi verdin mi
Bugün 12. Gün yarın adet günüm evet gribim serum taktırmak istedim hamilelik şüphesi var dedim hCG istedi 1.1 çıktı yükselme ihtimali var mıdır acaba ya yoksa kesin negatif mı yükselmez herhalde bundan sonra

X