Klomen+Ovitrelle /bu sefer olur inşallah

Ben daha yapmadım yarın adet günüm bakalım adet olmazsam gece kan testine giderim belki kaset test mi yaptınız erken gebelik mi siz ovitrelle vurulduysanız iğne etkisi olabilir inşallah değildir :) 2-3 gün arayla tekrarlayın bence ama en sağlıklı sonuç için bence 15. gün yapın

Evet canım dün 8.gündü ışığa tutunca dikkatli bakınca varla yok arası bişey vardı ama görünmüyordu bugün 9 gün test yaptım baya belirgin çıktı bende kararsızım varmı yokmu iğne etkisi mi diye siz yaptınız mı test
Ben daha yapmadım yarın adet günüm bakalım adet olmazsam gece kan testine giderim belki kaset test mi yaptınız erken gebelik mi siz ovitrelle vurulduysanız iğne etkisi olabilir inşallah değildir :) 2-3 gün arayla tekrarlayın bence ama en sağlıklı sonuç için bence 15. gün yapın

Erken gebelik testi canım dün çıkmadı bugün çıktı bende p.tesi kan testi vereceğim 12 günde doktorum 10 gün ver dedi ama ben 12 de vereceğim

iğnenin 10uncu günü kan verin mi dedi hadi inşallah ikimizde pazartesi güzel haberler alırız :)))
Evet canım 10 gün ver dedi yarın evde tekrardan test yaparım p.tesi kan :) amin inşallah canım bu mübarek ayda güzel haberler alalım pozitif haberler allahın izniyle 🤲

İnşallah öğrenirim canım ben ovitrelle vurulduğum için kanda diyorum belki geç yükseliyordur bir umut işte bendeki :)) ne güzel çok erken öğrenmişsiniz, benim kısmetse ilk gebeliğim olacak o yüzden test yapmaktan delirdim :KK70: bakalım bugün 14 yarın 15. gün eğer yarın akşama kadar adet olmazsam gece kan testine giderim tekrar :)
Ne yaptin merak ettim oldun mu ? Evde yapsanda cikar aslinda artik erken gebelik testinde

Merhaba 11.gün beta hCG kaç ile öğrendiniz acaba? Bugün benim 7.gün test yaptım erken gebelik silik çıktı böyle
11. Gun beta hcg 11 di benim 7. Gunde boyle cikmasi normal ignede de beta hcg hormonu oldugu icin 12. Günden öncesi dogru sonuc olmuyo genelde. Bu sürecte beklemek cok zor ama baska care yok malesef insallah güzel haberler alirsiniz

11. Gun beta hcg 11 di benim 7. Gunde boyle cikmasi normal ignede de beta hcg hormonu oldugu icin 12. Günden öncesi dogru sonuc olmuyo genelde. Bu sürecte beklemek cok zor ama baska care yok malesef insallah güzel haberler alirsiniz
8 gün yaptım bişey çıkmadı bugün 10.gün baya belirgin şekilde çıktı p.tesi kan vereceğim 12 gün yani

Insallah güzel haberlerini bekliyorum. Bu gün belirginse yükselmis demektir. 🥹
Değil mi bende halen iğne etkisi diye düşünüyorum bilmiyorum 🙈🤲 fotoda tam belli değil ama biraz daha koyu

Eklentiler

• IMG_20240330_164909.jpg
    IMG_20240330_164909.jpg
    149,5 KB · Görüntüleme: 39
Kan testini kacinci gün verdiniz ben 11 gün kanda ögrenmistim tesadüfen. Eger 10 gunu gecmişse vr kanda negatifse büyük ihtimal negatiftir. Ben kanda ilk ögrendigimde 11 di düzenli olarak artti cok sükür insallah rn kisa zamanda ögrenirsiniz bebeginiz oldugunu😊
Kaç çıkmıştı değeriniz 11.günde ? Benim de bugün 14.gün ama cesaret edemiyorum hala teste

X